587070456 Česká republika

  • 587 070 456 +420 587 070 456 Další formáty čísla:
  • 6824 Počet zobrazení:
  • 18.07.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 13 Počet komentářů:
  • 10.07.2018 Poslední komentář:
  • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 587070456, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 587070456. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 587070456 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 587070456 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 587070456

datum komentář
10.07.2018
Měla jsem nepřijatý hovor a nevěděla jsem, jestli to není známá, jejíž číslo jsem neměla, takže jsem zavolala zpátky a ozvalo se, že volané číslo neexistuje. Teď už vím, že to brát nebudu.
Neznámý Neutrální
05.07.2018
Včera T-mobil - prý se ruší můj tarif, automaticky prý přecházím na "výhodnější" (o 90,- Kč dražší, který nevyužiji). Byla jsem zaskočena, protože mám smlouvu teprve cca půl roku celkem na 2 roky. 20 minut jsem se marně bránila, že přece platí smlouva, kterou nemohou po půl roce takto jednostranně změnit. Když jsem ji chtěla zrušit, vyhrožovali mi sankcí ve výši 20% z celkové částky do konce smlouvy. Ani můj důrazný nesouhlas, ani upozornění na protiprávnost jejich jednání mi nepomohlo. Okamžitě mi přišla naprosto absurdní SMS, že "podle mého přání změnili ...". Asi jsem naletěla, ještě se pokusím to jít pořešit na pobočku, případně napsat stížnost. VŮBEC SE S NIMI NEBAVTE, IHNED TO UTNĚTE, jsou to GRÁZLOVÉ!!!
Neznámý Negativní
28.05.2018
Hovor dnes kolem poledne. Paní se představila jménem společností T-mobile, věděla moje jméno a řekla, že je hovor nahráván (že by distanční smlouva?) - takže jsem hned pojala podezření. Mám prý skvělou platební morálku (jak by ne, když platím inkasem z účtu), takže jsem zařazena do získání bonusu - notebooku ACER, prý hybridního:-) Jsem spokojena s HP, který vlastním už několik let, takže jsem s díky odmítla a položila. Pro mne tedy Obtěžující.
Neznámý Neutrální
24.05.2018
dnes 2x kontakt,bez souhlasu,zda může hovořit,pak mlela jak ze čtečky a vůbec neposlouchala mé dotazy a připomínky, souhlasila jsem v tom chumlu řečí se zasláním nabídky tarifů na tel., a zasekla se až jak jsem nechtěla dát informace z OP, z toho jsem pochopila,že vůbec nejde o nabídku tarifů,ale o uzavření smlouvy a pokud převezmu zásilku zaslanou poštou nebo kurýrem a podepíšu je smlouva platná. Hezcí podvodníci, ,, vodník se musí červenat. ,,
Neznámý Negativní
02.05.2018
Podobná zkušenost. Nejlepší je vzít hovor a jak se někdo představí, pokud je to T-mobil smluvní obchodník s nabídkou slevy, ze které vyplyne, že nakonec budete měsíčně platit o dvě stovky více... položit. nekomunikovat.
Neznámý Negativní
30.04.2018
Další nabídka od T-mobile... Tentokrát nějaký notebook, paní nejdříve milá, ale hned jak jsem jí řekla, že o "bonus" nemám zájem... tak si pro sebe zamumlala jéžišmarja a dost nepříjemně mi řekla, že mi tím pádem "bonus" mou chybou propadne... No nic budu si muset počkat až zas budou za pár měsíců s podobnou kravinou volat znova...
Jinak callcentrum prý nejsou - už si říkají bonuscentrum... asi tak...
blokuji!
Telemarketing Obtěžující
24.04.2018
Dnes volali babičce, že prý T-mobile. Nabízeli tarif, který je pro babičku úplně zbytečný za cca 700 Kč, když babička platí měsíčně necelých 400 Kč a i tak nikdy volné minuty nevyužije... na dotaz zda si toto může zajistit i na pobočce pán řekl, že ne, že by to pro ní bylo nevýhodné... babička měla telefon nahlas a když pán postřehl, že se radíme, bez rozloučení telefon zavěsil... praktiky callcenter už mě fakt vytáčí!
Neznámý Negativní
07.03.2018
Volala milá paní, smluvní partner T-Mobile, prý že se nevejdu do stávajícího tarifu, tak místo tarifu za 349,- Kč mi nabídla slevu 100,- na tarif za 798,- takže budu platit "pouze" 698,- Kč. Dojala mě, tak jsem slušně poděkoval a vysvětlil jsem jí mou představu o levnějším volání a mobilních datech, což asi nepochopila, tak jsem ji ujistil, že hned jak mi doběhne smlouva, tak s T-Mobilem končím. Popřáli jsme si hezký den a tím to zhaslo.
Firma / Společnost Negativní
06.03.2018
Volali mi a když jsem to vypnul, hned vzápětí mi volali z jiného čísla, zase jsem vypnul, zase volali z dalšího čísla. To se opakovalo celkem třináctkrát. Nezvedám. Tohle už je obtěžování. To není žádná nabídka. To je hnus. Třináct volání z různých čísel během jedné minuty!
Neznámý Negativní
06.03.2018
Volali mi a když jsem to vypnul, hned vzápětí mi volali z jiného čísla, zase jsem vypnul, zase volali z dalšího čísla. To se opakovalo celkem třináctkrát. Nezvedám. Tohle už je obtěžování. To není žádná nabídka. To je hnus. Třináct volání z různých čísel během jedné minuty!
Neznámý Negativní
28.01.2018
Volali s tím, že se představili jako T-mobile a tvrdili, že můj tarif už je zrušen i když mi stále běží smlouva a že od teď budu platit daleko víc peněz bez výhod. Nabízeli jiný tarif, který byl velmi nevýhodný. Když jsem řekla, že si to půjdu raději vyřídit na pobočku, tak tlačili na to, že na pobočce to tak výhodně nedostanu...
Neznámý Negativní
18.10.2017
Dobrý večer. Jedná se o volání z callcentra smluvního partnera T-mobile. Jsou v nabídkách dost neodbytní, dobře lžou a umí lidem namazat med okolo huby... Ale nic není zadarmo, tak ani tato jejich nabídka není ani zdaleka tak výhodná, jak se snaží přesvědčit. Jsou placeni "od kusu"! V dnešní době Vám nikdo nedá nic zadarmo. Je to pokaždé "něco za něco"...
Telemarketing Negativní
26.07.2017
Pravděpodobně callcentrum T-mobile s nabídkou lepšího tarifu. Špatné informace, daný levnější tarif již mám dávno. Pak se již neozvali.
Neznámý Neutrální