775413955 Česká republika

 • Kdo to volá:
  Median agentura
 • 775 413 955 +420 775 413 955 Další formáty čísla:
 • 5374 Počet zobrazení:
 • 15.06.2024 Poslední zobrazení:
 • Hodnocení:
  4 - Obtěžující
 • 7 Počet komentářů:
 • 11.02.2024 Poslední komentář:
 • Průzkum Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 775413955, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 775413955. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 775413955 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 775413955 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 775413955

datum komentář
11.02.2024
Otravní i během víkendu, zásadně nezvedám a okamžitě blokuji.
Prozvánění / Automat Obtěžující
02.08.2021
Dnes volali mojí babičce - skoro 80ti leté seniorce. Vyptávají se na soukromé informace jako třeba: Kdo je hlava rodiny? Jaké jsou příjmy vaší rodiny? Kde bydlíte? atd. Jakmile jsem uslyšel babičku mluvit tyto informace do telefonu, okamžitě jsem nalítl k ní do kuchyně a chtěl telefon do ruky. Po mém nevlídném pozdravu a žádosti o vysvětlení kdo je člověk na druhé straně a co chce se paní představila (nepamatuji si to jméno) a že je ze společnosti Median. Neoblomně mě skoro prosila ať dokončím její dotazník a to i přes můj výslovný nesouhlas cokoliv zodpovídat. Pak došlo z mé strany k prosbě, ať si vymaže babiččino číslo s jejich databáze a neobtěžuje seniory těmito věcmi (byl jsem nepříjemný ale ne neslušný) a se paní drze ohradila "S tím by však měla souhlasit vaše babička a ne vy". Tak jsem paní babičku předal s tím ať jí řekne, že souhlasí s tím co jsem řekl já. Babička naštěstí potvrdila má slova a paní konečně přiznala, že nemá smysl se dál snažit. Po ukončení ve stylu "Děkujeme za průzkum, tedy alespoň vaší babičce" jsem číslo okamžitě zablokoval. Celou dobu byla paní neoblomná a stále se dožadovala informací o mé rodině a mém soukromí - Jestli máte někdo pozitivní zkušenost, tak ok ale už jen ten přístup, že nechce ukončit hovor ani přes 6x vyřknutý nesouhlas, mě dost zaráží. Jeden neví co jí senior/ka dokáže vše říct a za pár dní máte vykradený byt/barák. OKAMŽITĚ BLOKUJTE!
Neznámý Negativní
16.02.2019
Otravý MEDIAN agentura pro sedmilháře v ČT a v ČR.
Neznámý Obtěžující
29.08.2017
Dle sdělení na začátku se má jednat o "Výzkum, trh a veřejné mínění", aktuálně prý pro ČT provádí výzkum zaměřený na aktuální společenské dění. Dál jsme se v rozhovoru nedostali.
Průzkum Obtěžující
06.01.2015
Po zvednutí telefonu se operátor ohlásil jako "mediální průzkum".Po několika otázkách,jaké radiové stanice posloucháme,se začal vyptávat na výdělečnou činnost rodinných příslušníků a jiné osobní otázky....Hovor jsem ukončila,operátor začal být nepříjemně zvědavý v osobních záležitostech,mediální sledovanost byla jen záminka......
Průzkum Obtěžující
02.10.2014
Ženská otravuje s průzkumem, vyptává se jaké radiové stanice posloucháte,jak často,co jste dělali včera a zda ste u toho poslouhali rádio,pak se ptá na údaje věk,povolání,počet členů rodiny,kolik je výdělečně činných,jaké příjmy má vaše rodina,zda vlastníte mikrovlku,počítač,televizi,mobil,tablet a jiné vymoženosti.Hovor trval asi 20 minut, některé otázky zasahovali až do soukromí a nakonec Vám nabídne,že Vám pošle na mail další dotazník a když ho vyplníte dostanete finanční odměnu. Pěkná blbost, už vidim jak Vám někdo něco bude dávat,navíc si myslim,že by chtěli za to jistě další detailní informace a nakonec se Vám stane ,že Vás třeba někdo pak přijede vykrást.
Průzkum Negativní
03.12.2013
Agentura Median
Průzkum Neutrální