779998205 Česká republika

  • 779 998 205 +420 779 998 205 Další formáty čísla:
  • 5752 Počet zobrazení:
  • 28.05.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 46 Počet komentářů:
  • 08.02.2021 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 779998205, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 779998205. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 779998205 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 779998205 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 779998205

datum komentář
08.02.2021
Číslo mi volalo už třikrát, dvakrát jsem to nebral, když jsem zavolal zpátky, tak se nehlásí, jako nějací puberťáci, děs. Díky za tyto supr stránky, hned je blokuju.
Neznámý Obtěžující
08.02.2021
Neberu žádná neznámá telefonní čísla.Když něco chtějí,at napíší SMS.A mám klid.

Neznámý Neutrální
08.02.2021
Volala mi mile paní, že je z klientského centra a jestli je mi do 55 let?, že kontrolují smlouvy pojištění, jmenovala mi 4x banky. Slušně jsem ji řekl, že ani u jedné vyjmenovala společnosti nemám pojištění ani účet, že má špatné informace. Načež na mě už nebyla milá a zavěsila.
Finanční služby Negativní
08.02.2021
Opakovaně obtěžují. Už asi 3x jsem je vyzval, ať si můj telefon smažou z databáze. Dnes jsem dal číslo mezi blokované.
Obtěžující hovor Negativní
08.02.2021
Stejná zkušenost. Cpali se ke mě domů , když jsem nesouhlasila a chtěla jsem vědět kdo jsou praskl mi s telefonem.
Neznámý Negativní
04.02.2021
Zjevní podvodníci a navíc ještě drzí. Číslo jsem si zablokovala.
Finanční služby Negativní
04.02.2021
Stále otravuje. Zablokováno!
Obtěžující hovor Obtěžující
04.02.2021
Klientské centrum pojišťovny podvodníci co se snaží dostat ke smlouvám
Neznámý Obtěžující
02.02.2021
Je to číslo, které obtěžuje!!! Zvoní a nikdo po zvednutí se nehlásí.
Obtěžující hovor Obtěžující
02.02.2021
Ohlásila se jako Klientské centrum pojišťovny, které nechtěla říct. Takže jsem hovor típla a zablokovala číslo. Dělám to tak se všemi, co obtěžují. A mám klid.
Neznámý Neutrální
02.02.2021
nic neříkal, zavěsil
Neznámý Obtěžující
01.02.2021
Obtěžující
Neznámý Neutrální
01.02.2021
Nikdo se neozval.Ticho.
Neznámý Neutrální
31.01.2021
stejná firma mi volala už podruhé, možná z jiného čísla. Představili se jako Klientské centrum a že mi nabízí kontrolu pojistek a smluv. První rozhovor byl hodně neurvalý, když jsem pána upozornila, že jsem svéprávný člověk, tak po mně začal řvát, tak jsem mu to položila. Podruhé volal možná stejný možná jiný pán, kterému jsem řekla, že jsem se s nimi už bavila a poslal jsem je slušně do "p*dele" a následně mi hovor položil. Asi pochopili, že u mě neuspějí.
Neznámý Obtěžující
28.01.2021
Pánovi jsem řekl, že osobní schůzku bude řešit můj mluvčí německý ovčák.Zřejmě zklamán zavěsil.Kdyby se uměl podepsat,pán by zřejmě na schůzku přišel.
Neznámý Obtěžující
28.01.2021
Přístup paní co volala byl otřesný jak je zde popsáno ptala se na věk jestli je mi 55 a více potom na pojisťení ... tlačila mě neustále do schůzky kdy má pán dojít chtěla po mě adresu když jsem jim řekla, že mi jejich chování případne podezřelé, tak mě uklidnila že nic nenabízí ... nakonec mě přemluvila ke schůzce ... ta byla dnes pán dojel přesně na domluvenou schůzku, panovi jsem otevřela řekla jsem, že si nepřeji, aby šel do bytu tak jsme to vyřešili venku ... dal mi vizitku, dokonce se omluvil za chování paní( ze tam mají nové slečny a ještě to neumí) a jel domů.
Neznámý Neutrální
28.01.2021
obtěžování, ráno volala nějaká amatérka, že jakási kontrola smluv životního a úrazového pojištění či co, že hovor bude monitorován, nepředstavila ani sebe ani firmu. "Je Vám přes 55 let?" Není. "Ale zdravotní a úrazové pojištění si platíte,ne?" Tak zdravotní pojištění si snad platí každý, slečno, ne? "Aha, jo životní jsem měla na mysli." Neplatím. "Tak to vás nebudu rušit"... Cože? Jednak už rušila, když mě ráno vzbudila a jednak teda něco chtěla a nešlo z hovoru poznat co... :-D :-D
Neznámý Obtěžující
28.01.2021
Vcera mi nekdo telefonoval z tohoto cisla,byl velmi vyrecny a kdyz jsem si nechala zopakovat co jsou za spolecnost,zacal byt neprijemny a agresivni.Kdyz jsem mu rekla,ze v zadnem pripade nemam zajem o jejich sluzby,nez jsem dokoncila hovor-zavesil.Smejdi kazdym coulem,nedomlouvat si v zadnem pripade schuzky,zvladt Ne ! doma .Nejlepsi nebrat cizi telefonni cisla.
Podvodný hovor Obtěžující
27.01.2021
Finanční služby, ke slovu mě nepustil,i když jsem mladší 55let (odpověď na otázku).Hned si chtěl zjednat u MĚ DOMA! schůzku -na kontrolu mých různých smluv. Odpověď-mám vše v pořádku ,pravidelně kontroluji, aktualizuji,a kolik platím a komu je pouze moje věc. Pokusil se ještě jednou.Po mé odpovědi zavěsil. ZA MĚ ŠMEJDI-co by projeli byt.
Finanční služby Negativní
27.01.2021
Tak ja jim dnes naletel taky . Domluvil jsem si schuzku ... uz se na nej zitra tesim jak s nim vybehnu
Obtěžující hovor Negativní
27.01.2021
dnes mi někdo volal z tohoto čísla, ale neozval se, chvíli držel asi sluchátko, ale já raději zavěsila. číslo jsem raději zablokovala.
Neznámý Neutrální
26.01.2021
Klientské centrum, velmi nepříjemní. Nakonec sami zavěsili.
Obtěžující hovor Negativní
25.01.2021
Dobrý den. Psala jsem sem 22.1. o radu , že jsem si sjednala tu schůzku , co mám dělat. Teď kolem 10 hod na mě někdo zvonil , tak jsem neotvírala. Ale pak mi volal někdo na mobil , ale neznámá čísla neberu. Po delším rozmyšlení (bylo to jiné číslo) jsem to vzala. Volal mi mladej chlápek , že máme spolu sjednanou schůzku a že čeká venku. Tak jsem mu řekla , že bohužel nejsem doma a že jsem na cestě ke své poradkyni. Ptal se , co se mi na tom nelíbí a jestli mě navedla moje poradkyně? Řekla jsem , že mají jednat přes ni. On mi řekl , že je to právě kontrola na ně , jestli nám něco nezatajují. Ještě jsem se zeptala kdo vlastně jsou a pak jsem položila telefón. Prý je to nějakej menegment pro zákazníky od České pojišťovny. Jelikož jsem už posledně četla ty komentáře , tak jsem mu za mák nevěřila. Ale byl schopnej mě ještě přemlouvat. Řekla jsem , že stejně nejsem doma , tak bohužel ...
Doufám , že nebudou nějaké další problémy , když vědí , kde bydlím. Že mě třeba někdo nevykrade.
Podvodný hovor Obtěžující
22.01.2021
Potvrzuji vše níže popsané ve všech komentářích. Podvodníci "šmejdi". Důrazně doporučuji nesjednavat si schůzku, v žádném případě si je nepouštět domů ani do zaměstnání, v žádném případě nepředkladat žádné dokumenty. Při odmítnutí schůzky velmi arogantní chování. Na číslo se nedovoláte, je to tzv. jednosměrné číslo, záměrně, aby je klienti zpětně nemohli kontaktovat a konfrontovat.
Obtěžující hovor Negativní
22.01.2021
Manipulativní hovor. Účelem je si sjednat schůzku a vaše smlouvy zrušit a přepsat na Klientské centrum.cz Prostě podvodníci. Nepouštět je to bytu.
Finanční služby Negativní
22.01.2021
Teď mi volala nepříjemná ženská a mlela tak rychle , že jsem pořádně nevěděla , co vlastně chce. Bylo to přesně tak jak se píše v komentářích. Bohužel byla neodbytná a tlačila na mě pořád s časem. V kolik hodin má přijít pracovník. Snažila jsem se bránit , že mám svojí poradkyni , kterou jsem následně volala , ale baba mi pořád nutila , že jsou to cenné informace , které mi muže poradkyně zatajit. Já blbec jsem naletěla a domluvila si schůzku. Přestože takové hovory ignoruji , dala jsem jí tentokrát svoji adresu. Je mi z toho zle a teď nevím , co mám dělat. Poradkyně mi volala , že jí to nikdo na tom čísle nebral. Prý je to podvod. A teď jsem tady zjistila , že ano. Poradíte mi někdo , jak mám schůzku zrušit? Děkuji.
Obtěžující hovor Obtěžující
21.01.2021
presne tak,jak se tady pise.neprijemna zenska,ktera chce domluvit navstevu jejich specializovaneho pracovnika na pojisteni u vas doma.vubec se s ni nebavte,je to nejaky podvod.
Finanční služby Negativní
21.01.2021
Číslo volalo dneska. Naštěstí se mi u čísla objevila ikonka s vykřičníkem ve tvaru značky "Stop".
Neznámý Neutrální
19.01.2021
Nepříjemná paní, když jsem se zeptala, proč mi volá, když nic nenabízí, zavěsila. Před tím chtěla info o věku a mých pojistkách, což jsem jí nedala.
Finanční služby Negativní
19.01.2021
Dekuji vsem za komentare tady, nebrala jsem to
Finanční služby Negativní
19.01.2021
Zajímá je prvně věk,zda je vám méně než 55 a pak chce domluvit schůzku nejlépe zítra a ,,zkontrolovat,,smlouvy....penzijko,povinné ručení,životní pojistění....nas*rat!!!!
Neznámý Obtěžující
18.01.2021
Velmi nepříjemná baba - z "Klientského" centra (dále nespecifikovala). Otravují s pojištěním - chtěla info k mému věku a uzavřeným pojistkám. Spam!!! Když jsem jí k tomu řekla svůj negativní postoj, sama zavěsila :D
Obtěžující hovor Obtěžující
14.01.2021
Podobně jako v jiných případech volá z klientského centra a vnucuje osobní návštěvu pracovníka (i při současném omezení). Jde asi o nově používané číslo, na dřívější používaná čísla mám blokaci a tady jsem se nechal nachytat.
Obtěžující hovor Obtěžující
14.01.2021
Podvodný hovor z "klientského centra" - představí se pouze jménem a tím, že je z klientského centra (neuvádí, z jaké firmy). První se ptá, zda mi bylo více než 55 let a tvrdí, že volá ohledně mé smlouvy životního pojištění. Na dotaz, jaké je číslo smlouvy, ke které volá, se začne vykrucovat, být arogantní a nakonec zavěsí.
Podvodný hovor Negativní
13.01.2021
Nepříjemná, arogantní ženská. Volá ohledně pojistných smluv, předstírá, že ví jaké smlouvy máte, chce z vás pouze dostat informace. Hrozný!
Obtěžující hovor Negativní
13.01.2021
Jak rika pan prede mnou. Utoci na duchodce. Jeho prvni otazka jestli mam 55let. Kdyz sem se zeptal na konkretni pojistovnu tak po me kricel ze ho nenecham domluvit.
Neznámý Negativní
13.01.2021
Prý klientské centrum pojistek. Ukončeno tak rychle, že ani arogantní nestihl být
Obtěžující hovor Obtěžující
13.01.2021
Nebrat a blokovat, podvodnící kteří vám sjednají přes telefon nevýhodné smlouvy na cokoliv. Klasický šmějdi po telefonu, mířící na důchodce.
Finanční služby Negativní
13.01.2021
Klientské centrum, nahrávaný hovor, kontrola pojistek, pojištění atd. Ukončil jsem to dřív než stačil říct víc...
Neznámý Negativní
12.01.2021
Pojištění, vynucování návštěvy doma, po odmítnutí následuje arogance a zavěšení.
Neznámý Obtěžující
12.01.2021
12. 1. 2021 Klientské centru, srovnání pojistek....otázka 55 už vám bylo?.....žádný název, či firma .... na mojí odpověď že nemám zájem okamžitě změna jednání....."jak to s námi mluvíte?" arogantní
Neznámý Neutrální
12.01.2021
Arogantní jednání!!! Nabízí informace o pojistkach apod.
Neznámý Obtěžující
12.01.2021
Klasika, pojišťováni, přemluví vás ke schůzce a pak vám zruší všechny smlouvy a sjednají nové.
Obtěžující hovor Negativní
12.01.2021
Prý klienstké centrum, ale pořádně nic nesdělí, jen trvají na schůzce, Srovnají prý všechny pojistky, zkontrolují. Kdo je platí, když je vše zdarma????
Obtěžující hovor Obtěžující
11.01.2021
Prý nic nenabízí. Jen chtějí, aby mi byly pojistky řádně vypláceny.
Obtěžující hovor Obtěžující
11.01.2021
Firma zabývající se pojištěním klasika přemlouvání k uzavření prý lepšího pojištění
Telemarketing Obtěžující