779998742 Česká republika

  • 779 998 742 +420 779 998 742 Další formáty čísla:
  • 6056 Počet zobrazení:
  • 27.05.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 38 Počet komentářů:
  • 17.09.2021 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 779998742, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 779998742. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 779998742 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 779998742 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 779998742

datum komentář
17.09.2021
Dobry den, vcera mi jedno 'Klientske centrum' volalo z cisla 730 779 538. Stejná písnicka....
Neznámý Obtěžující
16.09.2021
Opravdu se jedná o Klientské centrum. Nemusíte nikoho zvát domů! Nepotřebují sdělovat po telefonu žádné citlivé údaje. Předají kontakt poradci, který se s vámi domluví na schůzce, poví vám kde vás vaše pojišťovna obírá, jaké služby z vaší pojistky využijete a jaké ne. A pokud budete CHTÍT, tak vám doporučí novou pojišťovnu a udělá s vámi novou smlouvu přímo na míru. Stálo mě to 3 schůzky max po 20 minutách. Dá se sejít v kavárně/restauraci. Nic neplatíte, protože tito poradci jsou placený pojišťovnama, které platí klientskému centru všechny stejnou částku (žádné uplácení).
Finanční služby Vyhovující
09.09.2021
Po chvilce googleni: https://www.penize.cz/zivotni-pojisteni/289179-kdopak-to-vola-falesne-asociace-a-triky-nepoctivych-pojistovaku
Podvodný hovor Negativní
09.09.2021
Volal nekolikrat, dokonce jsem volal zpet, ale bylo uplne ticho. Pak volal zas on a zase totalni ticho. Nakonec se mi dovolal zacal, ze je z "Klientskeho centra pojistovacich sluzeb" a ze se mnou chce resit mou zivotni pojistku. Kdyz jsem mu rekl, ze davno zadnou nemam a rozhodne ne u jejich firmy, rekl ze to je omyl a behem par sekund zavesil.
Finanční služby Obtěžující
09.09.2021
Po prvním volání jen ticho.Volají a obtěžují opakovaně, blokuji.
Neznámý Obtěžující
08.09.2021
Po zvednutí telefonu jen ticho. Hned jsem blokovala.
Neznámý Negativní
06.09.2021
Údajně jakési "Klientské centrum", zajímalo je, jestli je mi víc nebo míň jak 59 let, takže zřejmě chtějí blbnout starší lidi. Údajně by se mi mrkli na moje pojistky a jakýsi terénní pracovník by za mnou hned přijel, ale nevěděli, u jaké pojišťovny smlouvy mám. Když jsem poděkoval s tím, že se mi o finance stará někdo jiný a rozloučil se, bylo mi na pozdrav odpovězeno "dobrou noc", bylo asi půl druhé odpoledne...
Finanční služby Negativní
06.09.2021
podvodný hovor - šmejdi přes pojistné smlouvy
Podvodný hovor Negativní
03.09.2021
Šmejdi!!!
Podvodný hovor Obtěžující
02.09.2021
Po domítnutí hovoru nepřerušili spojení a bylo jen slyšet "to je debil". Sprostota naháněčů nevyžádaných služeb dosáhla dalšího levelu. Příště budou snad již přímo napadat klienty.
Obtěžující hovor Negativní
01.09.2021
Drmolící drzá paní, která u hovoru jedla a nebylo jí dobře rozumět, po ujištění, že se opravdu nejedná o žádnou nabídku, otázce jestli mi je více jak 55 let a pokračování ve stylu, že za mnou posíla někoho s čímsi, jsem poděkovala a položila!
Neznámý Negativní
31.08.2021
Po zvednutí se ozvala paní, která chtěla se mnou řešit pojistné smlouvy mého životního pojištění. Má odpověď byla,že s ní
nechci a nebudu řešit žádné smlouvy, že mám svého poradce mně odpověděla, že to je dobře, nicméně si chtějí sjednat schůzku , že chtějí mně něco důležitého sdělit k těm smlouvám.Řekla jsem ,že nemám zájem s nimi nic řešit,pak se dotazovala , kolik je mám let, jestli 55 a pak paní asi vyhodnotila, že tady jí pšenka nepokvete a beze slova telefon típla.
Neznámá čísla zásadně neberu, ale bohužel jsem čekala důležitý hovor...Prostě šmejdi opět útočí!!!
Finanční služby Obtěžující
31.08.2021
Volají, představí se jako "Klientskécentrum.cz", první dotaz zní "55 let Vám ještě nebylo, že?", po dotazu kdo že to opravdu volá se představili podruhé. Reagoval jsem slovy, že žádné "klientskécentrum.cz" neznám a že jim informacer o svých pojistkách sdělovat nebudu, načež bez jediného dalšího slova zavěsili.
Finanční služby Obtěžující
30.08.2021
Telefon zazvonil, zvedla jsem to: "Prosím... no prosím" - a nic, ticho. Asi z tónu mého hlasu na druhé straně pochopili, že je zbytečné mě co jen oslovit. :)
Neznámý Neutrální
30.08.2021
Dnes toto číslo volalo 3x.. na po třetí zvednuté a na druhé straně jen ticho, ptala jsem se kdo volá a nic. Toto číslo si dám hned do blokace.
Obtěžující hovor Negativní
27.08.2021
Nikdo na me nastesti nekricel, a schvalne jsem si vyslechla co chteji. Klientske centrum- pry spolecnost benefit finance. Chteji udajne predejit chybam u pojistnych smluv mnoha pojistoven kvuli “kraceni pojistneho plneni”. Nedava to smysl, pojistovny nemaji prece zajem predchazet necemu takovemu, naopak je pro ne zadouci na tom vydelat. Pry schuzka na 10-15 minut, ktera se neplati a nic nesepisuje. Sdeli mi chyby a ja si to pry budu s pojistovnama resit sama. Nemam zajem “odbornemu pracovnikovi” ukazovat soukromy udaje ani si ho zvat domu.
Neznámý Obtěžující
26.08.2021
Naprosto agresivní člověk zřejmě s diagnozou totální idi*t! nezvedat, pán by se měl jít léčit.
Podvodný hovor Negativní
26.08.2021
Naprosto souhlasím s ostatními. Velmi agresívní a nepříjemné jednání ze strany volajícího. Mladý muž, drmolící naučený text, pravděpodobně ho četl. Telefonát brzy ráno. Nesrozumitelné komolení úvodu rozhovoru a úmyslně nezřetelně vyslovený název společnosti. Hlavní dotaz - jestli mi bylo již 55 let a více. Po mém dotazu na zopakování názvu společnosti mi bylo agresivním tonem doslova vynadáno, že špatně poslouchám a volající strana zavěsila.
Podvodný hovor Negativní
25.08.2021
Tvrdí, že chtějí revidovat mou pojistnou smlouvu. A že chtějí schůzku v domácnosti nebo v zaměstnání. Když jsem řekl, že nic takového nechci, tak nahodil udici, že "se vystavuji riziku, že bude krácen na pojistném plnění". Dementi, nezvedat, rovnou jim NADAT!
Podvodný hovor Negativní
24.08.2021
Po zvednutí ticho
Neznámý Negativní
24.08.2021
Tak to je vrchol! Ted jsem měla hovor z tohoto čísla a paní na mě chrlila nesrozumitelný úvod, prostě nebylo rozumět kdo volá a co po mě chce, ale pochopila jsem že se asi jedná o nějaké pojištění. Když jsem té paní slušným a klidným tónem sdělila, že uzavírání nějakých smluv je pro mě po telefonu neosobní a že bohužel nemám zájem, začala po mě ječet a než jsem stihla cokoliv odpovědět, nečekaně práskla s telefonem a ještě mě hrubě osočila že né ona ale já že řvu. což je naprostý blábol, protože jediný kdo křičel byla ona.
Neznámý Negativní
24.08.2021
"Klientské centum" - tak se ptá čí klientské centrum.... Společnost klientské centum. A že chtějí mluvit o mých pojistných produktech. Říkám - vy máte přístup k mým pojistným produktům? Ne. Ale chtěli bychom si s vámi domluvit schůzku, Děkuji, sbohem. Další číslo na bloklistu
Finanční služby Negativní
24.08.2021
Klientské centrum údajně asi pěti pojišťoven.Bláboly, není o čem.Zavěsit co nejdříve....
Obtěžující hovor Obtěžující
24.08.2021
Vše je zmanipulováno tak, aby jste se zalekli a na schůzku jim kývli. Za cílem přesvědčit vás s novou smlouvou a za to z vás dostat provize.
Podvodný hovor Obtěžující
24.08.2021
V telefonu se vám dost agresivně ozve paní, která vám chce sjednat schůzku s jejich pojišťovákem, že má pro vás důležité sdělení. V dalším postupu se zeptá zds vám už nebylo 55let. Když se zakeknete co to je, hned po vás chce adresu, nejlépe hned na druhý den sjednat schůzku. Agresivní. Chladná manipulace. Když se pídíte o co jde, začne se vykrucovat, pak řekne tři pojišťovny místo jedné. Když jsem ji řekl že s jednou už dávno nepolupracuji, tlačila na zchůzku zítra.. Řekl jsem jí o co tedy jako jde a že žádnou schůzku nechci, agresivně položila.
Podvodný hovor Obtěžující
20.08.2021
Otravná paní, po dvou větách jsem zavěsila.
Neznámý Obtěžující
19.08.2021
Nějaké klientské centrum. Ztráta času.
Obtěžující hovor Obtěžující
19.08.2021
Operátorka, které bylo celkem špatně rozumět, se představila jako KLIENTSKÉ CENTRUM. Ale čeho klientské centrum, to už neřekla, proto jsem se ptal. No ono se prý to tak jmenuje. Nakonec z ní vypadlo, že cosi o pojištění. Dál potom, zda je mně víc jak 59 let. Moje odpověď byla, že jí po tom nic není. Reakce - klap a měl jsem po srandě. Ta asi tak.
Neznámý Neutrální
18.08.2021
Paní operátorka, které mimochodem bylo špatně rozumět, jakoby měla vadu řeči, se představila jako Klientské centrum a snažila se za každou cenu domluvit schůzku s jejich pojišťovákem. Že prý se nejedná o nabídku pojištění, ani předělávání stávajících smluv, ale že jejich pověřený pracovník jen zkontroluje smlouvy, zda v nich nejsou chyby při kterých by byl klient krácen na plnění, pod touto záminkou se snaží k lidem vetřít.
Obtěžující hovor Obtěžující
18.08.2021
Bylo špatně rozumět,ale paní se snažila domluvit schůzku pro kontrolora z pojišťoven.. velice asertivní 5x odpovíte,že není zájem a pořád pokračuje,ale razantněji.. Nevnímá a jede to co má nauceno! takže jediné co zbyde položit telefón..
Obtěžující hovor Obtěžující
17.08.2021
Dnes někdo volal z tohoto čísla a po zvednutí jen ticho
Neznámý Obtěžující
17.08.2021
Nabídka pojištění
Neznámý Obtěžující
17.08.2021
Šmejdi. Představí se jako klientské centrum a pod záminkou kontroly pojistných smluv se snaží vloudit ke klientům. Po údajné kontrole pojistných smluv zjistí, že všechno máte špatně (špatná pojišťovna, špatně nastavená smlouva,...) a jedinou jejich snahou je vystrašit klienta a přimět ho k tomu, aby stávající smlouvu vypověděl, protože jedině oni to umí nejlépe a ochotně smlouvu předělají. Že tím klienta výrazně poškodí je vůbec nezajímá, zajímá je jenom jejich provize. Na otázku, kde na vás vzali číslo, odpoví, že jej náhodně vygeneroval počítač... (takový nesmysl...) a schůzka s nimi je plná lží. Doporučuji v žádném případě si tuto verbež nepouštět do domu a už vůbec ne jim ukazovat nějaké smlouvy!!!
Obtěžující hovor Negativní
17.08.2021
3x neprijaty hovor. Divné
Neznámý Neutrální
17.08.2021
Po asi 3 nepřijatym hovorech jsem to zvedla a bylo ticho. Další den po 2 nepřijatych hovorech opět zvednutí hovoru a dostala jsem nabídku na kontrolu pojišťovacích smluv.
Obtěžující hovor Obtěžující
16.08.2021
Po zvednutí telefonu ticho :(
Neznámý Obtěžující
16.08.2021
Po zvednutí hovoru, ticho.
Neznámý Obtěžující
16.08.2021
Po zvednutí hovoru, ticho.
Neznámý Neutrální