+145000 Spojené státy americké nebo Kanada

  • 83 Počet zobrazení:
  • 16.06.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    3 - Neutrální
  • 1 Počet komentářů:
  • 10.03.2014 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla +145000, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu +145000. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo +145000 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pro americké telefonní číslo můžete zjistit další komentáře v <a href="https://www.whoiscalling.net/00145000?isSearched=True">detailu čísla +145000</a> v americkém vyhledávači telefonních čísel <strong>WhoIsCalling.net</strong>.

Pokud k telefonnímu číslu +145000 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu +145000

datum komentář
10.03.2014
poslední týden mě velmi často volá anglicky mluvící dívka z tohoto čísla, tváří se, že volá kvůli práci, ale pokládá nesmyslné dotazy, dokola se ptá kolik má firmy filiálek a jaké v ní postavení apod., zdržuje, a když chci, aby mi poslala případné dotazy na mail, protože stejně neovládám angličtinu moc dobře na nějaké vysvětlování, vyhýbá se tomu. I po té, co jsem jasně řekla, že už ji telefon nezvednu a chci pouze písemnou konverzaci, volá a volá. Je to obtěžující, ale hlavně nechápu, proč to dělá, jestli za tím nemůže něco být, na co si dát pozor. Nemáte s tím zkušenost?
Neznámý Neutrální