Mobilní aplikace KdoMiVolal pro identifikaci a blokování hovorů

KdoMiVolal je mobilní aplikace pro Android na zjištění informací o telefonních číslech využívající vyhledávače telefonních čísel KdoMiVolal.eu, což je rozsáhlá uživatelská databáze telefonních čísel marketingových agentur, telefonních operátorů, bank, pojišťoven a dalších firem, které provádějí nevyžádané telefonní nabídky, hovory anebo pouze telefonní čísla prozvánějí, čímž nás samozřejmě velmi otravují a vyrušují.

Aplikace vás většinou upozorní na obtěžující nebo marketingové hovory a vy se tak nemusíte již bát, zda hovor můžete zvednout. Aplikace také umožňuje nevyžádané a reklamní hovory i blokovat na základě nastaveného hodnocení.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Užitečné vlastnosti aplikace

  • zobrazení notifikace při příchozím hovoru k telefonnímu číslu, které má v databázi záznam (komentář, hodnocení nebo identifikaci)
  • automatické blokování příchozích hovorů z telefonních čísel, které mají obtěžující nebo negativní hodnocení (pravidla pro blokování lze upravit v nastavení)
  • zobrazení seznamu příchozích a zmeškaných hovorů včetně hodnocení a identifikace k číslům, které se nachází v databázi
  • možnost vyhledávání telefonních čísel v databázi a zobrazení jejich hodnocení
  • ke každému telefonnímu číslu se dá zobrazit detail s informacemi a hodnocením z databáze včetně komentářů uživatelů
  • v detailu telefonního čísla je možné vložit vlastní komentář s hodnocením a případně číslo zablokovat
  • denní aktualizace databáze telefonních čísel

Návod k používání mobilní aplikace KdoMiVolal pro Android a pro iPhone (iOS).

Nejčastější dotazy k aplikaci a řešení problémů s používáním naleznete na této stránce.

Nastavení oprávnění pro zobrazování notifikací na Android 9 a 10 (nebo výše).

Ochrana soukromí

Aplikace KdoMiVolal kontroluje telefonní čísla proti lokální databázi a v žádném případě neodesílá žádné informace na server mimo váš telefon. Aplikace také nevyžaduje přímý přístup k telefonnímu seznamu a kontaktům v telefonu, ale pouze k seznamům hovorů. Kvůli blokování hovorů a notifikacím při příchozích hovorech aplikace vyžaduje oprávnění přístupu k těmto vlastnostem telefonu.

Pokud narazíte v aplikaci na nějakou chybu nebo problém nebo byste chtěli nějakou užitečnou funkci doplnit, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@kdomivolal.eu nebo na Facebooku.

Děkujeme!

Tým KdoMiVolal.eu