226220080 Česká republika

 • Kdo to volá:
  Výživové doplňky
 • 226 220 080 +420 226 220 080 Další formáty čísla:
 • 15405 Počet zobrazení:
 • 08.06.2023 Poslední zobrazení:
 • Hodnocení:
  3 - Neutrální
 • 60 Počet komentářů:
 • 28.09.2019 Poslední komentář:
 • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 226220080, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 226220080. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 226220080 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 226220080 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 226220080

datum komentář
28.09.2019
Cloubex užíváme už 1 rok jsme moc spokojený a žádné potíže s firmou jsme neměly ba naopak operátorka byla moc milá a dokonce jsi ještě někdy i zavoláme. A když mají novinky tak nám dají vědět aby jsme to měly za nižší cenu . Můžu jen doporučit opravdu by to měl každý vyzkoušet nejen kvůli tomu že je to novinka na trhu ale hlavně kvůli svému zdraví protože je to opravdu špička . :)
Průzkum Vyhovující
22.08.2019
My s rodinou jsme s Cloubexem spokojeni, užíváme dlouhodobě a podle lékařů má složení dobré
Telemarketing Vyhovující
08.01.2019
Já osobně jsem s nimi dotazník udělala, později mi volali o balíčku s Cloubexem a lázněmi. Přijmula jsem. S partnerem jsme se dívali na internet, na tuto i na jiné stránky a stejnak jsme převzali. Jsem moc ráda protože mi došlo že nic nemáte vyzkoušené a jen se snažíte odradit lidi kvuli tomu že Vám zavolali :) já jsem na 100% spokojená
Bezpečné číslo Užitečné
13.07.2018
Kloubní výživa, uch...byla jsem rozespalá, všechno jsem neasertivně odkývala s tím, že prostě zásilku nepřevezmu a o co šlo, si zjistím na netu...tak vidím, že opět ŠMEJDI jak noha...ale jak tu psal někdo přede mnou - aspoň budou zbytečně platit poštovný, dobře jim tak:-) je samozřejmý, že z objednávky po telefonu mi žádná povinnost cokoliv hradit (byť jen jejich poštovné) neplyne...tak ať posílají..jen mi vadí, že se tím zatěžuje Česká pošta.
Telemarketing Negativní
09.07.2018
pobyt byl hezký s novomanželem jsme si ho užili, strava se koupí za pár korun, žádná likvidační částka, nevím co furt nad tím prskáte.....
Průzkum Vyhovující
09.07.2018
volala milá paní, pár otázek, po týdnu volali s výhrou, balíček jsem převzala ze zvědavosti :-) přípravek jsem věnovala mamince, která má potíže s klouby, nedávno objednávala další,maminka je spokojená a já taky. V lázních jsme byly spolu, příjemná dovča, děkuju vám :-)
Telemarketing Užitečné
24.06.2018
Manžel se nachytal :-( v obchodních podmínkách je uvedeno, že při nepřevzetí zboží mohou účtovat dodatečné náklady na zaslaní, skladování atd. Snažíme se objednávku zrušit, ale zatím marně. Máte někdo osobní zkušenost co se děje při nepřevzetí?
Neznámý Negativní
30.05.2018
Včera telefonát s možností zaplacení si kloubního preparátu na 1 rok s tím, že v zásilce bude i poukaz s platností využití do 1 roku do hotelu Máj v Piešťanech (viz komentáře níže, zdarma pobyt a zaplatíme si na každý den pobytu 1 proceduru a plnou penzi). Dnes info smska, že zásilka bude doručena. Na stránkách hotelu ale zjištěno, že hotel má termíny obsazené, volné jsou už jen v prosinci a lednu 2018; následně s dalšími poplatky navíc nebo až v termínech, kdy poukaz už platit nebude. Náhradní možnost ubytovat se i jinde Rybársky Dvor, ale už 3,5 km od hotelu Máj, takže dojíždět za procedurama, bazenama a vším apod. Takže jsem sdělila, že pokud něco nabízejí a nemají ošetřená volná místa, že o zásilku nemám zájem a nepřevezmu ji.
Firma / Společnost Neutrální
30.05.2018
Dneska volali, ze jsem vyhrála wellness pobyt v Piestanech, ale ze si musím koupit kloubní doplňky na celý rok.. když jsem mile paní odvětila, ze žádné takové doplňky neuzivame, tak ona ze může klidně zaslat pouze na půl roku.. To jsem slušně odmítla a ejhle paní uz tak milá nebyla a div, ze neprastila telefonem.. Tak jak rychle hovor začal, tak i skončil..
Telemarketing Obtěžující
04.05.2018
Taky mi volal a sdělili že si stravu brát nemusím a procedura je za 50č. nejlépe je to odkývat a zásilku nepřebrat, pokud to tak udělá každý tak z toho budou mít jen poplatky za vrácenou zásilku a za chvíli dají pokoj.
Neznámý Neutrální
21.04.2018
Objednal jsem jednou teď beru něco jinýho od dcery.Mě to celkem dělalo dobře
Bezpečné číslo Vyhovující
19.04.2018
POZOR ŽÁDNÝ PODVOD TO NENÍ - a ne jedná se o ŠMEJDY - Cloubex je doplněk stravy prémiové kvality, vyzkoušíte pokud vám nebudou vyhovovat nic vám chodit nebude jako u jiných společností, Lázně v Piešťanech můžete využít jako dovolenou kde máte hrazené ubytovaní volný vstup do bazénu + do fitka a dvakrát v týdnu se pobavíte ze živou kapelou.
Koukám že když pojedete na dovolenou tak máte také hrazené ubytování to by se mi také líbilo.....zaplatit si pouze stravu plná penze 23 euro a cca 3 nebo 4 eura procedura.....tak mi něco nabídněte kde budu mít ubytovaní zdarma už se těším...Lenka
Telemarketing Vyhovující
15.04.2018
Mám v rodině ortopeda - tchána, který je v oboru celkem kapacita. V životě o tomto přípravku neslyšel, když si přečetl složení, řekl mi: "klidně to jez, nijak ti to neublíží. Ale z ortopedického hlediska určitě nijak nepomůže...." Takže jsem po dlouhé době někomu naletěl....Pokud to tady někomu pomáhá, přeji mu to. Ale hroznový cukr by pravděpodobně fungoval lépe a stál daleko menší peníze. A co se týká toho pobytu, to je velká blamáž-přesně jak píše kolega níže - spousta nutných nehorázných příplatků. Něco podobného seženete na slevomatech až o 60% levněji se vším všudy.
Neznámý Negativní
22.03.2018
Objednal jsem si to. Až po měsíci mě napadlo podívat se, jestli jsem nenaleťěl a našel jsem tuhle stránku. Naštěstí je vše v pořádku. Nic mi automaticky nechodí a kloubní výživa funguje. Záda konečně polevili. Cena je srovnatelná s konkurencí, složení je ale zásadně jiné... vše Ok
Bezpečné číslo Vyhovující
21.03.2018
POZOR JE TO PODVOD - jedná se o ŠMEJDY. Prvotně položí pár otázek ohledně zdraví a pak sdělí, že za zodpovězení otázek budete dán do slosování o výhry. Za pár dní zavolají, že jste vyhrál 5 denní pobyt pro dva v hotelu Máj v Pieštanech, ale musíte si koupit kloubní preparát CLOUBEX za cca 1500,-Kč a po obdržení budete mít veškeré informace o pobytu v balíčku. Pobyt Vám sice asi uhradí, ale POZOR - termíny pro využití tohoto poukazu jsou volné až cca rok + pokud využijete MÁTE PAK POVINNOSTI HRADIT!!!!
Povinnost dokoupení plné penze v ceně 23 € / noc pro každou osobu
Povinnost dokoupení jedné procedury na den: https://www.hotelmaj.sk/fileadmin/hotelmaj/subory/subory_na_stiahnutie/Cenniky_2017/SK/Procedury_pre_Venezia-Swiss_Medical.pdf (Přiklad: objednáte si pobyt na 3 noci / 4 dny = je potřeba si vybrat minimálně 4 procedury pro každého)
Povinný sezonní příplatek 5 € na osobu a noc při pobytech v období duben až říjen.
V tomto období účtujeme také víkendový příplatek 5 € na osobu a noc z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Oba příplatky se sčítají.
Pobyt začíná večeří v den příjezdu (ubytování po 14 h) a končí obědem v den odjezdu (uvolnění pokoje před 10 h)
Poukaz je určen pro dvě osoby. Pokud ho chce využít jen jedna, platí doplatek +10 € za obsazení pokoje jednou osobou.
Telemarketing Negativní
15.03.2018
Doplněk stravy cloubex.Cena za roční balení mi přijde dobrá.V lékárně jsem nechávala jednou tolik.Účinky tablet už pociťuju asi objednám znovu.
Firma / Společnost Vyhovující
05.03.2018
Ty komentare sem vklada ona spolecnost, spokojeny zakaznik duvod hledat na webu kdo mu volal a pak se k.tomu vyjadřovat. Lidi myslete!!!
Firma / Společnost Negativní
02.03.2018
Cloubex užívám a jsem fakt spokojený, budu si volat a objednávat i pro kolegu z prace. Z lázní jsem se vrátil minulý týden a jsem nadšený. Byl jsem ze začátku též skeptický, ale měním názor. Takže se vykašlete na negativní komentáře - zhola nic o tom neví! Jinak holky obdivuji vaší praci - palec hoře :-)
Telemarketing Užitečné
02.03.2018
Paní mi nabídla kvalitní kloubní výživu a zdarma Lázně na Slovensku . Vše bylo jak řekla a vše přišlo jak mělo . V lázních jsme byli a cloubex mi pomohl ! Maximálně spokojená !
Telemarketing Užitečné
26.01.2018
Nejdriv pruzkum ohledne zdravi, posleze nabidka pripravku na klouby za 2800,- czk/ 360 tablet + pobyt v laznich v Piestanech zdarma krom procedur a jidla. Uvidim jake to bude.
Telemarketing Neutrální
10.01.2018
Výživa na klouby. Užívám a jsem spokojený. Se společností žádný problém. Nechápu negativní ohlasy
Firma / Společnost Užitečné
20.12.2017
Přípravek na klouby a zdarma lázně. Bála jsem se,že je to podvod a všechno bylo v pořádku.V lázních jsme byli minulý týden.Nečekali nás žádné předváděcí akce jako jinde.Nikdo nám nic nevnucoval.Prostě jen proplacené ubytování pro dva od firmy.Děkujeme
Firma / Společnost Užitečné
12.12.2017
Kloubní výživa ze Švýcarska. Užívám a jsem spokojená. Dobrá cena i kvalita.
Firma / Společnost Užitečné
12.12.2017
Jako vy máte pravidla v práci i my operátorky máme svá pravidla. Furt tu píšete nesmysli kterým nerozumím :-D .
Když nechcete odpovídat tak prostě nechcete, hovory jsou hlídané nemůžeme si dělat co chceme. Když jste furt jak neponaučitelný třikrát řeknete, že nemáte čas a po čtvrté tvrdíte že jste celou dobu říkaly že nemáte zájem a vztekáte se. Operátorky si zde píší poznámky tudíž vědí kdo volal a co dotyčný odpověděl. Nikdo nikoho nenutí odpovídat!!!! Když nechcete operátorce po sdělení co po Vás chce zdělíte že nemáte zájem a je to už vám nikdo volat nebude!! Také dokážu být nepříjemná kor nad takovýma debila jako někteří jsou . Otravuje to Vás i Nás když musíme volat opakovaně a posloucháme jen to samé dokola. Ještě vám povím že nejlepší jsou ti co tvrdí že jsou bud v práci nebo nemají čas a pak zapomenou položit telefon! :-D
Neznámý Užitečné
11.12.2017
Dobrý den. K poslednímu příspěvku :
Volali mi z čísla 226225901 a představili se jako Zdravotní instituce,jenže na internetu nic takového neexistuje.
Víte ono je dosti nemilé,když Vás po 3 hodinách spánku po 3. dvanáctihodinové směně někdo vzbudí s podobnými nesmysly a trvají na hovoru stůj co stůj.
Dělám 12 ti hodinové směny ( ne vsedě ) a tak uvítám klid. Telefon nesmím vypnout a všichni známí to vědí.
Ten prevít mi sdělil,že budou volat tak dlouho,dokud nevyplním dotazník. No to se navolají.
Jsem s takovými hotov raz dva. Když to nejde jinak nejdu daleko pro sprosté slovo.
Rozumným lidem to stačí sdělit jednou a v klidu tady těm to asi půjde sdělit,ale jinak.
Zdravím Karel
Firma / Společnost Obtěžující
30.11.2017
Pořád si tady jen stěžujete na obtěžujíci stále dokola opakující se hovory průzkumů, když NEMÁTE ZÁJEM stačí to operátorce sdělit a už vám volat nikdo nebude!!! Když odpovíte nemám čas co čekáte že tam paní označí, samozřejmě že volat později. Uvědomte si, že ty operátorky jsou taky pouze jen zaměstnankyně, že s tím nemají co dělat. Každý hold má nějakou práci!! Kupovat si nic nemusíte prostě odpovíte že nemáte zájem o kloubní výživu nebo průzkum a je to! Chovejte se jako lidi proboha!
Průzkum Užitečné
30.11.2017
vše dle dohody. žádný problémy. jedná se kloubní výživu. Jako prevence OK
Telemarketing Vyhovující
29.11.2017
Paní už mi volala někorykrát i když jsem řekla že namám zájem , naposledy na mě byla nyvíc nepříjemná .
Telemarketing Negativní
28.11.2017
Nabízejí přípravek Cloubex proti bolestem kloubů. Dvě balení tablet po 90 ks u nich stojí 1528,- Kč, což se dá považovat za dobrou koupi (jedno balení 90 tablet cloubexu stojí běžně jinde 999,-). K tomu dostanete poukaz na "bezplatný" pobyt pro dva v hotelu Máj v Piešťanech. To už tak super není, protože podmínky pobytu jsou zaplacení plné penze a k tomu každý den zaplacení jedné léčebné procedury. Plná penze na jeden den pro jednoho je 23 euro + dalších 20 euro v průměru za proceduru. Pro dva je to tedy 86 euro/den, na tři dny (což je minimum) vás to tam bude stát ve dvou cca 7 tis. bez dopravy. A to na slevomatu fakt seženete podobný pobyt daleko levněji. Pokud tedy trpíte bolesti koubů, je nabídka přípravku za tuto cenu přijatelná, ale do Piešťan "zadarmo" nejezděte :) .
Telemarketing Neutrální
28.11.2017
Pani jsem rekla, ze nemam cas a ona me urazila!! a hned polozila telefon. Snazima jsem se volat zpet na cislo, abych ji sama rekla co si o ni myslim, ale cislo je samozrejme
Telemarketing Obtěžující
27.11.2017
Dotěrné dotazy. Odmítl jsem odpovídat.
Telemarketing Obtěžující
27.11.2017
Dnes volali i mě, vyhrála jsem, nepřeberu zásilku. Díky.
Neznámý Neutrální
23.11.2017
Nějaký jako by Zdravotní ústav žádá o odpovědí na 10 otázek: máte bolavé klouby, je Vám víc než 50... Pák nabízejí vitaminy na klouby a svaly na rok za víc než 1000 Kč, a jako by zdarma lázně na Slovensku pro dva. Volali dvakrát. Zatím...
Neznámý Obtěžující
22.11.2017
Šmejdi!
Neznámý Negativní
21.11.2017
Po zvednutí v domnění,že je to zákaznice i když v poněkud pozdní dobu v 18.34.,se nikdo neozval,pouze prozvonil. Snad se jednalo pouze o marketing...
Neznámý Neutrální
17.11.2017
Nekdo ma reklamu v TV, nekdo ma jinou formu, jak a komu doplnek pro zdravi nabidnout. Ja jsem rada, ze jsem byla s dcerou v laznich a mam pripravek, jehoz slozeni zabira, na rozdil od jinych. Kdo ma zdravotni problemy dokaze ohodnotit.
Neznámý Neutrální
15.11.2017
Ani to nezvedejte.
Telemarketing Negativní
15.11.2017
Telemarketing.Neodbytná paní nabízející nepotřebné kloubní výživy.Jde jen o to jak vytáhnout z lidí peníze.
Neznámý Negativní
13.11.2017
Jak už psali lidé níže - nejdříve odpověď na 4 otázky o zdraví, potom po týdnu telefon s nabídkou poukazu do Piešťan pro 2 osoby, a zakoupit Cloubex (nikde jsem nenašel - od švýcarské firmy) za poloviční cenu 2500 Kč. Fakt zajímavá nabídka - kdo se chytí?
Telemarketing Obtěžující
08.11.2017
klasický šmejdi po telefonu. Podvod!!!!!!!!!!!
Zdeněk
Neznámý Neutrální
07.11.2017
Český zdravotní institut - zdravotní průzkum - paní jsem utnul hned ze začátku, že nám na hovor čas, takže nevím jakým směrem by se hovor dále vyvíjel.
Průzkum Obtěžující
06.11.2017
volala paní Nováková, jestli mám problém s klouby
Neznámý Obtěžující
03.11.2017
"cesky zdravotni institut"
Telemarketing Obtěžující
26.10.2017
Telemarketing z "Ceskeho zdravotniho institutu" zvedavy na problemy s klouby. Cislo jsem pridal do databaze aplikace "Zvednout to?" pro iOS.
Telemarketing Obtěžující
25.10.2017
Nabízejí zaslání doplňků na klouby.
Telemarketing Obtěžující
24.10.2017
Nevim, kde zjistili mobil.telefon a namatkove zkouset jestli nahodou me neboli klouby?!!! Nezvedat a poslat do pr.....
Neznámý Neutrální
24.10.2017
Toto číslo volá každý den, dík za info. NEBRAT!
Neznámý Obtěžující
24.10.2017
Klouby říkáte. No ještě že jsem to nezvedl. Díky.
Telemarketing Obtěžující
23.10.2017
V pátek 20.10. jsem bohužel toto číslo zvedla a ač to normálně nedělám, paní jsem odpověděla na 4 otázky - na všechny negativně! Otázka Bolí Vás klouby? odpověď NE atd. Dnes mi volala, že jsem určitě strašně šťastná, že mě vybrali a posílají mi něco na klouby a poukaz do Piešťan.... a já "Zadarmo a proč jako" a pani "na kloubni vyživu máte úžasnou slevu bla bla bla........a na pobyt máte taky úžasnou slevu bla bla bla. Já to ustála, ale umím si představit co tento rozhovor uděla s paní, nebo pánem v důchodu. ŠMEJDI PO TELEFONU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Průzkum Obtěžující
17.10.2017
jj taky už sem vyhrál ;-) procedury sou ale prej jen za 70 Kč ;-) i dyš já myslel, že Piešťany sou na Slovensku a tam nemaj €? ;-)
Telemarketing Neutrální