227272415 Česká republika Praha

 • Kdo to volá:
  Hygienická stanice
 • 227 272 415 +420 227 272 415 Další formáty čísla:
 • 7959 Počet zobrazení:
 • 06.12.2021 Poslední zobrazení:
 • Hodnocení:
  3 - Neutrální
 • 24 Počet komentářů:
 • 29.11.2021 Poslední komentář:
 • Bezpečné číslo Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 227272415, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 227272415. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 227272415 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 227272415 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 227272415

datum komentář
29.11.2021
Volala paní z Hyg. st.,nebylo ji rozumět silný východní přízvuk , v pozadí pištěly děti, ptala se na informace, které už jsem Hyg. st. říkala, kdy volali hned po oznámení pozitivního testu a sebetrasovani. Když jsem jí řekla, že už jsem vše řekla kolegyni 3 dny před tím oponovala mi, že to není uložené. Tak jsem se zeptala na její národnost a řekla, že česká. Řekla jsem ji, že lze a že není z Hyg. st. tím byl telefonát ukončen. Nedivím se, že lidi nemají důvěru ve státní orgány, když vám volají několikrát a neduveryhodne
Neznámý Negativní
27.11.2021
volala Hygienická stanice s tím, že vytrasovala syna
Neznámý Negativní
25.11.2021
Mě přišla sms 23.11., že jsem 10.11 byla v kontaktu s Covid pozitivním, po 13 dnech ???
Dnes volali.
To už bych nakazila polovina města.
Neznámý Neutrální
23.11.2021
Jde o trasování a objednávání na PCR testy, což není nutné a to dle nařízení hlavní hygieničky, které formou metodiky zaslala na KHS. Člověk si prostě může jen prožít 14 denní karanténu a pak se vrátit do procesu.

Sledujte můj profil: https://vk.com/daniel.masopust

Pozitivní PCR test neříká, že jste nemocní a nebo infekční. To jen stát s vámi tak bude zacházet. K lékaři se stejně nedostanete, pokud si nezavoláte rychlou. Ta vám však udělá antigenní test a pokud vyjde negativní, nikam vás neodveze. Takže i se zápalem plic se budete muset "probojovat" ke zdravotní péči. To jsou důvody nadměrných úmrtí bez pozitivního výsledku PCR testu.

Dokud bude vláda podporovat a označovat očkované, jako za neinfekční, a bude při jejich vytrasování kontrolní test volitelný, bude tato epidemie pozitivních testů epidemií očkovaných. Citace: "Netestováním očkovaných vláda vědomě šíří infekci covidu!" >> RNDr. Karel Drbal, Ph.D., (UK) imunolog
(zdroj: https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/imunolog-drbal-netestovanim-ockovanych-vlada-vedome-siri-infekci-covidu-40378208)

Mnoho lidí se nakazí ve škole a ve zdravotnictví právě z těchto důvodů, tedy že na očkované se hledí jako na neinfekční, což je naprostá lež.

Doporučují všem zájemcům o informace přejít z facebooku na vk.com, který není cenzurován. Nebo alespoň mějte zde "zrcadlový" profil, tedy vybudujte si "záložní" totožný profil i na vk.com a přiveďte tam své fb přátele. Facebook, twitter, instagram nám nesmí diktovat, co si smíme myslet a co můžeme říkat.

Naslouchejte i těmto odborníkům:

- RNDr. Karel Drbal, Ph.D., (UK) imunolog
- RNDr. Jiří Šinkora, PhD., imunolog
- RNDr. Zuzana Krátká, PhD., imunolog
- Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc., epidemiolog
- Prof. MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D., imunolog
- Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSc., vakcinolog a imunolog
- MUDr. Vladimír Čížek, angiolog, internista
- MUDr. Lukáš Pollert, anesteziolog
- MUDr. Jan Hnízdil, český celostní a rehabilitační lékař
- MUDr. Andrea Málková, praktický lékař, fyzioterapeut
- MUDr. Zdeněk Beran
- MUDr. Vladimíra Beranová Nezvalová, primářka největšího lůžkového hospice v ČR


Obtěžující hovor Obtěžující
11.11.2021
Jako očkovaného mě posílají na Test
Neznámý Negativní
10.11.2021
KHS Volali 6!!! den od údajného kontaktu s Covid pozitivním. Ať jdou do ...
Neznámý Obtěžující
19.10.2021
Karanténní opatření ani izolaci nelze uložit e-mailem, SMS zprávou ani telefonicky, ale výhradně řádně doručeným písemným rozhodnutím - tolik vyjádření právníků z ProLibertate. Takto uloženou karanténu dodržují rodiče a děti čistě dobrovolně, ani na PCR test samozřejmě není povinnost chodit. Rodiče, nebuďte ovce a nenechte diskriminovat svoje děti i sebe!
Obtěžující hovor Obtěžující
02.10.2021
Jsem v naprostém šoku z toho, že kdosi (jméno neuvádí) tvrdí, že je z KHS a chce veškeré osobní údaje o dětech včetně zdravotního stavu? Kde je souhlas se zpracováním osobních údajů, co GDPR?
Obtěžující hovor Negativní
21.06.2021
NENECHEJTE SE OD NEJAKEHO BLBECKA Z CALL CENTRA DAT DO KARENTENY. NEZVEDAT A VYRESENO!!!!
Obtěžující hovor Negativní
19.06.2021
Hygienicka stanice
Volal mi pán nebylo mu rozumět, asi ukrajinský přízvuk, řekla jsem mu ať zavolá za chvilku a číslo jsem si raději našla jestli opravdu patří hygieně, protože se chtěl ptát na osobní údaje. Telefon mě spíše vyděsil. Volal znovu, musela jsem se několik ptát vůbec jsem mu nerozuměla. Nechápu, jak můžou zaměstnávat takové operátory pro komunikaci s lidmi.
Neznámý Neutrální
20.05.2021
Volali mi až dva dny po té, co jsem se dozvěděla, že dcera byla v kontaktu s covid pozitivním občanem, což mi přijde dost pozdě. Paní byla sice příjemná, nicméně mě zarazilo, že mi nechtěla sdělit své jméno, přestože já jsem jí musela sdělovat rodné číslo kvůli e-žádance na PCR a zdravotní stav mé dcery a naší rodiny. SMUTNÉ...
Neznámý Neutrální
10.05.2021
Paní velmi arogantní.
Nebylo jí vůbec rozumět.
Již nikoho tato pandemie nebaví, ale chování této paní bylo opravdu na facku!
Při sdělení, že jí vůbec nerozumím, v telefonu mi chrčí a píská na mě začala naštvaně řvát!
Stalo se mi to u nich už 2x, nejprve nějaký pán a ted paní.
S takovým přístupem at už nevolají, telefon zvedat nebudu!!!!!
Neznámý Negativní
07.04.2021
Paní nebylo moc rozumět, asi ze zahraničí- východní část. Když jsem se ptal proč po mě chce po telefonu rodné číslo, že si mám zjistit, že to číslo patří k nim k KHS a zavolá potom. Moc seriózně nezněla. Jsem trochu na rozpacích
Neznámý Neutrální
06.03.2021
Telemarketing. Otravné. Já mám svých hrnců doma dost, víc jich nepotřebuji.
Telemarketing Negativní
04.03.2021
KHS - trasování - velice příjemná paní
Neznámý Neutrální
01.03.2021
Nechápu a nerozumím vůbec tomu, že Vám volají 2 dny po tom, co se dozvíte že jste pozitivní.Celkem pozdě rozdávat rozumy co smíte.... a co ne!!'!!!!Nechápu, že pokud volají ten den 5x a když se nedovolají, pošlou Vám pomalu výhrůžnou zprávu! ať laskavě zvednete telefon. Dále nechápu , když se dovolají , tak Vám opět volají za další dny...... takže vlastně nemají tušení ,že už s vámi někdo mluvil....????? Takže to pak musí vypadat to trasování !!!!! Takže Vaše soukromé údaje ,včetně rodného čísla a bydliště má teď k dispozici úplně každý !!!!!!!
Neznámý Obtěžující
28.02.2021
Volala operátorka Krajské hygienické stanice, že jsem byl trasováním označen jako kontakt osoby pozitivně testované na Covid!
Informace které mi řekli byli zmatené, nepřesné a paní vůbec nevěděla co ma říkat (asi mi ani moc nerozuměla, protože měla jakýsi východní přízvuk).
Na moji otázku proč se mi nechce představit a ať mi řekne z jaké KHS volá mi zavěsila telefon!
Po takovém telefonátu nevíte, jestli si z vás někdo nedělá srandu a vůbec se nedivím, že lidé v karanténě nejsou! Já jsem si to raději ověřil přes infolinku 1221, kde už s vámi komunikují normální a proškolení operátoři.
Bezpečné číslo Negativní
27.02.2021
KHS doplnění informací o osobách, které přišli do kontaktu s pozitivní osobou.
Příjemná paní.
Bezpečné číslo Užitečné
25.02.2021
Z tohoto čísla už mi volali celkem 4x a pokaždé než to stačím zvednout ( do max 2 zvonění !!) tak zavěsí. Syn mněl telefonát ohledně trasování hygieny ,ale hovor se trhal, bylo slyšet každé truhé-třetí slovo a paní na druhé straně nebyla schopna se přesně vyjádřit co požaduje za informace ?? Tedy špatné spojení a zmatená operátorka ?! Výsledek vládních operací na podporu COVID ?
Průzkum Obtěžující
10.12.2020
COVID - trasování - příjemná paní
Bezpečné číslo Vyhovující
16.11.2020
Krajská hygienická stanice. COVID-19 trasování
Průzkum Užitečné
30.10.2020
policie ČR žádanka na odběr
Bezpečné číslo Užitečné
19.10.2020
Krajská hygienická stanice, sdělí kontakt s nakaženým, vystaví žádanku na odběr.
Bezpečné číslo Užitečné
13.10.2020
Krajská hygienická stanice Praha
Bezpečné číslo Užitečné