228889380 Česká republika

  • 228 889 380 +420 228 889 380 Další formáty čísla:
  • 182 Počet zobrazení:
  • 26.05.2025 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    5 - Negativní
  • 4 Počet komentářů:
  • 26.06.2024 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 228889380, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 228889380. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 228889380 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 228889380 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 228889380

datum komentář
26.06.2024
Nabízí investovat do firem, nechce sdělit bližší informace. Pouze zašlete finanční vklad. Jsou to podvodníci. Pozor!!!
Podvodný hovor Negativní
30.05.2024
nabizel investice
Neznámý Negativní
14.03.2024
Zdravím všechny "investory" na tomto čísle mě oslovil "pracovník" úžasného financování:
Ex-Cap je registrovaný obchodní název společnosti Future Finance Group LLC, která je registrována u Financial Service Authority (FSA) pod registračním číslem 2294 LLC 2022

POZOR - Česká národní banka !!! : Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že subjekt vystupující pod názvem „Future Finance Group LLC.“, který na webových stránkách https://www.ex-cap.com/account-type/cz nabízí obchodování s akciemi, s měnovými páry (forex), akciovými indexy, komoditami a kryptoměnami, nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb, ani nedisponuje žádným jiným povolením k činnosti na finančním trhu v České republice. Případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna.
Finanční služby Negativní
06.02.2024
Telemarketing
Neznámý Obtěžující