4585 Česká republika

  • 121 Počet zobrazení:
  • 07.08.2020 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 1 Počet komentářů:
  • 08.03.2018 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 4585, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 4585. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 4585 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore

Pokud k telefonnímu číslu 4585 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 4585

datum komentář
08.03.2018
Přišla mi SMS z MAGNET 3 PAGEN a bylo tam napsáno,že jestli jsem si u nich něco objednala a jestli ne tak si mám objednat na číslo z Magnetu abych získala dárek do kuchyně a pokud nemám zájem,tak mám okamžitě poslat na číslo 4585 odpověď NE.Nechápala jsem proč bych to měla dělat a tak jsem SMS odstranila.A jak vidím,udělal jsem dobře.Myslím si,že to jsou podvodníci.
Neznámý Obtěžující