5130 Česká republika Jihomoravský

  • 2831 Počet zobrazení:
  • 29.01.2020 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    5 - Negativní
  • 7 Počet komentářů:
  • 04.01.2018 Poslední komentář:
  • SMS Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 5130, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 5130. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 5130 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore

Pokud k telefonnímu číslu 5130 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 5130

datum komentář
04.01.2018
Podvod!!! SMS s potvrzením transakce k bankovnictví České spořitelny. Nevolat, napsat, nereagovat. Dráha linka a phishing.
Neznámý Negativní
12.08.2017
Nekolik dni a nekolikrat denne obdrzim na pevne lince hlasovy prepis SMS zpravy - jedna se o automat volajici vzdy 15 minut po cele. Pry ze mam na ucte 279 183 003 KC. Samozrejme blbost. Kdyz jsem volala na zakaznickou linku O2, bylo mi oznameno, ze volajiciho nemohou zablokovat, protoze jde o sms. Jedinou moznosti je pry zmenit cislo nebo poridit pristroj s displejem, ktery bude tyto sms zpravy zobrazovat a nebude to tak rusive jako v pripade hovoru. Vyresim to ale tak, ze zrusim pevnou linku uplne.
Neznámý Negativní
06.10.2015
Z tohoto čísla mi dnes přišla SMS, že pro novou kartu už nemusím na pobočku ČS, stačí zavolat do 31.10. 2015 na telef. číslo 800207207 a nová karta mi bude zaslána zdarma na moji adresu. Jelikož mám kartu novou, domnívám se, že jde zase o nějaký povod.
SMS Negativní
17.09.2015
Dnes mi přišla z tohoto čísla 5130 smska,že mi končí platnost Visa karty u České spořitelny.jelikož nemám ani účet u České spořitelny a kartu mám novou funkční,tak tuto smsku ignoruji,protože je to zaručeně PODVOD.POZOR NA TOTO Číslo.Nezdvihat telefony ani nijak nereagujte.
Neznámý Neutrální
28.03.2014
Dobrý den, dnes jsem obdržela SMS zprávu z tohoto čísla - gratulaci k narozeninám, jelikož je nemám, nejprve jsem se chtěla přesvědčit o odesílateli, a - ejhle - zase podvod. Nezavolala jsem.
Neznámý Negativní
28.03.2014
Dobrý den, dnes jsem obdržela SMS zprávu z tohoto čísla - gratulaci k narozeninám, jelikož je nemám, nejprve jsem se chtěla přesvědčit o odesílateli, a - ejhle - zase podvod. Nezavolala jsem.
Neznámý Negativní
21.07.2013
CHTĚLA BYCH NA NĚCO UPOZORNIT!!!!!NAŠE DCERA DOSTALA ZA VÍZO TELEFON A ÚPLNĚ NOVOU SIM KARTU OD T-MOBILE......TAKŽE NIKDO CIZÍ BY NA NÍ NEMĚL MÍT JEJÍ ČÍSLO....ODJELA PRYČ A TELEFON NECHALA DOMA,JÁ SHODOU OKOLNOSTÍ BYLA MINULÝ PÁTEK TAKÉ ODPOLEDNE PRYČ.......KDYŽ JSEM PŘIŠLA DOMU,KOUKNU JESTLI NEPOTŘEBUJE DCERKY TELEFON NABÍT......NAJEDNOU KOUKÁM 3X ZMEŠKANÉ VOLÁNÍ OD 5130(NECHÁPALA JSEM) ČTU 3 NEVYZVEDNUTÉ ZPRÁVY(5130-ADRESÁT) NAJEDNOU KOUKÁM JAK BLB..... NĚKDO JÍ NAPSAL KODY KTERÉ JSOU K URČENÍ K POSÍLÁNÍ PLATBĚ K INTERNETOVÉMU BANKOVNICTVÍ!!!! JSEM NECHÁPALA....ŘÍKALA JSEM SI VŽDYŤ HOLKA NEMÁ NET.BANKOVNICTVÍ JE JÍ 9 LET!!! TAK JSEM PŘEMÝŠLELA.......PÁČ TO BYLO NA DOSTI VYSOKOU ČÁSTKU.....DOHROMADY ASI NA 3000,-
NO A PAK MI TO DOŠLO......ŽE JE TO PODVOD.....PÁČ JSEM TAM VOLALA....A ANI TO NEVYZVÁNĚLO A ROVNOU SE ŤÍPLO....
A PAK JSEM SI VYBAVILA REPORTÁŽ Z ČERNÝCH OVCÍCH.....ŽE KDYŽ VÁM NĚKDO POŠLE TYTO AUTORIZAČNÍ KODY K PLATBĚ,TAK VÁM HNED ZAVOLÁ(5130)
A VY JAKO OCHOTNÝ ČLOVĚK VEŠKERÉ KODY ,PŘEPÍŠETE A NADIKTUJETE......S TÍM ŽE VÁM TO BYLO POSLÁNO OMYLEM...........!!!!! A PAK VÁM DO 3 DNŮ PŘIJDE FAKTURA ZA TENTO TELEFONÁT,I KDYŽ JSTE NEVOLALY VY(ALE ONI VÁM VOLALI) KDE PLATÍTE ZA MINUTU OD 90,-KČ!!!!!!!!!!TAKŽE JSEM FAKT RÁDA ŽE MOJE DCERA NECHALA DOMA TELEFON!! A JÁ SI DALA DVĚ A DVĚ DOHROMADY...TAKŽE PROSÍM SDÍLEJTE,JELIKOŽ SE JEDNÁ O PODVOD.....A TAKY BY MĚ ZAJÍMALO KDE SEBRALY NA MOU DCERKU TELEFONÍ ČÍSLO????? PROTO JSME JÍ KOUPILY ÚPLNĚ NOVOU KARTU ABY JÍ NIKDO Z ŽÁDNÝCH NABÍZENÝCH AKCÍ NEOTRAVOVAL
Neznámý Negativní