5602 Česká republika

  • 1707 Počet zobrazení:
  • 14.08.2022 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 3 Počet komentářů:
  • 05.06.2020 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 5602, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 5602. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 5602 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 5602 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 5602

datum komentář
05.06.2020
Pozor! Podvodníci! Žádný kredit vám připsán nebyl, jen za chvíli zavolá babička nebo dědeček, že vám omylem dobili kredit a prosí o vrácení. Ve skutečnosti vám ale nic neposlali, zkontrolujte si to nejdřív! Toto číslo nepatří operátorovi!!!!!

Neznámý Negativní
14.11.2018
Dobil jsem si 300 Kč ale došlo mě tyto smesky a z 300 Kč najednou byl kredit pouze 100 Kč

1. SMS: Dekujeme za dobiti Twist karty s cislem (číslo) . Kredit jsme Vam navysili o 200 Kc. Kod transakce je (číslo) . Vas T-Mobile

2.SMS: Dobry den, jsme radi, ze jste s nami. A proto Vam po dobu nasledujicich 6 mesicu pridame ke kazdemu prvnimu dobiti v mesici 100 Kc kreditu navic. Bonusovy kredit lze vyuzit vzdy po dobu 30 dni. Prejeme Vam pekny den, Vas T-Mobile

A ještě se vydávají za T-mobile.
SMS Negativní
04.02.2017
Možná telefonní číslo od nějakého automatického vyhodnocení sms zprávy, mamce přišla z tohoto čísla zpráva, že se dobil kredit na normální 9 místné tel. číslo, ona ovšem kredit ani nic podobného nedobíjela, bud jde o nějaký fejk, nebo se jen dotyčný uživatel, který zadával zpětnou sms o dobytí tel. čísla spletl.
Neznámý Neutrální