605295697 Česká republika

 • Kdo to volá:
  Česká energetická společnost
 • 605 295 697 +420 605 295 697 Další formáty čísla:
 • 1014 Počet zobrazení:
 • 29.06.2022 Poslední zobrazení:
 • Hodnocení:
  4 - Obtěžující
 • 14 Počet komentářů:
 • 21.05.2019 Poslední komentář:
 • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 605295697, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 605295697. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 605295697 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 605295697 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 605295697

datum komentář
21.05.2019
Ano dnes mi také volali, přesně něco o zaslaném dopise, že bude dražší elektřina, a jestli chci domluvit termín návštěvy. Představili se že jsou z ČEZU a oslovili mě příjmením za svobodna což je víc jak 10 let stará informace. Nechápu, kde to sebrali a kdo Jim tato data dal!
Po sdělení, že mi nevadí, že se elektřina zdražuje paní zavěsila.
Po volání zpět číslo nelze volat (tón vyvěšeného sluchátka).
Neznámý Obtěžující
28.04.2019
Dne 28.4.2019 v pátek mi volala paní jako z České energetiky se stejným komentářem jako ,že posílali dopisy ale česká pošta selhala a chtěla poslední vyúčtování s tím,že mě navštíví.Když jsem chtěla vědět proč mě nekontaktovali na zákaznické lince mého dodavatele tak zavěsila.Stejný výmysl jako tady už někdo popisoval.Tak si dejte pozor.
Irena
Neznámý Negativní
01.03.2019
Dnes z tohoto čísla volala paní, hned na začátku říkala,že je z České energetiky a že se nemusím bát, že nenabízí žádnou změnu smlouvy, jen prý kvůli kontrole vyúčtování zda souhlasí jméno na tomto odběrném místě.
Když jsem se jí 2x důrazně ptala, co tedy potřebuje, tak mi řekla, že pokud jí nepotvrdím svoje jméno a adresu,
tak mi nic neřekne. Sdělila jsem jí, že o energii budu jednat přímo pouze se svým dodavatelem a zavěsila jsem.
POZOR! volali už několikrát a různě chtěli vědět číslo elektroměru a spotřebu, dokonce jednou mi tvrdili, že
jsou pobočka ČEZU, když jsem si to u ČEZU ověřovala, tam mi sdělili, že nic neorganizují a doporučili
NIC NESDĚLOVAT!!!!Takže se jedná opět o šmejdy !!!!!!
Podvodný hovor Negativní
16.01.2019
Pani volala,vedela ze odbirame elekt.u jisteho dodavatele a ,ze jsem neodpovedela na dopis poslany v zari a kdyz jsem rekla,ze mi nic neprislo..tak odpovedela,ze byl v miste bydliste problem s postou.Dnes ze prijde v 11.30 pan ... a mam si najit posledni vypis. Volala jsem si na odberne misto elekt.kde mam smlouvu.a rekli mi,ze nikoho neposijaji..podvod!!!ani nikdo s tim jmenem u nich nepracuje.Nicmene u dveri zazvonila slecna misto pana a kdyz jsem chtela prukaz,rekla ze nema a teprve zacina...tak jsem ji odbila.bylo videt,ze se zalekla.Pro mne obtezujici a ztaceny cas.
Neznámý Obtěžující
05.01.2019
Jsou to podomní šmejdi,kteří volají ohledně energetické společnosti u které jste a že Vám posílali nedávno dopis,který se ztratil a pošlou k Vám obchodního zástupce,který s Vámi sepíše vše potřebné,ale ve skutečnosti je to "ČESKÁ AUKČNÍ ENERGETICKÁ"která s Vámi sepíše "PŘIHLÁŠKU O ZAJIŠTĚNÍ SLEV NA DODÁVKÁCH ENERGIÍ, "http://ceskaaukcnienergeticka.cz/ , https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-4630/ceska-aukcni-energeticka-s-r-o , https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/energeticti-smejdi-nemaji-zabrany-jak-se-branit_442233.html i přesto,že jsme to včas zjistili a odstoupili ve 14 denní lhůtě od této smlouvy,tak manželovi opět volali.Zvažujeme proto podat trestní oznámení za neustálé obtěžování nebo se obrátit na ČOI
Firma / Společnost Obtěžující
21.11.2018
Dnes volalo toto číslo. Sice jsem to vzala ale nemluvila, taky nebylo co bylo vidět že na druhé straně se s někým hádá nadávala jim do kreténů a pak to tipla. Ha ha ha ha asi ju někdo pěkně sjel.
Neznámý Neutrální
15.11.2018
Pozor na ně , šmejdi , znají telefon , jméno i adresu , nevěřte jim
Neznámý Negativní
21.09.2018
Volala panía znala i mé příjmení. Uvedla, že potřebuje projednat nějaký důležitý dopis týkající se elektřiny a zdůraznila, že nic nenabízí k prodeji. Na moji odpověď, že elektřina je psaná na manžela sdělila, že se mu nemůže celé dopoledne dovolat (lhala, manželovi samozřejmě nikdo něvolal. Nakonec řekla, že zavolá za 15 minut, když jsem řekla, že za chvilku s manželem budu. Samozřejmě nikdo nezavolal. Musejí mít nějakou databázi telefonů se jmény, jelikož já svůj telefon nesděůuji.
Neznámý Negativní
04.09.2018
Údajně jsem nevyplnil nějaký leták, chtěli mi domu poslat paní, která mě s tím seznámí. Údajně spolupracují s ČEZem, volám tedy do ČEZu a dostávám důrazné varování, jedná se o podomní prodej, nic nepodepisovat a v případě takové nabídky hlásit policii! Už to, že mi tvrdí, že spolupracují s ČEZem a ten to na své infolince důrazně odmítá, dělá z České energetické společnosti lháře!
Firma / Společnost Negativní
28.05.2018
21.5.2018
Volala žena , představila se jako zástupkyně energetické společnosti, zeptala se , zda jsem...(moje jméno) a po mém odsouhlašení zavěsila.
Neznámý Obtěžující
15.05.2018
otravná, neodbytná baba, až když jsem pohrozil blíže nespecifikovanou stížností, beze slova zavěsila
Neznámý Obtěžující
19.01.2018
...dnes mi volali z tohoto čísla v cca 13:45h, že prý mi poslali nějakou zásilku, na kterou jsem jim neopověděl. Paní vyzvídala, jestli platí adresa, což jsem odsouhlasil, tak mi sdělila, že má nějakou kolegyni v terénu a že prý jestli budu dnes k zastižení. Nikdo se už neozval, zatím. Příště nezvedám a pozor na ně !!!
Firma / Společnost Obtěžující
19.01.2018
...dnes mi volali z tohoto čísla v cca 13:45h, že prý mi poslali nějakou zásilku, na kterou jsem jim neopověděl. Paní vyzvídala, jestli platí adresa, což jsem odsouhlasil, tak mi sdělila, že má nějakou kolegyni v terénu a že prý jestli budu dnes k zastižení. Nikdo se už neozval, zatím. Příště nezvedám a pozor na ně !!!
Firma / Společnost Obtěžující
07.12.2017
Dnes volali ohledně ověřování údajů o elektroměru, údajně ověřují jistič, sazbu, tarif, stačí jim prý poslední vyúčtování, prý mi v dubnu posílali dopis a prý u nás někdo od nich zvonil, ale nikdo nebyl doma, tak se objednali na jindy, jsem zvědavá, jestli někdo přijde. Ověřovala jsem si u svého dodovatele elektřiny, zda to jsou jejich zaměstnanci nebo pověřené osoby a sdělili, že NIKOLIV, že všechny údaje o mém místě spotřeby, jističe, tarifu atd. mají, takže je v tom háček, zřejmě snaha o změnu dodavatele elektřiny. Buďte na pozoru.
Neznámý Neutrální