6633 Česká republika

  • 1951 Počet zobrazení:
  • 26.02.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 2 Počet komentářů:
  • 02.12.2023 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 6633, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 6633. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 6633 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 6633 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 6633

datum komentář
02.12.2023
Někdo tady psal o zaplacení částky 155 korun. No mě z čísla 6633 přišla sms, že mám exekutorskému úřadu v Šumperku zaplatit dluh přes 255 tisíc.
Neznámý Neutrální
04.08.2021
Toto cislo pouziva agentura credit czech ,ktera zprostredkovava brigady.Agentura sidli na Praze 8 na Harfe.Vzdy me s timto cislem zcela normalne kontaktovali,kdyz mi zprostredkovavali brigadu nocni doplnovani v Kauflandech po cele republice a v Albertech po Praze.Ted mi poslali sms,ze mam zaplatit smluvni pokutu za nevyzvednutou dobirku s cislem objednavky u firmy siera a odkazali me kliknout v sms na e mail siera.cz Tak jsem ucinila a v e mailu od firmy siera bylo cislo uctu,kam mam poslat 150 kc za nevyzvednutou dobirku v hodnote 155 kc.Jednateli firmy jsem napsala,ze na nej podam trestni oznameni predani mych osobnich udaju agenture credit czech,coz take ucinim,pokud bude zapirat dal.Odepsal mi,ze to nechape,tak jsem mu dnes jasne napsala vsechny informace,ktera jsem napsala sem.
SMS Obtěžující