704955092 Česká republika

  • 704 955 092 +420 704 955 092 Další formáty čísla:
  • 6166 Počet zobrazení:
  • 19.07.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    5 - Negativní
  • 31 Počet komentářů:
  • 11.10.2022 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 704955092, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 704955092. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 704955092 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 704955092 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 704955092

datum komentář
11.10.2022
Paní volala ani se nepředstavila a už vnucovala kolegyni domů, dokonce i v určité dny ne že by se zeptala kdy mohu já, samozřejmě jsem jakékoliv tyto pokusy zamítala. Šlo o předělání životní pojistky, kterou ani nemám ale od paní to vyznělo že jí MUSÍM mít a MUSÍM to okamžitě vyřešit. Byl to velice nepříjemný telefonát, paní se totiž nepřetržitě vnucovala a celé to od ní vyznělo jako bychom se na něčem podobném už v minulosti domlouvaly. Když jsem se zeptala od jaké společnosti je odpověděla, že Česká spořitelna (podle komentářů zde je pokaždé od jiné) a v podstatě hned po této otázce vše vzdala a hovor jsme ukončily.
Obtěžující hovor Negativní
26.09.2022
Pani lzive tvrdila, ze se zmenili pojistne podminky me pojistky a posle mi kolegu.
Obtěžující hovor Negativní
16.09.2022
monitorovaný hovor tím začínána otázku kdo volá jaké Ičo firma jméno a nebo něco konkrétního paní neví
je to žumpa ZABLOKOVANO
Neznámý Obtěžující
15.09.2022
Volala slečna, nepředstavila se. Chce si sjednat schůzku, nabízí mi změnu na životním pojištění, Když se zeptám na č.sml. neví, že je jen asistentka od nějaké paní Vaňkové..... Zažádala jsem, aby mě dále nekontaktovali...
Neznámý Negativní
12.07.2022
Volá s jasným brněnským přízvukem a tvrdí, že došlo ke zlepšení úroku na mém životním pojištění a chce si domluvit schůzku. Když se zeptám, jestli je od Generali, tak říká, že Ano. O detailech smlouvy ale už nic neví a já mám navíc svou vlastní poradkyni u Generali. Následně sděluji, že veškeré detaily mi má poslat do emailu. Dále již neberu a posílám do ignore-listu.
Telemarketing Negativní
21.06.2022
Čas po čase se zase ozvou. Asi neví, že už volali. Zablokováno.
Finanční služby Obtěžující
13.06.2022
Operátorka prezentovala firmu SMS, Na životní pojistce došlo ke změnám v sazebnících a nastavení, máte nárok na větší výhody, úlevy, zastaví se za vámi kolega.
Na dotaz jménem které pojišťovny volá, mi oznámila, že jde o citlivý údaj a ten mi sdělit nemůže.
Tak jsem jí řekla, ať to jde zkoušet někam jinám a zavěsila jsem a telefonní číslo zablokovala...
Obtěžující hovor Obtěžující
03.05.2022
Opakované volání, neustale něco nabízí, při druhém volání zablokováno.
Podvodný hovor Negativní
02.05.2022
Firma SMS FInance, že volají kvůli mým pojistným smlouvám. Po upozornění, že volají na pracovní telefon, se operátorka omluvila a zavěsila.
Obtěžující hovor Negativní
25.04.2022
NEZVEDAT!!!!
Neznámý Neutrální
05.04.2022
Operátorka prezentovala firmu SMS, jde o stále stejný model: na životní pojistce došlo ke změnám v sazebnících a nastavení, máte nárok na větší výhody, zastaví se za vámi vedoucí.
Zajímala mě reakce, tak jsem jí řekl, že mám pojistky dvě, o kterou se jedná? Paní oznámila, že zastupují více pojišťoven a zkusmo vyjmenovala několik větších. Řekl jsem, že u žádné z jmenovaných pojistku nemám. Telefonistka oznámila, že v tom případě jde o omyl a s omluvou zavěsila. Zoufalé a neférové.
Finanční služby Negativní
22.03.2022
SMS finance. Nabídnou Vám životní pojištění.
Finanční služby Negativní
09.03.2022
Telefon nezvedat, číslo zablokoval.
Neznámý Obtěžující
11.02.2022
SMS Finance: "Nyní mají lidé nárok na vyšší úspory," povídala paní. A že vedoucí přes pojistky pojede zítra kolem, tak by se mohl stavit a zkontrolovat životní a penzijní pojistky. Fakt zajímavá pohádka:-) Prý zastupují všechny pojišťovny. Sdělil jsem jí, že o revizi pojistek nemám zájem.
Podvodný hovor Negativní
10.02.2022
Přesně jak komentář přede mnou. " Paní Greplová pojede ve dvě hodiny do Boskovic, že byste se sešly a na tu smlouvu koukly..." Já jsem řekla, že jsem v Praze.. ( vůbec netuší, komu volají, naštěstí se neznámému číslu nepředstavuji ). Slečna: " v tom případě by se za vámi stavil někdo jiný, kdo jezdí do Prahy". No, bylo mi to jasné, tak jsem raději ukončila. Ale slečna byla slušná.
Finanční služby Negativní
31.01.2022
Call centrum firmy SMS Finance, a.s. sídlící v AZ Tower v Brně

Operátoři obvolávají čísla náhodná z databáze za účelem domluvení schůzky s ,,vedoucím,,.
Vůbec neví s kým mluví.

Na dotaz odkud mají vaše číslo a jak ví o vašem portfoliu dostanete vyhýbavou odpověď.

,,Koukali jsme na vaši pojistnou smlouvu a našli jsme tam prostor pro zlepšení, budete zítra k zastižení? Můj vedoucí se za vámi zastaví...,,

Tento způsob domlouvání schůzek je nekalá obchodní praktika.

Pozor na ně.
Finanční služby Negativní
19.01.2022
Dnes mi volala paní z tohoto čísla, nepředstavila se, že se jedná o bonus u mého živ.pojištění na který mám nárok a dohodnutí schůzky u mě doma. Ještě v dnešní době? Takže jsem ji zastavila s tím, že vše řeším výhradně se svou poradkyní. Jakmile jsem se zeptala kde přišla k mému tel.číslu zavěsila.
Obtěžující hovor Negativní
19.01.2022
Dnes mi volala paní z tohoto čísla, nepředstavila se, že se jedná o bonus u mého živ.pojištění na který mám nárok a dohodnutí schůzky u mě doma. Ještě v dnešní době? Takže jsem ji zastavila s tím, že vše řeším výhradně se svou poradkyní. Jakmile jsem se zeptala kde přišla k mému tel.číslu zavěsila.
Obtěžující hovor Negativní
12.01.2022
Podvod. Na konci se ptala na přesnou adresu ... :)
Podvodný hovor Negativní
05.01.2022
Mám prý právo na benefity z důchodového pojištění, pokud mi není 60 let. Když jsem se začal vyptávat na jméno a kontakty "poradců", rychle paní hovor ukončila. Zmetci a šmejdi!!!
Finanční služby Negativní
16.12.2021
Po zvednutí telefonu okamžitě zavěsili.
Neznámý Negativní
09.12.2021
Šmejdi s životními pojistkami. Prý budu mít nějaké benefity. Sdělil jsem paní že mám dvě pojistky tak o kterou se jedná mi začala nabízet schůzku, kterou jsem razantně odmítnul. Nato se odvolávala na svého vedoucího a následně jsem raději zavěsil.
Finanční služby Obtěžující
03.12.2021
Paní začala něco o životním pojištění. Ptal jsem se jestli s jejich firmou mám něco společného. Prý že zastupují pojišťovnu a odvolávala se na jakéhosi pana Krejčíře. A že nabízí nějaké bonusy či benefity k životním pojistkám a důchodovému připojištění. Hned mi chtěla klást "kontrolní otázku" na můj věk, na což jsem neodpověděl a místo toho jsem se zeptal na číslo pojistky, o kterou se jedná. Protože nebyla schopna odpovědět, s pozdravem jsem zavěsil.
Obtěžující hovor Obtěžující
01.11.2021
Po zvednutí okamžitě zavěsili
Neznámý Negativní
18.10.2021
SMS Finance - už ten název společnosti je hodně důvěryhodný. Po oznámení, že mi pojistky a podobné věci do kterých se mě snažili umluvit spravuje poradce, operátorka velmi "profesioníálně" bez rozloučení zavěsila.
Finanční služby Negativní
15.09.2021
Sms finance
Finanční služby Negativní
24.08.2021
Vlezlí dacani s životními pojistkami a prý hned druhý den přijdou osobně připravit lepší. Zmetci nejvyšší kalibru. Těm není nic svaté. Obtěžovat, oblbnout a pak jen platit a platit. Jak někdo na to může mít žaludek, takto drze se vtírat. Bezpáteřní odpad společnosti a póvl bez špetky svědomí.
Finanční služby Negativní
26.05.2021
Sice obyčejně neznámá čísla zásadně nezvedám, tak jsme byl zvědav, jestli to není nějaký již profláklý obtěžovatel. Ano, finanční služby ohledně nějakých pojistek. Po mém upozornění, že si hovor nahrávám, mi bylo téměř arogantně řečeno, že nesmím. Já na to že to mi žádný zákon nezakazuje a že tedy o co se jedná. Nabídka pojistek, ale že když si to nahrávám že tedy s nimi nesouhlasím a zavěsil. Velmi tedy podezřelé....opravdu po zjištění že se jedná o nějaké nabídky, upozorňujte že si hovor nahráváte, máte na to plné zákonné právo, tím zjistíte pravý úmysl volajícího. V naprosté většíně ho od jeho velmi pravděpodobně podvodného jednání odradíte.
Finanční služby Obtěžující
26.05.2021
Teď mi toto číslo volalo , ale nebrala jsem ho , protože mi včera volalo jiné číslo a taky chtěli něco řešit. To jsem zablokovala
Neznámý Neutrální
18.05.2021
Pod falešnou zaminkou se snazi dostat k vasim pojistkam a sjednat nove. Neuveritelne vlezli.
Finanční služby Negativní
12.05.2021
Finanční služby
Finanční služby Neutrální