730701002 Česká republika

  • 730 701 002 +420 730 701 002 Další formáty čísla:
  • 30169 Počet zobrazení:
  • 17.06.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 89 Počet komentářů:
  • 18.05.2023 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 730701002, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 730701002. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 730701002 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 730701002 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 730701002

datum komentář
18.05.2023
Dnes volali 2x. Nezvedla jsem ani jednou, bohudík. U čísla se mi objevilo " spam". Děkuji všem za info.
Neznámý Negativní
18.05.2023
Klientské centrum - sjednávání schůzku pro Benefity investements ohledně pojistnych smluv. Strašne vlezlí otravové.
Finanční služby Obtěžující
18.05.2023
Neskutečně agresivni volající z call centrum. Požaduje revizi smluv - penzijní, životní pojištění. Po neochotě z mojí strany komunikovat dononce zvyšuje hlas a telefon pokládá. Blokuji tel. číslo.
Obtěžující hovor Negativní
17.05.2023
Klientské centrum 365 s.r.o.
evidentní pojišťovací podvodníci, kteří to "zkouší"
snaží se vetřít, navíc těžce sebevědomně arogantní, nebojí se ani výhružek
volající paní překlopila obratem hovor v konflikt, asi toho už má od rána toho jejich businessu také dost
Telemarketing Negativní
17.05.2023
Pod záminkou kontroly pojistných smluv se snaží vetřít se schůzkou. Na dotaz z jaké společnosti volá, reagoval podrážděně.
Klientské centrum 365 s.r.o.
Obtěžující hovor Negativní
16.05.2023
teda ten se snaží, dnes obtěžoval i mě, ale ihned jsem zavěsila.
Super stránky, děkuji, člověk se tak vyhne obtěžujícím nepříjemnostem.
Děkuji
Neznámý Neutrální
16.05.2023
Dnes mi z tohoto čísla volal pán, který se představil jako call centrum a že mi volá protože mám sjednané produkty, kde začal jmenovat v řadě několik produktů jako, životní pojištění, apod. (prostě aby se asi trefil do něčeho co mám sjednané. Řekl, že hovor je monitorován a že chce se mnou projet moji spokojenost.

Zeptal jsem se ho, zda mi může říct z které společnosti volá. On odpověděl, že mi to již řekl. Já jsem mu odpověděl, že řekl pouze call centrum, ale né z jaké společnosti. On, že vůbec neposlouchám (?, docela drzost). Já, že jsem to tedy rozhodně neslyšel, ale že mi to může zopakovat. Na to on reagoval tak, že bez jakéhokoliv komentáře prostě hovor ukončil sám.

Z tohoto si udělejte obrázek, kdo nebo za jakým účelem volá z tohoto čísla.
Podvodný hovor Negativní
16.05.2023
Je provazany s Generali pojistovnou, vcera jsem byla rusit smlouvu, dnes mi volali.
Obtěžující hovor Obtěžující
16.05.2023
finanční služby - další způsob jak oškubat lidi, kteří tomu nerozumí. Pokecal jsem si s ním a skončilo to tak, že mi nemohl nic nabídnout.
Neznámý Obtěžující
15.05.2023
Též tomuto fóru děkuji. Nechal jsem pána kecat a našel jsem si tady komentáře. Pak jsem jen zavěsil. 😀
Podvodný hovor Negativní
15.05.2023
děkuji za váš komentář. Díky vám všem jsem si zablokovala číslo a nemusela poslouchat nesmysly.
Neznámý Neutrální
15.05.2023
Děkuji za vaše informace, dnes mi také toto číslo volalo. Telefon už mi naštěstí hlásil spam. Tak jsem si díky vám ušetřila čas a nervy. Děkuji
Neznámý Neutrální
15.05.2023
Přesně jako všichni předchozí. Revize smluv drzý, arogantní muž. Nebrat. To není nic solventniho a ještě budu kontaktovat všechny pojišťovny a hnedka jim to sdělím. Vůbec nebudu podporovat takové lidi. 😤😤😤
Finanční služby Negativní
12.05.2023
"Klientské centrum" nepatřící žádné pojišťovně. Paní nabízí kontrolu pojistných smluv jakékoliv pojišťovny, aby "jste nebyli kráceni na pojistném". "Pracovník prevence se pohybuje ve vaší oblasti". Neví, kde bydlím, tak jak se tu může pohybovat ? Doporučuji položit.
Obtěžující hovor Obtěžující
07.05.2023
Mam obdobnou zkusenost jako ostatni, jen s tim drobnym rozdilem, ze volajici, dle hlasu mlady muz, se po mem rozhodnem odmitnuti sam rozloucil. To ovsem nic nemeni na skutecnosti, ze jsou to smejdi!
Neznámý Negativní
05.05.2023
Klientské centrum (zřejmě všech pojišťoven). Nabízí revizi všech smluv, protože náš poradce to nedělá dobře. "chyby" vpojistkách mejlem nemohou, protože tak oni nekomunikují. Dál už nevím, zavěsila jsem ...
Podvodný hovor Obtěžující
05.05.2023
Nezvedat. Otravují. A číslo dát do blokovaných čísel.
Neznámý Obtěžující
04.05.2023
Nebezpečné - volají náhodná čísla a vnucují pojistné smlouvy. Doporučuji zvednout a pozdržet je.
Obtěžující hovor Negativní
03.05.2023
Obtezujici nějaké klientské centrum
Nemají co volat.!
Podvodný hovor Obtěžující
03.05.2023


Paní, která mele. Z klientského centra (neřekne ze kterého), zeptá se na věk . Navštíví mě pracovník, asi aby mi prošmejdil bydliště! Kdy jsem se zeptal z jakého centra je a kdo je, tak si asi vymyslí jméno a řekne, že je to omyl.!!! POJISTKOŠMEJDI !!! Až budu takovou službu potřebovat, tak si jí sám vyhledám a sám se rozhodnu!
Finanční služby Negativní
03.05.2023
Klientské centrum. Že chtějí zkontrolovat mé smlouvy. Abych při případné pojistné události nebyla škodná. Schůzku jsem si sjednala a až potom koukala na recenze 🤦. Takže jsem paní dnes neotevřela. Volala,zvonila,bouchala na dveře vytrvale. A snad už se tedy neozvou.
Obtěžující hovor Obtěžující
02.05.2023
Dnes mě také volali. Ženský hlas se představil jako klientské centrum s tím, že je potřeba provést revizi mých pojistných smluv. A začala dotazem, zda je mě více než 55 let. Oponoval jsem jí, že když chce provádět revizi mých smluv, má tedy mou smlouvu před sebou a ví kolik je mě let. Na to mě sdělila, že je to kvůli ověření totožnosti a já opět oponoval, že takto se totožnost neověřuje. Odsouhlasil jsem jí, že je mě více než 55 let a ona hovor ukončila s tím, že její nabídka se týká osob mladších 55 let. Pro mě nedůvěryhodné.
Obtěžující hovor Negativní
28.04.2023
jak tady zmiňují, pojistné smlouvy a kolik je vam let,rekl sem nemam zajem a zavěsil
Obtěžující hovor Obtěžující
27.04.2023
Chlap z "klientského centra", a že prý volá kvůli mým pojistným smlouvám. Já se zeptal z jaké přesně firmy volá, a on pořád opakuje, že z "klientského centra", prý kvůli mému pojištění.
Já na to, že žádné pojištění nemám (opravdu žádné nemám - žádné životní, úrazové, nemovitost ani byt pojištěný nemám, auto taky nemám..). On na to, že jde tedy nejspíš o omyl v jejich databázi a zavěsil.

Nejspíš jde o tyhle šmejdy: https://www.podnikatel.cz/aktuality/vola-klientske-centrum-jsou-to-smejdi-kteri-opet-obchazeji-zakon/
Finanční služby Obtěžující
26.04.2023
Prý "Klientské centrum" s "kontrolou" pojistných smluv v oblasti životního i neživotního pojištění a hned dotaz na věk pod 55 let...
Odmítnuto se vší parádou...
Finanční služby Obtěžující
26.04.2023
Volal nějaký mužský hlas ohledně všech možných druhů pojištění. Na první pohled moc velkou důvěru nebudil. Když ze sebe v úvodním souvětí vše "vychrlil", zeptal se, zda je mi více než 55 let - a tu mě napadlo, jak se ho možná půjde co nejrychleji zbavit! Odpověděla jsem kladně. Nato se zeptal, zda je mi více než 59 let. Rovněž jsem odpověděla kladně. Poté evidentně ztratil zájem a zavěsil. Poučení: nejlépe se jich zbavíte, když jim potvrdíte, že je Vám více let, než na kolik se ptají - klidně víc než 100! :-))
Neznámý Obtěžující
26.04.2023
Je to jakýsi ,,průzkum", paní se zajímala o smlouvy na všechny možné pojištění.
Vůbec se s nimi nebavit, do toho jim nic není, nic jim nesdělovat!
Když jsem jí říkal, jestli se mě náhodou nejdřív nechce zeptat, jestli vůbec mám zájem se s ní bavit, řekla, že zavolá jindy a zavěsila tak rychle, že jsem jí ani nestihl říct, že už nemá volat nikdy.
Průzkum Obtěžující
26.04.2023
Nějaká p.ča, že prej "Klientské centrum". Na otázku jaké vyjmenovala snad všechny pojišťovny v Česku. Ptala se jestli je mi nad padesát. Prý ke mě pošle nějakýho šmejda co mi prověří smlouvy. Vyfakovaná a poslaná za "Ruskou válečnou lodí". Amen!
Podvodný hovor Negativní
25.04.2023
Dnes mi volala paní, zvedla jsem to se slovem ,Prosim’ a ze vola z nějakého klientského centra ohledně mých smluv u pojišťoven, když jsem se ptala, ze které společnosti vola protože každá společnost má své klientské centrum, bylo mi sděleno, ze vola z klientského centra- vic nic, hned následovala otázka, zda mi není přes 50 let a když jsem teda paní řekla, ze ona vola mě a ne já ji a tudíž by měla mít nějaké informace o tomhle, začala říkat, ze do mých smluv nevidi ale chce, abych si s ni vyjednala termín na schůzku s nejakmy jejich odborníkem nebo co.. když nedokázala pochopit, ze chci znát jmeno společnosti, protože žádná společnost se nejmenuje Klientské centrum, tak mi hovor položila
Obtěžující hovor Negativní
25.04.2023
Děkuji za informace tady, teď mi volalo toto číslo a protože cizí čísla neberu a ověřuji si nejdříve tady, dávám hned na černou listinu. DíK!
Neznámý Negativní
25.04.2023
Dnes prozváněno z tohoto čísla. Když jsem telefonní hovor přijal (voláno na mojí novou jednorázovou datovou SIM kartu, jejíž číslo jsem nikde nezveřejňoval), jen jsem hovor zvedl jednoduchou odpovědí "prosím", hovor byl ihned volajícím ukončen aniž by bylo cokoliv z jejich strany vysloveno. Zkontrolováno na tomto webu, a hned letělo toto číslo na Black-list. Tak enjoy...
Obtěžující hovor Obtěžující
25.04.2023
šikovně zahájený hovor, aby člověk byl nucený hned na úvod potvrdit zda je slyšet a pak loudí věk. Nehoráznost!
Neznámý Neutrální
25.04.2023
Chtějí si sjednat schůzku kvůli pojištěni. Tvrdí, ze samozřejmě nic nenabízejí, jen se chtějí sejít. A když jsem mu podruhe řekla , že nemám zájem a že se vlastně ani nepředstavil, z jaké je společnosti, řekl mi, ať na něj nezvyšuju hlas a zavěsil. A to jsem ho ani nezvýšila 😃🤷‍♀️
Obtěžující hovor Obtěžující
25.04.2023
neumí se ani představit, oznámila mi, že hovor je monitorován
Neznámý Obtěžující
24.04.2023
Dáma, asertivního chování, oháněla se zastupováním několika pojišťoven. Když jsem jí oznámil, že pokud chce ústav u kterého mám nějakou smlouvu se mnou o něčem hovořit, ať mi volají oni sami, že přes prostředníka nic řešit nebudu. V tu chvíli se asertivita dámy změnila na level příjemnosti průjmu ve vichřici. Pak následovalo ukončení hovoru z mé strany a oznámení pojišťovnám o dané situaci. Žádná o ničem nevěděla
Finanční služby Negativní
21.04.2023
šmejdi s pojištěním
Neznámý Negativní
20.04.2023
Pojištění
Finanční služby Obtěžující
20.04.2023
obtěžující, vytahuje informace,
Obtěžující hovor Negativní
20.04.2023
Firma conse jmenuje Klientské centrum, chtějí vědět věk a zajímají se o vaše pojistné smlouvy, borec na telefonu totálně arogantní. Chvíli jsem se s ním bavil ze srandy, jednání totálního šmejda, divím se, že to ještě něco takového existuje.
Podvodný hovor Negativní
19.04.2023
Pojišťovací poradce, již po několikeré.....
Obtěžující hovor Obtěžující
19.04.2023
Nabídka revize pojistných smluv. Musela jsem dvakrát odmítnout a po třetí mi řekl, že jestli jsem srozuměna s tím, že když budu mít chyby v pojistných smlouvách, tak nemusím dostat plnění, že ok. To už jsem se na něj obořila. Nedoporučuji, nebrat.
Podvodný hovor Negativní
19.04.2023
...pizda z fake cool centra
Obtěžující hovor Negativní
19.04.2023
revize pojistných smluv
Telemarketing Obtěžující
18.04.2023
Průzkum pojistných smluv, monitorovaný hovor
Průzkum Neutrální
18.04.2023
Negativní hovor dnes.
Jak již bylo mnohokrát zmíněno…
Nabídka revize pojistných smluv, které ovšem předcházela nabídka sdělení potřebných informací pro čerpání plnění ze současných smluv. Takže se nejdřív tváři jako takové “školení” jak postupovat kdyby něco. Což je ještě o něco nebezpečnější, jelikož tohle upoutá pozornost každého zodpovědného člověka. Obzvlášť pokud jste zrovna uzavřeli nějakou smlouvu čerstvě.
Každopádně ukázkové šméčko. Vyjmenují několik pojišťoven, kde je vysoká pravděpodobnost, že nějakou smlouvu máte a už vám cpou do baraku “poradce s akreditací od ČNB”, který vždycky ve smlouvách najde nějaké chyby, které je třeba opravit. Penízky z provizí se sypají a vám zůstanou oči pro pláč. Vyhledejte si raději slušného finančního poradce, nejlépe s doporučením od vašich blízkých a nenechte se zbytečně zatáhnout do té jejich komedie. Platili byste za to jenom vy…
Finanční služby Negativní
18.04.2023
Právě mi volala paní z "Klientského centra" a divné bylo už to, že neřekla z jakého klientského centra. Pak na mě začala jak kulometem valit tunu informací ohledně chyb v zivotní pojistce a že zítra u nás v oblasti bude odborník, který ty chyby odhalí. Když jsem paní zastavil a začal tlačit věcnými argumenty do kouta, tak rychle hovor ukončila. Jedná se evidentně o podvodníky, dejte si pozor!!!
Podvodný hovor Negativní
18.04.2023
Nepředstavený hulvát chtěl překontrolovat mé pojistné smlouvy, schůzka zítra... Když jsem řekla že jsem spokojena se svou poradkyní, začal mi arogantně říkat že vůbec neposlouchám co mi říká, že opakuje, že oni jsou odborníci a položil mi to:/... Takto se nechovají ani mé děti s nedozralou nervovou soustavou.
Obtěžující hovor Negativní
17.04.2023
Podvodná společnost, která zaslouží tvrdý finanční postih, aby už s těmito praktikami skončili!
Neznámý Negativní
17.04.2023
Vnucování osobní schůzky s poradcem. Představují se jako Klientské centrum. Že prý mi odhalí chyby v mých stávajících smlouvách. Jediné, co pán stihl, než jsem zavěsil, byla položená otázka "Bylo Vám již 55 let?".
Obtěžující hovor Obtěžující
17.04.2023
Skoro až agresivní vnucování schůzky s nějakým poradcem, představuje se jako Klientské centrum.
Obtěžující hovor Negativní