731845659 Česká republika T-Mobile

  • 731 845 659 +420 731 845 659 Další formáty čísla:
  • 582 Počet zobrazení:
  • 17.07.2019 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 14 Počet komentářů:
  • 25.04.2019 Poslední komentář:
  • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 731845659, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 731845659. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 731845659 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore

Pokud k telefonnímu číslu 731845659 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 731845659

datum komentář
25.04.2019
Ženský hlas (hlásící se k ČEZ) mi oznámil, že jsem nereagoval na dopis z konce min. roku, přijde p. S*, který bude mít dopis a odpovíme na něj společně. Hlavně musím mít k dispozici fakturu za el. Po dotazu na ČEZu jsem se dozvěděl, že je to podvod. Jmenovaný pán na schůzku nedorazil - asi hledají starší lidi. POZOR na ně
Podvodný hovor Negativní
19.03.2019
Pozor na ne, jsou to klasicti SMEJDI (bud je to pani Cermakova, nebo pan Sušak…)!!! Vydavaji se za CEZ, ale jsou z Ceske aukcni energeticke. Kdyz se podivate na jejich webovky, jsou na ne same stiznosti.
Podvodný hovor Negativní
12.03.2019
Stejný postup šmejdů jako je dříve uváděno v komentářích.
Obtěžující hovor Negativní
21.01.2019
Představí se jako zástupce neexistující "České energetiky", s tím, že ohledně dodávky elektřiny nám domů byl zaslán dopis, kde jsem měl něco vyplnit a poslat zpět, ale to se prý nestalo (vyvíjení pocitu viny, že jsem ho ztratil, zapomněl vyřídit apod.), takže mám průšvih, ale zrovna po vesnici chodí pan z jejich firmy a ten dopis mi donese do vlastních rukou. Jen si mám přichystat fakturu za elektřinu, ze které si opíše nějaké údaje. Pán pak přijde a vezme si fakturu a vyplní přechod k jinému dodavateli a vnutí to pod tlakem k podpisu.
Firma / Společnost Negativní
17.01.2019
Dnes nám taky volala paní, která tvrdila, že je z Českého statistického energetického oddělení. Nenabízí nabídku elektřiny, ale že jsme jim neodeslali vyplněný dopis. Řekli jsme jí, že ať ho pošlou znovu. Tvrdila, že se to musí vyřešit hned, jelikož je v našem městě nějaký jejich zaměstnanec, a ten to s námi vyplní. Když jsme odmítli návštěvu jejich zaměstnance, protože nemáme čas, paní byla v telefonu velmi arogantní a začala nám vyhrožovat. Pokud to dnes nevyplníme, tak budeme muset přijet vše vyplnit do Prahy a hovor rázně ukončila. Nestihli jsme ji říct, že pokud nám v Praze zajistí a zaplatí ubytování i cestu, rádi si uděláme výlet do Prahy v čase, který nám bude vyhovovat.
Průzkum Negativní
13.01.2019
Tahle babizna mě oslovila 8.1.19 se stejným upozorněním, že jsem neodeslala jakýsi formulář o elektřině. Jakmile jsem odmítla návštěvu nějakého jejich dotyčného, který prý je právě u souseda (toho mi dokonce jmenovala), začala plácat, že prý ať se pak nedivím, že v květnu dojde ke zdražení a vzápětí mi práskla telefonem ! To je tedy hnus. Buďte ve střehu. Dana
Firma / Společnost Obtěžující
10.12.2018
Dnes mi taky volala ženská, jméno jsem nerozuměl. Že nejde o nabídku elktřiny, ale že jsem neodeslal vyplněný dopis. Řekl jsem jí že ať ho pošlou znovu, ale ona že ne že se to musí vyřešit hned. Říkám že hned určitě ne cca.10:00, jsem v práci. Tak kdy budu doma, že pošle pana Mauera. Přišel ani jsem mu neotevřel, hned jsem ho poslal někam a ať neotravuje. Buzny!
Firma / Společnost Negativní
24.10.2018
paní, která se představila jako MARTYNKOVÁ, tvrdila, že jsem neposlal nějaký formulář a že někoho pošle, aby to dal do pořádku. Mám něco podepsat. Tůůůdle!!!
Neznámý Neutrální
29.06.2018
Energie. Prý jsem něco zapomněl podepsat. Tak tohle ať zkoušejí na někoho jiného. Nezvedat.
Neznámý Negativní
05.04.2018
Nepříjemná paní mi vyhrožovala pokud s ní nebudu spolupracovat a nesdělím jí informace o odběrném místu elektřiny. podvodníci ! pozor na ně!
Neznámý Negativní
08.02.2018
Mě také volali. Byla to paní. Jestli jsem od nich dostal dopis. Že potřebují podepsat nějaké údaje. Řekl jsem, že jsem nic nedostal a že jsem v práci. Chtěli přijít později. Prý pracují pro ČEZ a provádějí pro ně odběry. Já jim jenom řekl, že si to ověřím na ČEZu. Řekli, že mi dopis pošlou znovu. Už se neozvali.
Neznámý Neutrální
08.02.2018
Mě také volali. Byla to paní. Jestli jsem od nich dostal dopis. Že potřebují podepsat nějaké údaje. Řekl jsem, že jsem nic nedostal a že jsem v práci. Chtěli přijít později. Prý pracují pro ČEZ a provádějí pro ně odběry. Já jim jenom řekl, že si to ověřím na ČEZu. Řekli, že mi dopis pošlou znovu. Už se neozvali.
Neznámý Neutrální
24.01.2018
Je to Česká Energie, snaží se z vás dostat údaje z vyúčtování za elektřinu od vašeho dodavatele. Jsou to nutiči, nic jim nedávejte, volala jsem svému dodavateli energie ČEZ a upozornili mě, nic nedávat a nic hlavně nepodepisovat.
Firma / Společnost Negativní
22.01.2018
nevím kdo mě volal, chtěla bych vědět zda je to soukromé číslo a nebo firemní, jedná se o přípojku elektrického připojení
děkuji
Neznámý Neutrální