732553136 Česká republika

  • 732 553 136 +420 732 553 136 Další formáty čísla:
  • 207 Počet zobrazení:
  • 20.08.2022 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    5 - Negativní
  • 4 Počet komentářů:
  • 12.02.2020 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 732553136, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 732553136. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 732553136 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 732553136 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 732553136

datum komentář
12.02.2020
všechny komentáře jsou pravdivé - jedná se o podvodníka, který prodává levěji lístky z všelijakých možných důvodů a snaží se vás co nejrychleji donutit k obchodu ,naštěstí jsem si před převodem vyhledal. díky všem za info :)
SMS Negativní
07.02.2020
Podvodník s prodejem lístků na všechny možné akce. Lístky prodává pod cenou, kloudnou fotku nepošle a pouze tvrdí, že důkazů poslal dost. Pozor na něj. Nakonec mi poslal i číslo účtu, kam chtěl poslat peníze (po dlouhém přemlouvání). Pokud někdo bude chtít bližší údaje, ať sem napíše komentář s kontaktem a rád poskytnu číslo účtu, jméno na které je vedený.
Podvodný hovor Negativní
31.01.2020
Neznámý mě oslovil přes WU, zda mám stále zájem o vstupenky na koncert, které jsem poptával na několika fórech. Po pár dnech vyjednávání o ceně a způsobu předání jsem jej žádal o zaslání skenu vstupenek (bez čárového kódu), abych ověřil, že vstupenky skutečně má. Vymlouval se, že je v zahraničí a v dohledné době se nevrátí a nemá přístup k PC, aby vstupenky vyfotil a ve photoshopu okrojil.Dohodli jsme, že zašle fotku svého OP a po zaplacení poloviny ze vstupného zašle vstupenky. Zbylou část jsem měl doplatit poté. OP jsem obdržel a následně neznámý zaslal odkaz na platební bránu ČS na úhradu poloviny ze vstupného.Po zaplacení neznámý nereaguje a vstupenky nezaslal.Platbou přes bránu jsem uhradil neznámému produkt z herni-kupony.cz.Doporučuji vyhnout se komunikaci s tímto neznámým.
Neznámý Negativní
15.01.2020
Chtel mi prodat e-listek na ComicCon. Nejdrive jsme se domluvili na osobnim prevzeti. Prislo mi to v pohode, tak jsem mu napsal, ze bych provedl platbu pres ucet. Dotycny dokonce nabidl poskytnout OP. Nakonec z toho vylezl prevod pres platebni branu, ktery me diky neplatnemu linku poslal na herni-kupony.cz. OP jsem samozrejme nedostal. Pry mi ho zasle po transakci. Ofc. Dalsi mozne zpusoby platby - Bitcoin, ci nejaky prevod penez pres terminaly Sazky.
Soukromy bankovni ucet pry nevede, pritom mi vcera poslal screen z mobilu z airbank bankovnictvi a v ebankingu me navigoval.

Chovani velmi zvlastni, doporucuji se radeji vyhnout.
Podvodný hovor Negativní