734480974 Česká republika

 • Kdo to volá:
  T-Mobile
 • 734 480 974 +420 734 480 974 Další formáty čísla:
 • 6327 Počet zobrazení:
 • 26.05.2022 Poslední zobrazení:
 • Hodnocení:
  4 - Obtěžující
 • 9 Počet komentářů:
 • 24.05.2022 Poslední komentář:
 • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 734480974, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 734480974. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 734480974 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 734480974 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 734480974

datum komentář
24.05.2022
otravují skrz energie, mají 10 čísel
Neznámý Neutrální
10.03.2022
Jste jen píča 😁 co očividně brečíš hovna že hejtim 😉 že má spolupráce když honis no, takže se nejdřív koukněte na Zasraný pisálkové. Ty teploušku aspoň vás něco fascinuje. Zvednutými ty mi pojď vyhonit jak si mi denně honil😇 běž radši denně říkat jak honis v hrotech ubožáčci 😋ty teploušku 😁a ostatní jste miJste jen pisálkové co očividně honis že někdo má co vyhonit když to řešíte no, umíte si jen zakládat skupiny kde max navzajem honis😋. ty teploušku😋 a ostatní jste mi tak uprdele😋 a pokračujte v honit ubožáčci😋 si tu třeba navzájem pohonteJsi jen ubohá píča 😁 pak píča 😁 nebo píča 😁, že vás píča 😁 atd a píča 😁. Chápu, že vás to fascinuje, že někdo má spolupráce a ostatní mu to píča 😁, ale píča 😁 je vám píča 😁 a budete o někom říkat že se chová jako Jestli nepřestanej milanovi €! Tak prijdu tam za tebou tam do. A vymacham ti tu tvoji h/€k@9’ Takze jestli neprestanesntak prijedu abuděa to tvoje 7) píča 😁, takže se nejdřív koukněte na sebe co děláte.😁pak brečíš že Zasraný hovna co očividně pisálkové😁, umíte si jen zakládat skupiny kde max honis😋 potlesk 😁 aspoň něco pohonte.😋 Ty mi pojď vyhonit jak si mi denně honil ty teploušku 😋a ostatní jste mi tak uprdele😋 a pokračujte v hrotech ubožáčci😋 si tu třeba navzájem pohonte😋 Jsi jen ubohá píča 😁 pak píča 😁 nebo píča 😁, že vás píča 😁 atd a píča 😁. Chápu, že vás to fascinuje, že někdo má spolupráce a ostatní mu to píča 😁, ale píča 😁 je vám 16 let a budete o někom říkat že se chová jako píča 😁, takže se nejdřív píča 😁 na sebe co píča 😁😁pak brečíš že Zasraný hovna co očividně pisálkové😁, umíte si jen zakládat skupiny kde max honis😋 potlesk 😁 aspoň něco pohonte.😋 Ty mi pojď vyhonit jak si mi denně honil ty teploušku 😋a ostatní jste mi tak uprdele😋 a pokračujte v hrotech ubožáčci😋 si tu třeba navzájem pohonte😋 Jsi jen ubohá píča 😁 pak píča 😁 nebo píča 😁, že vás píča 😁 atd a píča 😁. Chápu, že vás to píča 😁, že někdo má píča 😁 a ostatní mu to píča 😁, ale píča 😁 je vám píča 😁 a budete o někom říkat že se chová jako píča 😁, takže se nejdřív píča 😁 na sebe co píča 😁pak brečíš že Zasraný hovna co očividně závidí že někdo má pisálkové, umíte si jen zakládat skupiny kde max honis potlesk aspoň něco pohonte. Ty mi pojď vyhonit jak si mi denně honil ty teploušku 😋a ostatní jste mi tak uprdele😋 a pokračujte v hrotech ubožáčci😋 si tu třeba navzájem pohonte😋 tak u kulčitý prdele😋 a pokračujte v hrotech právem 😋 Jsi jen ubohá spolupráce, je vám moc pěkný píča 😁
Neznámý Obtěžující
12.10.2021
Nabídka od T-mobile. Tipl bych že neoficiální, protože před týdnem jsem měnil tarif paušálu a rozhodně mám výhodnější. Tyhle ani nevěděli, že mám platební historii u T-mobile.
Zjevně nějaký přeprodej kontaktů a zákazníků, protože znali jméno a příjmění.
Telemarketing Obtěžující
09.02.2018
Nezvedat,nabídka na paušál když jsem mu zdelil že platím 300,-a mám vše neomezeně zavesil.Volal po 19:00 V pátek hluk jak z hospody divné Nezvedat!!
Neznámý Neutrální
05.04.2017
Něco s T-Mobile. Moje číslo prý bylo vygenerováno náhodně. Vyzval jsem operátora, ať si ho smaže a zavěsil.
Telemarketing Neutrální
25.10.2016
t-mobile - nabidka tarifu
Telemarketing Obtěžující
08.07.2013
Obchodní zástupce společnosti T-Mobile, nabízel "výhodnější" tarif.
Neznámý Obtěžující
10.06.2013
Musím napsat komentář, jednání je horší něž na trhu v Italii. Pouze ztráta času. Nechte je vydělávat jinde.
Telemarketing Obtěžující
23.04.2013
Operátor nabízel nový tarif od O2 zákazníkům vodafonu, poté jsem mu řekla, že už jsem u O2, tak hovor ukončil, protože to nevěděl - nějací zástupci, nebrat
Telemarketing Obtěžující