774715784 Česká republika

  • 774 715 784 +420 774 715 784 Další formáty čísla:
  • 4293 Počet zobrazení:
  • 19.07.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    3 - Neutrální
  • 14 Počet komentářů:
  • 19.01.2023 Poslední komentář:
  • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 774715784, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 774715784. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 774715784 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 774715784 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 774715784

datum komentář
19.01.2023
Z toho čísla jsem dostala sms že si mám vyzvednout nějakou daňovou zálohu.
Asi vymysleli něco nového,! Toto jsem dostala
Informace o vasi danove zaloze: https://ceskpost-online.cz
Samozřejmě neotvirat !!!
Neznámý Neutrální
19.01.2023
Z toho čísla jsem dostala sms že si mám vyzvednout nějakou daňovou zálohu.
Asi vymysleli něco nového,! Toto jsem dostala
Informace o vasi danove zaloze: https://ceskpost-online.cz
Samozřejmě neotvirat !!!
Neznámý Neutrální
12.12.2013
Opravdu obtěžující telefonát s nepříjemnou paní na druhém konci. Telefonát ukončila prásknutím telefonem :-)))).
Telemarketing Obtěžující
14.10.2013
Jedná se o firmu Eurofit Trading http://www.eurofit-trading.eu/cz/. Schůzka (předváděcí akce jejich výrobků) se nekonala, protože se nikdo z oslovených mimo mě i po příslibu zúčastnění nedostavil :), ale pán mi firmu i tak představil a slíbené poukazy na pobyt a masáž mi dal (samozřejmě až poté, co jsem se sama ozvala). Jedná se o pobyt v hotelu Adamantino http://www.adamantino.cz/, 2 - 7 nocí, kde ubytování hradí firma ET trading a Vy musíte zaplatit plnou penzi a pro obě osoby 30 min masaž a 30 min výřivky.
Druhý poukaz je na masáže do lázní Jupiter v Brně http://www.laznejupiter.cz/ kde podle poukazu zaplatíte za procedury v hodnotě 2500,- pouhých 250,- (je v tom vstupní vyšetření InBody 30min, Baobab - bylinná parní lázeň 30min, masáž lymfatická ruční 15 min i přístrojová 30min a pak nějaké relaxační ukončení programu + rašelina a dostanete k zapůjčení lázeňské prádlo).
Neznámý Neutrální
03.10.2013
na akci jsem byla,velice slusne jednani.Poukaz hned po prichodu,nic jsem nemusela kupovat..vecere super.
Neznámý Neutrální
05.09.2013
Kolegyně na té akci osobně byla, poukaz a večeři dostala a nemusel si vůbec nic objednat ani koupit.. jen samozřejmě musela dát další kontakty..
Neznámý Neutrální
06.08.2013
Také mi dnes nabízeli Welnes,Luhačovice a večeře,nechala jsem paní vypovídat a sdělila jí,že tu nejspíš v danou dobu nebudu a že jim stejně nevěřím,že mi dají něco jen tak pro nic za nic.Prý nemám být hloupá,kdo mi dá co zadarmo a když mě doporučili přátelé,bla,bla bla.Tak si to můžou ještě ověřit,dalším telefonátem,že fakt nepřijdu,aspoň má vodafone kšeft.
Neznámý Obtěžující
31.07.2013
Také jsem měla toto zmeškané číslo. Zpátky jsem se nedovolala a později když volali, tak jak již je u předchozích příspěvků zmíněno - byly mi nabídnuty zcela zdarma poukazy na masaže, večeře a nevím co ještě (nenechala jsem paní domluvit). Myslím, že stejná firma (pokud si nepřeprodávají kontakty) mi volala před rokem - jeden den po mě telefonicky chtěli vyplnit dotazník (kolik osob je v domácnosti, kolik mi je vek, kolik uhradime za jídlo...) a druhý den mi volali, že jsem vyhrála večeři, kterou jsem si mohla vybrat v určitých dnech na určitých místech. Zeptala jsem se, zda se jedná o nějaký program, tak přiznali, že součástí toho je předvedení určitého produktu. Tak jsem se rozloučila. Mám málo soukromého času, tak zvažuji, jak ho trávit...
Neznámý Neutrální
27.06.2013
Dobrý den, taky mě volala jedná starší paní z ET trading , že jsem vyhrála a že na mně i manžela čeká poukaz a chutná večeře u nas v Orlové v hotelu Sport, jo ajěště masáže bud vBrně nebo Praze a ujištovala mě , že je to zcela zdarma kdo vám co dnes dá zadarmo zase lákají peníze zajímavé je,že jestli je nám do 35let,když jsem řekla ne byla z toho zaskočená a poukaz vyzvednout u pana Říčanka. Ja jim ty poukazy přenechám at si udělají oni krásny wellnes zadarmo s pozdravem šárka

Neznámý Neutrální
19.06.2013
Tak dnes mi byl také nabídnut pobyt v Luhačovicích. Samozřejmě jsem hned věděl o co jde. Ale nechal jsem je vykecat. No ze srandy bych se tam šel podívat, ale nejsem křehký důchodce s kterým by mohli vymetat. Nevím jak by se na mě tvářili. Ale číslo je už v telefonu na blacklistu, takže se už nedovolají.
Neznámý Obtěžující
01.05.2013
Také mě paní nabízela pobyt v Luhačovicích...a dnes si ta stejná paní ověřovala, jestli s manželem dorazíme. Samozřejmě nepůjdeme, je jasné, že jsou to klasické praktiky podvodníků.
Neznámý Obtěžující
08.04.2013
také jako předchozí komentář: "paní mi nabízela týdenní pobyt v Luhačovicích. Prý se máme dostavit do restaurace Divizna v Turnově a tam na nás čeká poukaz na tento pobyt zcela zdarma a taky večeře. Takže se jedná určitě o nějakou předváděcí akci a pokud nic nekoupím, tak ani Luhačovice nebudou." Souhlasím, ještě den před tím mi volala druhá paní a potvrzovala si, jestli se ženou přídem, tak jsem jí řekl, že kvůli práci nemůžu, to druhé číslo je 774023124
Neznámý Obtěžující
11.03.2013
Paní mi nabízela týdenní pobyt v Luhačovicích, hotel Adamantino. Prý se máme dostavit do restaurace Zlatá studna a tam na nás čeká poukaz na tento pobyt zcela zdarma a taky večeře. Takže se jedná určitě o nějakou předváděcí akci a pokud nic nekoupím, tak ani Luhačovice nebudou.
Neznámý Neutrální
22.01.2013
Nabídka na pobyt v nějakém wellness od firmy,kterou jsem neznal (ET trading nebo tak nějak). Bohaté vyprávění,jak je to super atd,po té co odmítnete,rychlé adios. Takže nebrat nebo zvednout a bez potvrzeni jmena,kam se dovolali, říct nezájem.
Neznámý Neutrální