7751 Česká republika Vodafone

  • 5520 Počet zobrazení:
  • 19.10.2021 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    3 - Neutrální
  • 4 Počet komentářů:
  • 27.05.2019 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 7751, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 7751. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 7751 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 7751 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 7751

datum komentář
27.05.2019
SMS z čísel 7751 nebo 7755 je zasílání zpráv Vodafonu, politika, počasí, sport atp. a ani operátor neví že Vodafon něco takového dělá či umí a bude operátor vám skálopevně tvrdit že toto číslo není Vodafonu.
Přesný návod jak tyto SMSky zablokovat resp. zrušit jejich zasílání pak najdete na webovém portálu Vodafone, případně vám je může zrušit přímo operátor, kdy vám zruší zasílání obchodního sdělení.
https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-firemni/otazky/sms-a-mms-zpravy/cena-kody-sms-info/
Dnes jsem to řešil a vyřešil.
Neznámý Neutrální
12.02.2018
Nevyžádaných SMS zpráv z čísla 7751 se zbavíte tím, že odešlete na toto číslo svou SMS ve tvaru : -DOC
Neznámý Neutrální
26.01.2018
Dobrý den. Prosím o pomoc! Dnes a denně mi chodí sms z čísla 7751 o předpovědí počasí. Vůbec si nejsem vědom, jak jsem k tomu přišel. Vůbec nevím jak, nebo kde to mohu zrušit. Mám nový paušál u vodafone, ale ani tam mi nepomohli. Budu vděčný za každou radu. Děkuji.
Neznámý Neutrální
29.09.2017
Dobrý den, dceři chodí každý den z čísla 7751 horoskop. Ve vyúčtování je sms zpoplatněna. Bohužel nikdo neví, ani ona sama, kde a jak se přihlásila k odběru. Máte někdo zkušenost jak zrušit tuto službu? Zablokování třetím stranám od Vodafone bohužel nepomohlo. Děkuji za pomoc při zrušení nechtěných sms. Jana
Neznámý Neutrální