7751 Česká republika Vodafone

  • 3929 Počet zobrazení:
  • 16.08.2018 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    3 - Neutrální
  • 4 Počet komentářů:
  • 12.02.2018 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 7751, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 7751. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 7751 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play

Pokud k telefonnímu číslu 7751 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 7751

datum komentář
12.02.2018
Nevyžádaných SMS zpráv z čísla 7751 se zbavíte tím, že odešlete na toto číslo svou SMS ve tvaru : -DOC
Neznámý Neutrální
27.01.2018
Zavolej si z okna když to nefunguje!
Dobrý den. Přišel jsem sem z tématem gang stalkingu aby si lidé více všímali toho co se kolem nich děje a ne těch šašků v televizních zprávách. Jedenáct let jsem obětí torturování, kdy mi je způsobována schizofrenie. Každý den mi osoby z mého života mluví v hlavě a Tatrovka brzdí na křižovatce (vysoký tón). Už jsem s tím skončil na nervovém odd. v nemocnici a mám nález na CT mozku. Na policii to se mnou sepsali a doporučili mi psychiatra. Není to ostuda. Šel jsem tam a doktor mi předepsal prášky. Vzhledem k jeho aroganci mu druhý den do ordinace přišlo poštou gay porno. Opravdu je dnes něco takového možné... Nahrávají se hlasy lidí, odstraní se šum a operátor vám může tímto hlasem mluvit v hlavě. Když to někde řeknete, to co vám činí je shodné jako paranoidní schizofrenie a máte to v lékařské kartě.... Nesvéprávnost pro duševní nemoc a už se nikde nedovoláte spravedlnosti protože se jede podle jejich scénáře. Nicméně se domnívám tomu, že je u nás v republice více takových osob a veřejnost by se měla o takových věcech dozvědět. Opravdu se u nás provádí jakýsi výzkum mozku a zacílené osoby se berou hlavně když mají nějaké trauma nebo zkušenosti s drogami. Ty jsou poté u psychiatra příčinou schizofrenie která jim je činěna a kterou popisují. Nedá se rozeznat opravdová schizofrenie od torturované osoby protože jsou shodné příznaky. Takto je zabezpečena držhubnost zacílené osoby a úklid do blázince.... Jestli se budete vzpouzet, naše judikatura má možnosti nucené hospitalizace pro případ nesouhlasu nebo nebezpečného vyhrožování ostatním. Jestli kecám, tak mi to vyvraťte!! Už mám za sebou jedenáct let a nezbavil jsem se toho... Březina
Bezpečné číslo Neutrální
26.01.2018
Dobrý den. Prosím o pomoc! Dnes a denně mi chodí sms z čísla 7751 o předpovědí počasí. Vůbec si nejsem vědom, jak jsem k tomu přišel. Vůbec nevím jak, nebo kde to mohu zrušit. Mám nový paušál u vodafone, ale ani tam mi nepomohli. Budu vděčný za každou radu. Děkuji.
Neznámý Neutrální
29.09.2017
Dobrý den, dceři chodí každý den z čísla 7751 horoskop. Ve vyúčtování je sms zpoplatněna. Bohužel nikdo neví, ani ona sama, kde a jak se přihlásila k odběru. Máte někdo zkušenost jak zrušit tuto službu? Zablokování třetím stranám od Vodafone bohužel nepomohlo. Děkuji za pomoc při zrušení nechtěných sms. Jana
Neznámý Neutrální