779998427 Česká republika

  • 779 998 427 +420 779 998 427 Další formáty čísla:
  • 34431 Počet zobrazení:
  • 18.07.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 111 Počet komentářů:
  • 03.09.2019 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 779998427, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 779998427. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 779998427 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 779998427 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 779998427

datum komentář
03.09.2019
Mám naprosto stejnou zkušenost, jako ostatní. Pan z callcentra nevěděl, jaké mám smlouvy, kde je mám a vyhrožoval mi,že podstupuju riziko,že mi pojišťovna nemusí proplatit škodné události, když se nesejdu s někým od nich. Řekla jsem, že opravdu nemám zájem se s někým scházet, na to on mi začal nabízet termíny schůzek...když jsem položila telefon, volal mi ještě 3x a když jsem telefon vzala s tím, že mě nemá obtěžovat, vynadal mi, že mu pokládám telefon
Obtěžující hovor Obtěžující
28.08.2019


Velmi obtežujícící. Paní na calcentru to podala tak, že mám absolvovat kontrolu mých smluv u pojišťovny. Nevěděla jaké pojistky mám, u jakých pojišťoven. Znělo to, jako bych měl nějakou povinnost to absolvovat. Číslo prý bylo vygenerováno. Velmi slušně jsem jí sdělil, že mám pojistky čerstvé a že kontrolu nepotřebuji. Obvykle jsem velmi trpělivý s volajícími s různými nabídkami a tady jsem byl také velmi slušný. I přesto byla na mě paní velmi nepříjemná, když jsem zjišťoval, o co jde a předčasně nas-štvaně ukončila hovor ona.
Finanční služby Negativní
22.08.2019
Pořád volají i přesto že jsem číslo zablokoval, každý den otravují, zimnice hadr, nezvedat blokovat tyhle podvodníky
Neznámý Obtěžující
20.08.2019
Včera 19. 8. 2019 volala žena příjemného hlasu s tím, že je z centra pojišťoven, že u nich mám pojistky a chtějí mi darovat láhev vína. Ptala se, jaké mám raději, jestli bílé anebo červené. Přiznal jsem bílé. Následovala otázka "Je vám více než 55 let?" - odpověděl jsem ANO. Na otázku zda je mi více než 59 let jsem odpověděl rovněž ANO. Na tom nabídka skončila, protože prý platí jen pro lidi mezi 55 a 59 lety. Uznávám, že jsem odpovídal jako blbec, teprve dodatečně mě napadlo, že cílem telefonátu by mohlo být získání mého souhlasu (ANO) s něčím, co bude sestřihem do záznamu telefonátu dodáno jako nabídka zboží nebo služeb, jinak mi smysl celé jejich akce uniká
Neznámý Neutrální
20.08.2019
Pán se představil, že je z nějakého klientského centra pojišťoven. Že prý jelikož mám uzavřené pojistné smlouvy (nejmenoval jaké) a protože si váží klientů, tak od nich prý dostanu láhev vína jako pozornost. Dále se zeptal, jestli mám raději bílé víno, nebo červené. Zeptal jsem se ho z jaké je konkrétně pojišťovny, protože pod klientským centrem pojišťoven si toho moc představit nedokážu a zdálo se mi divné, že by má pojišťovna neměla vlastní klientské centrum, ale nějaké společné.

Zopakoval jen, že jsou klientské centrum a pracovník (vůbec nevím o kom mluvil, protože se předtím o žádném pracovníkovi nezmiňoval) spolupracuje s pojišťovnami v České republice a že mi volají z toho důvodu, že mi pracovník předá aktuální informace k mým smlouvám, aby při likvidaci pojistné události bylo vše v pořádku. Vůbec nechápu, proč by se tímto způsobem měla zachovat moje i jakákoliv jiná pojišťovna a proč by mi informace nepředali třeba formou doporučeného dopisu, jak to bývá třeba u výpisů, nebo důležitých sdělení. Ale od té doby, co mi jen tak nabízel víno, tak jsem tušil, že je to nějaký podvod.

Chtěl jsem ho otestovat, zda to slíbené víno skutečně doručí. A protože slíbil, že ho mohou doručit kamkoliv, tak jsem mu řekl, jestli víno nemohou doručit přímo na poštu (tedy na adresu pošty), protože jsem mu nechtěl předávat žádné adresy a už vůbec ne adresu mého trvalého bydliště. Pak jsem se ho zeptal, jestli se něco musí podepisovat při předání. On mi řekl, že nic nepodepisuju, ani neuzavírám a že mi jejich pracovník jen předá aktuální informace. Že jde prý o to, že vzrůstá nespokojenost klientů, ve smlouvách se nacházejí chyby a proto klienti přicházejí o peníze při likvidaci pojistné události a aby se to nestalo i mě, tak mám prý nárok 2x ročně na ten servis. Pak se mě zeptal na kolikátou by se mi to hodilo. Protože jsem neměl čas a už vůbec jsem se s žádným jejich pracovníkem nechtěl setkávat na poště, řekl jsem mu že se omlouvám že zavolám později. On se pak se mnou už jen rozloučil. A když jsem si dohledal více informací o tomto čísle, tak mu zpět už ani nezavolám.
Finanční služby Negativní
16.08.2019
Pán nabízel víno, ptal se zda už mi bylo 55 let. Pak začal, že mi víno doveze kolega a při tom mi vysvětlí novinky v pojištění a jestli se mi to spíše hodí dopoledne nebo odpoledne. Když jsem mu řekl, že v tom případě nemám zájem, tak mi začal vyprávět, že ve smlouvách jsou chyby a že nedostanu vyplaceno vše na co mám nárok. Na to jsem mu odpověděl,že mám z pojišťovnou smlouvu, takže nevidím problém, tak vztekle odsekl, že je to moje chyba a třískl s telefonem. Takže jasný podvodník, nezvedat, případně okamžitě zavěsit.
Finanční služby Negativní
14.08.2019
Pozor!!! Ozve se, že hovor je nahráván a hned následuje sdělení, že za využivani pojistných smluv pošlou víno a zeptá se, jaký druh máte rádi. Volala žena, které jsem okamžitě řekl, že žádné pojištění nemám a zavěsil jsem.
Obtěžující hovor Obtěžující
14.08.2019
Hovor jsem přijala, ale nikdo se neozval.
Obtěžující hovor Negativní
13.08.2019
Zvedl jsem to, nikdo se neozýval, po čtvrtminutě jsem položil. Že je to baví. :-/
Obtěžující hovor Obtěžující
13.08.2019
Pod záminkou doručení vína, prý z úcty k dlouholetému klientovi, se snaží vnutit termín schůzky za účelem kontroly pojišťovacích smluv. Na žádnou položenou otázku neumí dát smysluplnou odpověď. Typický telešmejd.
Podvodný hovor Negativní
12.08.2019
Dnes volal, nikdo se neozíval.
Neznámý Obtěžující
02.08.2019
Nabízel revizi pojistných smluv, jako dárek prý dostanu víno. Hned jsem se ptala kde vzali moje číslo, okamžitě zavěsil.
Podvodný hovor Negativní
31.07.2019
Zazvonil telefon, tak jsem ho zvedl a řekl: Prosím... Nikdo se neozval, tak jsem zavěsil a blokoval... Díky za recenzi všem.
Neznámý Obtěžující
31.07.2019
Přesný popis je napsán od všech co si stěžují a tak tomu bylo i v mém případě- jako přes kopírák.
Hlavně chtěl vědět věk a když jsem řekla, že je mi přes osmdesát ,tak jen dodal, že je to těžký omyl a zavěsil.
Neznámý Neutrální
30.07.2019
Pozor!!! Ozve se nabídka kontroly pojistných smluv s tím, že, že za využivani pojistných smluv Vám bude doručena láhev vina. Muž se Vás zeptá na druh, jaký máte rádi a že Vám láhev druhý den jejich kurýr I s pojistnými smlouvami doručí. Zeptají se na čas doručení a adresu !!! ??? Když jsem se zeptal, když tedy chtějí vědět adresu, tak určitě neví ani jméno. Na toto volající začal nesmyslně žvanit o GDPR a když jsem jej vyzval opět k tomu, aby sdělil za koho a komu volá, zavěsil. Pozor, pozor ptají se na začátek na věk a to cíleně jestli je Vám víc než 55 let. Tudíž tipují starší občany a jedná se o chování "šmejdů". Upozorněte na takové jednání a číslo své rodiče a prarodiče !!!!
Neznámý Negativní
26.07.2019
Nejasné představení, nejasná nabídka. Ptal se na uzavřené smlouvy životní pojištění a tvrdil, že jsou v nich nesrovnalosti. Nabízel víno a kontrolu smluv. Budil dojem, že zastupuje pojišťovnu, ale jméno pojišťovny nezmínil. Na číslo se nedá dovolat zpět.
Podvodný hovor Negativní
25.07.2019
Nikdo se neozval. Číslo bylo zablokováno.
Neznámý Obtěžující
22.07.2019
hovor začal, nejasným představením a nabídkou vína, načež jsem ho přerušil, že vína máme u nás na Pálavě dost a ať už nevolá, načež pán to nedal a začal řvát že nevolá kvůli vínu ale....prostě to nedal a vyhrožoval že stejně zas zavolá, prostě neměl svůj den....
Obtěžující hovor Obtěžující
22.07.2019
Dnes 22.7.2019 volající z čísla 779998427 začal nesrozumitelné blekotat o tom, že je z pojištoven. Na dotaz zdam červené nebo bílé víno jsem mu sdělil, že jsem abstinent a nic nechci.Na dota jaké smlovy,zda domek auta, pohřeb ,chodník,pes neuměl odpovědět.Tak jsem ho posla do prdele a zavesil Na hrubý pytel hrubá záplata
Obtěžující hovor Negativní
19.07.2019
Volal "sympatický kluk" z klientského centra pojišťoven a zda mám ráda bílé nebo červené víno. Nejdřív jsem se ptala, ohledně které pojišťovny - vyjmenoval obecně všechny :D a spustil lavinu o kolegovi, který se pohybuje v oblasti (nevím teda v oblasti "čeho"?). Slušně jsem se mu omluvila, že mám svého poradce ohledně pojištění a že nemám zájem o jejich "kontrolu" mého pojištění. Ptal se zda je mi více než 55 let. Po mé odpovědi, že ne, začal být arogantní a že mi nic nenabízí a že si nerozumíme a zavěsil.
Finanční služby Obtěžující
15.07.2019
Vymýšlejí si, že máte sjednanou smlouvu. Na můj dotaz, o kterou smlouvu se jedná, začala paní vyjmenovávat všechny druhy smluv - havarijní, životní, penzijní.. asi se domnívala, že se někde chytne. Volala již 3x.. Nebrat.
Podvodný hovor Obtěžující
03.07.2019
Na dotaz jakou smlouvu mám uzavřenou mi bylo sděleno, že zavolá později a zavěsil. Blokuji.
Neznámý Neutrální
02.07.2019
Opět to samé dnes, milá slečna (asi na brigádě), revize pojištění 2x ročně, věk 55 a barva vína (což mě připomíná, že není z moravy, zde se nabízí i odrůda). Po vyslechnutí všelijakých nabídek, jsem začal více vyvídat až k aroganci a nakonec jsem jim sdělil, že podle GDPR si mě musí vymazat na mojí žádost z telefonu. Hovor jsem ukončil já.
Finanční služby Negativní
28.06.2019
Klientské centrum pojišťoven. Nabídky pojištění.
Finanční služby Obtěžující
26.06.2019
Volali, že jsou z klientského centra a zda mám ráda bílé nebo červené víno....Dále dotaz, zda jsem starší 55 let... na nic jsem neodpověděla a důrazně se stále ptala, k jaké smlouvě konkrétně volají...paní neustále opakoval větu ...no z klientského centra na smlouvy...já na to...a k jaké smlouvě konkrétně ? ....odpověď stále dokola... nevěřit !!!
Obtěžující hovor Negativní
26.06.2019
Dnes volali. Nabídka vína bílé nebo červené. Víno nechci, tak víno škrtáme. A je Vám víc jak 55 let. To snad vidíte ve smlouvě. Jestli něco chcete pošleto to e-mailem a zavěsila jsem. Je to obtěžující.
Obtěžující hovor Obtěžující
20.06.2019
Dotaz na věk - zda mi bylo 55. Zavání šmejdy!
Obtěžující hovor Negativní
18.06.2019
Velmi podezřelý hovor, snaha nalákat na dárek - víno a pokus o sjednání schůzky s cílem revidování pojistných smluv. Dotaz zda jsem starší než 55 let. Volající neuvedl kde získal mé číslo, na další vyptávání zavěsil.
Finanční služby Negativní
17.06.2019
POZOR POZOR Sdružení Pojišťoven - prej. A nemaj ani zakladni informace o cloveku kteremu volaj! Neuveritelny
Podvodný hovor Negativní
05.06.2019
Kancelář pojišťoven, prý platím včas a a že dostanu víno a že mi jenom zkontrolují moje smlouvy (ani nevěděl jak se jmenuji a jaké smlouvy vůbec mám) dostal jsem ho do slepé uličky, takhle pojišťovny přece nepracují!
Obtěžující hovor Obtěžující
31.05.2019
Mám stejnou zkušenost jako paní z 30. 5. 2019. Také nabízel víno bílé nebo červené a když jsem se zeptala odkud má na mne kontakt, neodpověděl a řekl, že se ozvou jindy.
Obtěžující hovor Obtěžující
31.05.2019
Obtěžující volání na číslo mé nezletilé dcery, nechápu ,že zvolili zrovna její číslo, když je psané na firmu ! Už je v blokaci !
Neznámý Obtěžující
29.05.2019
Volal pán, že je prý z Klientského centra pojišťoven, tak začal s nabídkou vína (zda piji červené nebo bílé), že prý mám dvakrát za rok nárok na informace o svém pojištění. Když jsem se dotazovala, o jakém pojištění mluví, z jaké pojišťovny, byl z toho nervózní, chtěl jenom docílit osobní schůzky s vínem. Ptal se, zda mi je nad 55 let. Po opakovaných dotazech za koho volá, mi jenom řekl, že mi nic nenabízí, nic neprodává, když jsem se zeptala na jeho jméno položil. Je to podezřelé. Zdá se, že vyhledává starší občany a láká na víno zdarma.
Obtěžující hovor Negativní
28.05.2019
Tak ze zvědavosti jsem si domluvila schůzku, samozřejmě se nikdo neozval ani nedorazil... Zajímavý přístup.
Neznámý Negativní
28.05.2019
Po zvednutí ticho...zkoušeli se dovolat ještě asi po hodině znovu,to už jsem jim to vytípla.Šmejdi...
Neznámý Obtěžující
22.05.2019
Taky mi nabízeli víno, po odpovědi, že jsem abstinent, řekli, že to nevadí, že mi ho stejně dovezou :D. Zavěsila jsem.
Finanční služby Negativní
21.05.2019
přesně jak se zde píše, neodbytný pán, "váží si" klientů jako jsem já - ble ble ...... dostanu láhev vína podle toho, jaké mám ráda....... otázky, zda mám životní nebo úrazové pojištění.... zda je mi míň a víc než x let.... když jsem mu řekla, že mám svoji poradkyni na pobočce v místě bydliště, kterou v případě potřeby navštívím a ta mi poradí, nedal se odbýt se slovy, že TAM mi nedají takové informace..... je to v rámci spokojenosti klientů, výplaty peněz v případě úrazu atd..... trval na domluvení schůzky...... po ukončení hovoru jsem kontaktovala svoji poradkyni.....
Obtěžující hovor Obtěžující
20.05.2019
Po zvednutí ticho, tak jsem to okamžitě típnul a zablokoval. Byl to přesměrovný hovor. Všechna čísla začínající 77999 jsou podezřelá.
Neznámý Obtěžující
20.05.2019
Ano, stejně jako předchozí zkušenosti, ale tentokrát "zvedli" hranici věku: "je vám více než 59?"....takže cílení na důchodce...když jsem řekla ne, odvětila paní že je to v pořádku a beze slova zavěsila.
Finanční služby Obtěžující
17.05.2019
Dnes volal. Arogantní,neodbytnej parchant.Nabízel úpravu pojištění a chtěl vědět osobní údaje.A jěště chtěl někoho poslat na konzultaci.Tahal z manželky informace kdy je kdo doma!
Obtěžující hovor Negativní
13.05.2019
Přesně jak je psáno v diskuzi.Nezvedat,obtěžujíci
Neznámý Obtěžující
29.04.2019
Tel. č.779 998 427 nemám ve svém tel. seznamu, ale displej svítil červeně!!! a text zněl :POTENCIÁLNÍ PODVOD...to jsem koukala !!!! Tak prosím POZOR !!! Ihned jsem je BLOKLA !!
Neznámý Neutrální
29.04.2019
Nabídka zpřesnění pojištění, po otázce z které pojišťovny dostala kontakt a za koho vystupuje (IČO) začala být arogantní. Nebrat, jen snaha získat informace a vylákat vás na osobní schůzku.
Finanční služby Negativní
26.04.2019
Typičtí šmejdi cílící na důchodce. Předstírají, že jsou pojišťovna. "Chcete víno? Je vám víc než 55 let,....."
Neznámý Negativní
26.04.2019
Je to tzv. Centrum pojišťoven. Prý... S tím vínem to taky sedí. Po konkrétních dotazech na to kdo/co jsou a proč konkrétně volají začnou opakovat to samé od začátku, ale neodpoví. Po mé poznámce o dojmu neserióznosti z jejich vystupování paní zavěsila.
Finanční služby Obtěžující
25.04.2019
Volala mi nějaká paní s velice milým až úlisným hlasem že je s klientského centra pojištění. Když jsem ji řekla, co potřebuje, že nemá čas tak byla najednou vulgarní a zavěsila telefon :-D, když jsem volala zpět tak už je číslo nedostupné.... určitě nezvedat!!!!
Neznámý Negativní
24.04.2019
Už mi jednou volali, tak před měsícem, (klasika zde popsaná, dotaz na víno a pak oznamovacím tónem, že mi přijdou zkontrolovat pojistné smlouvy...řekl jsem že nemám zájem a zavěsil) , ale přesto jsem to zase zvedl...5sec ticho, pak jsem zavěsil.
Neznámý Neutrální
24.04.2019
několikrát prozvonil, ale nikdo se neozval
Neznámý Obtěžující
19.04.2019
Pozor šmejdi
Obtěžující hovor Negativní
18.04.2019
Že já to vůbec zvedala, alespoň, vidím, že nejsem sama a jestli dotyčný dojede, tak se projede :)))).

Neznámý Obtěžující