9094355 Česká republika

  • 1928 Počet zobrazení:
  • 16.06.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 3 Počet komentářů:
  • 26.11.2016 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 9094355, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 9094355. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 9094355 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 9094355 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 9094355

datum komentář
26.11.2016
Pozor na sexkontakty.cz a to samé jsou i erotickékontakty.cz !!! Myslím si, že oba servery jsou podvod !
Maj stejnou "nabídku" profilů k seznámení a nejsou tam žádné obchodní podmínky, aby člověk věděl, jak případné členství vypovědět, aniž by se mu strhávali další peníze. . .
K samotnému číslu. . . . !!
Je tam možnost ihned poslat "slečně" ve skutečnosti nějaké placené "babičce" SMS. V zápětí Vám naštěstí přijde zpráva, že je tato SMS zpoplatněna 55kč/1 SMS - TAKŽE ROZHODNĚ DRAHÉ SEZNAMOVÁNÍ A JEŠTĚ FALEŠNÉ ! Jen logicky. . . Když napíšete "slečně", která se chce mermomoci seznámit, že nechcete utrácet tolik peněz a ať Vám napíše na vaše tel. číslo, tak se z toho vykroutí, že má omezenou platnost členství a že se určitě dohodnete. Já celkem poslal 2 SMS, od ní už mě došlo min. 6-7, což na tak atraktivní ženu (co byla na fotce) je hloupost ! Pro jistotu jsem si nechal u operátora blokovat všechna čísla začínající 909. . . . . a "modlím se", aby me nepřišlo vyúčtování za celkem cca 9x55kč (včetně příchozích) !!
Neznámý Negativní
08.11.2015
Taky mě začali z ničeho nic najednou chodit sexuálně zaměřené sms, abych zavolal zpět. Ne jen, že mě to obtěžuje, ale i navíc takové sms můžou způsobit i problém v partnerském soužití a volat zpět? To je, oč tu běží!!! Operátor: Audiotexové linky (až 95 Kč / minutu)
SMS Negativní
28.01.2015
Furt mi pise neco se seznamkou!! neco o sex chatu!! Bacha na něho...
Neznámý Neutrální