965226263 Česká republika

  • 965 226 263 +420 965 226 263 Další formáty čísla:
  • 3275 Počet zobrazení:
  • 08.08.2022 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 1 Počet komentářů:
  • 30.06.2021 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 965226263, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 965226263. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 965226263 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 965226263 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 965226263

datum komentář
30.06.2021
Tak jo, k tomuhle číslu. Už nějakou dobu se mi snaží dovolat a nikdy jsem neměl chuť (už podle toho čísla) to brát. Nicméně zrovna dneska jsem měl chuť si pokecat anglicky a tak jsem to ze zvědavosti vzal.

Samozřejmě očekávejte angličtinu (ale to je poznat už z čísla). Z počátku mě překvapilo, že mě skoro "zná". Místo mého jména mě oslovila jménem táty. Nicméně paní mi řekla, že se jedná o "výzkum". Bohužel jsem neměl po ruce sluchátka a rámus z druhé strany (co byl za mluvící paní) napomáhal tomu, abych se x-krát ptal co říkala.

Průzkum byl zaměřen na obchodování na internetu (kryptoměny, akcie, ...). Řekl jsem ji, že používám to a to a že nejsem žádnej profík a mám to jako hobby. Nicméně se najednou průzkum začal měnit na nabídku. Že jsou jiná společnost, která mi může nabídnou "brokera", který mi bude dávat tipy, kdy co prodat a ankoupit. Poté co jsem několikrát paní zopakoval, že se nechci v tomto směru nijak posouvat dál, že to mám jako zábavu a že nemám zájem. Tak psychologicky nenápadně tlačila. Nakonec jsem ji požádal o jméno společnosti že si ji proklepnu. Dostal jsem společnost SANMAR. Hned na první pohled je vidět, že se nejedná o burzu (nevím, zda se paní nepřeřekla, ale ještě jsem se ji jednou ptal zda je to opravdu sanmar, a prý že jo). Po tom co jsem si našel stránku mi řekla, že když mám zájem tak mi předá kolegu a že mi to vysvětlí, než jsem ji stihl říct, že kolegu nechci, ať mi to vysvětlí ona a nebo vůbec že mi to je jedno, tak se ozval mužský hlas. Pozdravil jsem a jak se opět ozvalo "jsem rád že máte zájem" tak mi ruply nervy a zavěsil jsem.

Pokud si chcete pokecat anglicky (trochu s odbornými slovy) tak je to ideální možnost. Nicméně ještě mi nepřišla faktura za telefon, a nevím, zda nebude levnější si koupit kurz angličtiny s rodilým mluvčím :)
Průzkum Obtěžující