999164 Česká republika

  • 479 Počet zobrazení:
  • 27.01.2021 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 1 Počet komentářů:
  • 09.04.2019 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 999164, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 999164. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 999164 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 999164 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 999164

datum komentář
09.04.2019
Opakované zasílání obchodních sdělení prostřednictvím sms jako půjčky např. od Equa bank, apod. Rozesílku zajišťuje O2! Po zavolání na jejich zákaznickou linku sdělili, že můžou zablokovat tyto sms, ale že je posílají ze stejného serveru jako tzv. odměny za dobití. Tedy nepovolení GDPR má vliv na odměny za dobití, které už také nebudou chodit prostřednictvím sms! Tak buď je to vydírání nebo neschopnost uvést do provozu jiný server, který by sloužil jen na posílání sms za účelem odměny za dobití.
SMS Obtěžující