730779018 Česká republika

  • 730 779 018 +420 730 779 018 Další formáty čísla:
  • 5747 Počet zobrazení:
  • 13.08.2022 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 41 Počet komentářů:
  • 10.01.2021 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 730779018, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 730779018. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 730779018 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 730779018 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 730779018

datum komentář
10.01.2021
Volali mi v 0:55 večer. Samozřejmě jsem to neuvedla.
Neznámý Obtěžující
10.02.2020
Obtěžující hovor s paní, ohledně pojistek.
Finanční služby Obtěžující
06.02.2020
Pomlouvaji poradce, lidem říkají, že kontroluji jestli poradce nic nezanedbal, že jim na to stačí 15 minut. Neodbytní. Dělají ostudu profesi.
Finanční služby Negativní
05.02.2020
Přijatý hovor z tohoto čísla, nikdo se nepředstavil, okamžitě spustila svůj projev bez nádechu alá robot. Po pár sekundách, jakmile jsem si utřídila myšlenky, jsem ji přerušila, že jsem v zaměstnání a na tento typ hovoru nemám čas, než jsem to dořekla už mi paní zavěsila. Takže nejen, že se jedná o obtěžující hovor, ale nekompetentní zaměstnanec na druhé straně telefonu byla ta pomyslná třešnička na dortu.
Obtěžující hovor Obtěžující
04.02.2020
Stejná zkušenost, jakou zde sdílejí ostatní účastníci. Pojištění a snaha vylákat ze mě informace o věku, typu pojistných smluv, které mám uzavřeny. Nic jsem jim neřekl, omluvil se a číslo okamžitě zablokoval. Na šmejdy tohoto typu nemám čas a náladu už vůbec ne!
Finanční služby Obtěžující
04.02.2020
Dnes telefon s paní, která se ani nepředstavila, kterou společnost zastupuje, pořád jen opakovala, že je to kvůli smlouvám. Asi po 4 zeptání, o jaké smlouvy se vůbec jedná mi arogantně, že se vůbec dovoluji zeptat,oznámila, že kvůli pojištění. Bohužel žádné takové nemám, zněla moje odpověď. Tak hned otočila, jediné co řekla bylo, že se spletla a okamžitě zavěsila. Dávejte si bacha...
Obtěžující hovor Obtěžující
04.02.2020
Zavolali mi, když jsem neměl moc čas a tyto hovory většinou odmítám. Po vysvětlení co dělají jsem si řekl, že to zkusím, platím za pojistky docela dost, tak proč zdarma nevyužít, že? Očekával jsem nějaké šmejdské praktiky, ale na schůzku přijel velmi solidně vypadající pán, kterého jsem nejdřív nechtěl pustit, s tím, že mám vše zařízené, protože se mi o pojistky stará známý, ale musím říct, že jsem se pak nestačil divit. Mám hypotéku a pár závazků a myslel jsem si, že to mám pořešené přímo v bance, takže to musí být všechno v pořádku. To co jsem se dozvěděl a poté si následně ověřil mě dost překvapilo a nečekal jsem, že je možné vůbec mít pojistku z banky nastavenou s chybami. Za sebe můžu doporučit, přijel odborník a nečekal jsem, že bude mít pojišťovák tak široké znalosti.
Finanční služby Vyhovující
03.02.2020
Je to stale stejne, jak zde pisi ostatni. Klientske centrum zastupujici vsechny pojistovny sveta. Ihned otazka na vek a pote, ze by se zitra nekdo zastavil se smlouvama.
Na otazky odkud jsou a o jake me smlouvy se presne jedna odpovidal vyhybave a velice obecne.
Prislo mi, ze se snazi vyuzit situace, kdy kazdou chvili na webu vyskakuji oznameni o vyuzivani osobnich udaju a GDPR obecne a lidem nepripada tolik divne, ze to chce i "jejich" pojistovna.
Pozor na ne, na smejdy!
Finanční služby Negativní
30.01.2020
Když jsem se jí začal vyptávat, že je pověřena ke kontrole mých smluv. Jasní šmejdi, tak jsem na ni párkrtá zatlačil, u které pojišťovny tedy ty smlouvy mám, až se vztekla :-) a zavěsil jsem.
Finanční služby Obtěžující
29.01.2020
Paní volala kvůli kontrole již existujících pojištění. První její otázka byla zda mi je nad 50 let načež jsem se zeptal o co se konkrétně jedná. Začala něco odpovídat a najednou se hovor ukončil.
Finanční služby Obtěžující
29.01.2020
dnes volal,stejně jak ostatním tu, nějaká ,,pojišťovna či co,, ( Zrovna volal,když mi přijel kurýr( ,odmítla jsem ho se slovy ,,promiňte nemám čas,právě tu mám kurýra,,
Finanční služby Obtěžující
29.01.2020
V podstatě podobná zkušenost. Klientské centrum nějaké nezávislá skupina, která jménem pojišťoven prověřuje aktuálnost a chybovost pojistných smluv. Jasný podvod! Nejvtipnější je, že mi volal na číslo které mám záložní a nikdy jsem ho nepoužil :)
Podvodný hovor Negativní
28.01.2020
Stejna zkusenost - revize smluv, overovani veku, vnucovani konzultanta.
Odpalkovan s tim, ze je pomerne ambiciozni, kdyz si mysli, ze na tohle v dnesni dobe jeste skoci. Nasledne rychle zaveseni telefonu. Celkove - natlak, neposkytnuti relevantnich informaci.
Finanční služby Negativní
28.01.2020
Dnes mi bylo voláno také, paní se ptala jestli mi bylo 55 let. Po odpovědi, že ještě ne, tak mi chtěla vnutit nějakého konzultanta, který by si dal se mnou schůzku a přehrabal se v mých pojistných smlouvách, zda je vše v pořádku. Odpověděl jsem, že mám svého finančního poradce a ten mi vše nastavil podle mých potřeb. Paní dál trvala na svém, že mi to zkontrolují a vše bude pouze informativní a dají mi rady. Tak ji říkám ať mi to pošlou poštou - to prý nejde, jelikož je to osobní předání informací. Po sdělení, ať mi to pošlou doporučeně poštou, jen odsekla a bez rozloučení zavěsila. Jen se chtějí dostat k vám domů a vnutit vám smlouvy, aby měli provize....
Finanční služby Obtěžující
27.01.2020
Volal 2x během půl hodiny a nikdo se neozval.
Neznámý Obtěžující
21.01.2020
Potrestat toho kdo volá - způsobuje spoustu nehod na cestách a je tak zodpovědný za havárie.
Neznámý Obtěžující
21.01.2020
Zase nějací podvodníčci.
Pán se představil jako pracovník Klientského centra. (v pozadí šel slyšet ruch a hovory, zřejmě větší call centrum).
Povídal cosi o ověření nastavení smlouvy a snažil se ujistit, že mi není více než 55 let.
Po mé otázce, ze které společnosti tedy volá, zavěsil. (… jakože se nadechuje a odpovídá, a ono se to přerušilo....)
Finanční služby Negativní
20.01.2020
Jde o Klientské centrum.
Telefonistka pouze domlouvá schůzku pro poradce (nutnost připravit smlouvy, věk do 55 let apod.). Na otázky odpovídá vyhýbavě. Tvrdí, že se nejedná se o nabídku produktů - ano, jde o nabídku služeb. Není schopna/ochotna vysvětlit koho zastupuje, pouze že volá z Klienstého centra pojišťoven bez snahy vysvětlit, co Centrum dělá (místo toho vyjmenuje několik pojišťoven). Vytváří na klienta tlak ve smyslu naléhavosti kontroly parametrů jeho pojistných smluv.

Ze zvědavosti jsem se schůzkou souhlasil a s poradcem se setkal. V mém případě šlo o společnost Benefit Investment a.s.
Dojem z poradce po krátkém rozhovoru celkem dobrý. Poradce nabídl revizi smluv na místě s cílem odhalit možná rizika plnění způsobená špatně nastavenými podmínkami ve smlouvě.

Žádné smlouvy jsem k revizi neposkytl, ale podle mého odhadu by se poradce skutečně snažil ve smlouvě relevantní rizika odhalit.
Pro poradce se jedná o první krok a navázání kontaktu s klientem, získání důvěry.
Finanční služby Neutrální
18.01.2020
Prý potřebují zkontrolovat mé pojistky, které mám vedené. Ale společnost, za kterou jednají nesdělí
Neznámý Obtěžující
17.01.2020
Volal 2x během půl hodiny. Po přijetí hovoru bylo přes moji snahu na druhé straně ticho.
Prozvánění / Automat Negativní
16.01.2020
pojištění
Neznámý Negativní
16.01.2020
Pán z klientského centra všech pojišťoven. Když jsem se zeptal, proč mi nevolá přímo moje pojišťovna, okamžitě zavěsil.
Finanční služby Obtěžující
16.01.2020
Stejný postup jako u jiných po zvednutí hluché a protože to je pracovní hovor a nemám ho zatím zablokované to tel. č. volám zpět - po oznámení, že volím mimo eíť T-Mobile hovor vypadne.
Neznámý Neutrální
16.01.2020
dobrý den, někdo mi z tohoto tel. čísla volal. Když jsem to zvedla, tak byl telefon "hluchý". Zkoušela jsem volat zpět, po hlášce "Voláte mimo síť T-mobile" se spojení okamžitě přerušilo.
Neznámý Obtěžující
15.01.2020
Pozor, nabízejí revizi pojistných smluv a vnutí vám pojistky, které nepotřebujete. Agresivní obchodní techniky.
Obtěžující hovor Obtěžující
15.01.2020
Pán volal, dotaz zda-li mám více než 50 či 55 let, sdělil mi, že za mnou přijde pracovník pojišťovny na revizi uzavřených smluv, z Generalli, hned další den, že si je mám připravit, že za mnou přijde domů nebo do práce.
Vyžádal si pro ověření moje příjmení, místo schůzky, zda-li se jedná o domov nebo o práci apod.
Na opětovné vyžádání z jaké je instituce mi odpověděl, že z Generalli.
Dále sdělil, že telefonní číslo, ze kterého volá je jednostranné a nedá se dovolat zpět.
Neznámý Obtěžující
15.01.2020
Firma Benefit Investment, volají ohledně "revize pojistných smluv" a chtějí domluvit schůzku. Na schůzce se snaží nabídnout nové produkty a zrušit stávající, protože "nevyhovují". Můj názor je jasný - jde jim pouze o provizi bez zájmu o klienta (ačkoli vytrvale tvrdí naprostý opak).
Finanční služby Obtěžující
15.01.2020
Stejná zkušenost jako ostatní. Pán z Klientského centra pojištění. Nejdřív se zeptal, zda už mi bylo 55let a poté nabídl kontrolu všech pojistných smluv a na zítřejší den chtěl domluvit schůzku.
Finanční služby Obtěžující
14.01.2020
To samé... 55. Prý odstranění chyb z pojistných smluv. Oháněl se, že nic nenabízí a vnucoval člověka domů. Pak chtěl volat později. Zablokováno.
Finanční služby Obtěžující
14.01.2020
Stejný scénář jako ostatní...55 let a víc..argumentace změnami v legislativě...snaha dostat se ke mě domů.. neví pořádně jméno a příjmení, adresu...
Finanční služby Negativní
14.01.2020
Nezvedat! Chlapík vychrlil tunu informací a stejně jako v ostatních případech se zeptal, jestli mi je 55, když pokračoval, přerušil jsem ho s dotazem, kdo vlastně volá (nebylo zřejmé a během dne jsme opravd nějaké pojistky řešil). Arogantně mi řekl, že mi to říkal na začátku a že zavolá později a zavěšil. Tyhle zm*dy bych střílel. Blok.
Obtěžující hovor Negativní
14.01.2020
Volala pani a ptala se, jestli mi bylo 55 let. Rekl jsem ji, ze ne a potom zacala vykladat cosi ze zitra za mnou prijde konzultant se podivat na moje pojistne smlouvy. Nebyla schopna rict z jake je pojistovny, jenom mluvila o jakemsi klientskem centru. Odmitl jsem a pani se rozloucila. Patrne nejaci podvodnici.
Podvodný hovor Negativní
14.01.2020
zloději kontaktů a obtěžující číslo.
Neznámý Negativní
14.01.2020
Take mi volala, kolik mi je,zda je mi 55,coz neni. Ale nezavesila pry kontrola pojistek. Jsem rekla, ze mam pojistky dobre, ze ma pojistovacka to vse kontroluje a hlida. A do baraku si nikoho nepustim, nemohu vedet zda to neni podvodnik a nemam cas nekde litat na schuzky. Tak zavesila. Ale musite ji prerisit, mele porad
Finanční služby Obtěžující
14.01.2020
Po přijetí se nic neozývalo. Tohle se stalo 2x. Omrkla jsem číslo na netu a rovnou blokuji.
Neznámý Obtěžující
14.01.2020
Zmeškaný hovor, ale nedá se dovolat zpět. Je jasné, že to bude nějaká "nabídka"...
Neznámý Obtěžující
14.01.2020
I got two calls from this number and no one answered.
Neznámý Neutrální
14.01.2020
Tak jak píšou ostatní. Hned jak zvednete telefon vychrlí tunu informací včetně toho, že je hovor monitorován. Zeptal se na věk, zda jsem starší 55 let (je mi 24, takže nejspíše opravdu generátor čísel). Arogantní chování, chtěl poslat konzultanta na veškeré pojistné smlouvy, které mám. Řekl jsem, že jsem v práci a nemám čas, pak jen agresivně dodal, že to bylo na minutu, že zavolá zítra. Blok.
Podvodný hovor Negativní
14.01.2020
Hovor byl nátlakový, chtěli adresu, poslat nějakého konzultanta, údajně posoudí pojistné smlouvy z různých pojišťoven.
Podvodný hovor Obtěžující
13.01.2020
Dnes volala pani z toho cisla, zeptala se jestli jsem starsi 55 let. Kdyz jsem rekla ze ne, zasekla se a po chvili zacala povidat ze v mem okoli se pohybuje konzultant. Kdyz jsem se zeptala konzultant ceho a z jake spolecnosti okamzite zavesila.
Ocividne miri na starsi rocniky.
Neznámý Negativní
13.01.2020
Monitorovaný hovor, první otázka, zda mi bylo více než 50 let, reagovala jsem otázkou z jaké společnosti volají, okamžitě zavěsil.
Neznámý Obtěžující