730779176 Česká republika

  • 730 779 176 +420 730 779 176 Další formáty čísla:
  • 3485 Počet zobrazení:
  • 26.06.2022 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 19 Počet komentářů:
  • 08.10.2019 Poslední komentář:
  • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 730779176, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 730779176. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 730779176 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 730779176 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 730779176

datum komentář
08.10.2019
Dnes volal nějaký muž, "mlel" něco o pojistkách a první kontrolní otázka, zda mi je víc jak 55 let. Hovor jsem ihned ukončila. Mám svého poradce ohledně pojistnýh smluv, takže ....
Neznámý Obtěžující
08.10.2019
Dnes neodbytný hovor do zaměstnání. Snažil se mi tvrdit, že mám chyby v pojistných smlouvách. Snažil se co nejdříve sjednat schůzku. Smlouvy mám v pořádku, mám poradce, tak jsem ho odmítla a to se mu moc nelíbilo.
Neznámý Neutrální
04.10.2019
Nechal jsem se nachytat. Slibují víno a revizi pojistných smluv. Že prý bude kolega zítra s vínem v místě bydliště. Nikdo nepřijel. 1. znají mou adresu 2. znají mé příjmení 3. znají mé telefonní číslo 4. vědí, zda je mi méně, než 55 let 5. vědí, zda piji víno a jaké. Teď, když čtu recenze níže a poskládám střípky, tak si uvědomuji, že šlo o čerpání informací - možná pro zdravotní pojišťovnu. Statistika, aktualizace databází. Běhá mi z toho mráz po zádech a jdu na policii. To jsem si myslel, jak budu s pojišťovákem rychle hotov. Vzhledem k GDPR by z toho mohli mít problém. Doufám, že i ta podlá slečna na telefonu.
Podvodný hovor Negativní
04.10.2019
Zjišťování osobních informací a údajů o smlouvách. Hovor ukončen ze strany volající firmy okamžitě po dotazu kdo a kdy jim poskytl telefoní číslo (osobní údaje) bez mého souhlasu.
Telemarketing Negativní
03.10.2019


Paní se silně moravským přízvukem se nejprve dotazuje na věk. "jste mladší 55 let?"
Pak se ptá jaké piji víno, zda červené anebo bílé...,
pak vyzvídá a nabízí kvalifikované posouzení jakýchkoliv pojistných smluv co mám a nabízí vyhledání hrubých chyb v těchto smlouvách.
Vzápětí nastíní následné neplnění ze strany pojišťoven v případě pojistné události.
Zastupuje prý společnost "Klientské centrum"

při položení více konkrétních dotazů z mé strany se z nejprve příjemného hlasu přesunula k odsekávání, následně psychicky "vypadla z role" a po chvíli mi sama zavěsila.

Doporučuji toto tel. číslo vůbec nezvedat - ztráta času.
Telemarketing Obtěžující
02.10.2019
Nabídka revize pojišťovacích smluv - lákají na lahev vína :)
Finanční služby Obtěžující
30.09.2019
Obtěžující hovor, přesně jak se píše v příspěvcích níže, kancelář pojistitelů, která si váží svých klientů a nabízí víno....dále se paní nedostala, požádlala jsem ať už mi vícekrtát nevolají a zavěsila jsem.
Obtěžující hovor Negativní
25.09.2019
2 x ve dvou dnech volán o z uvedeného čísla , nikdo se nikdy neozval. Zakaž te to.
Neznámý Neutrální
23.09.2019
Spam! Obtěžující rozhovor. Provádí “revizi” pojistných smluv.
Telemarketing Obtěžující
19.09.2019
Telemarketing, bez predstaveni, kdyz jsem chtel jmeno spolecnosti, rekli ze je to omyl a zavesili.
Telemarketing Negativní
19.09.2019
Ještě že jsem zkušená z práce v callcentru a znám všechny praktiky 😂😂 ano když začal o víně... Tak jsem mu řekla, to víš že jo... Odteď v pojišťovně rozdávají víno a zavěsila. Před pár dny jsem čekala hovor od kuryra a zvedla číslo neznámé a zas volal kdosi z pojišťovny či ohledně elektřiny už sama nevím. Od té doby to číslo nezvedam. Jednou mě takto zaskočil obchoďák mezi dveřmi a já spěchala z domu... No ve finále mě upsal k jedné společnosti kam převedl moje energie a dodnes toho lituji protože mě to stálo nervy a spoustu peněz ukončit s nimi smlouvu. Takže pozor na podobné hovory. Jako ex zaměstnanec callcentra můžu s jistotou říct, že my se vždy představovali za společnost pro kterou jsme volali a věděli jsme proč voláme. Tito budou asi jiná sorta když požadují údaje které by jako zaměstnanci dané společnosti měli mít v pc. No ne?
Obtěžující hovor Negativní
17.09.2019
Už mě tyto otravný telefonáty fakt serou 😬 Měli by to zakázat. Akorát otravujou lidi. Když budu něco chtít, tak zavolám sám. Blokovat, blokovat a blokovat ... jak u blbejch ...
Obtěžující hovor Obtěžující
16.09.2019
Na základě údajných uzavřených smluv a jako vážného klienta vám hned po zvednutí a sdělení, že hovor je monitorován nabídne pan víno s dotazem zda chcete červené či bílé.
Telemarketing Negativní
13.09.2019
Nabízí láhev vína a je to pojistovak jak víno 😂👍nebrat
Neznámý Neutrální
12.09.2019
Čekala jsem důležitý hovor a číslo jsem bohužel neznala,tak jsem to zvedla. Přesně jak psali lidi přede mnou. Já jsem bohužel řekla i adresu. Tak teď nevím co mám čekat. To je tak když člověk dělá 2 věci najednou a nedává úplně pozor. Doufám že mi nepřijde nějaká šílená smlouva.
Neznámý Negativní
11.09.2019
Podobně jako jiní přede mnou. Pán se ohlásil jako "Klientské centrum", které mi volá, aby zrevidovalo moje pojistné smlouvy a že mám nárok na láhev vína a hned prý jestli mám radši bílé nebo červené. Pak se ptal, jestli mi už bylo 55 let. A pak jestli mi to víno mohou přivézt už zítra. Na moji odpověď, že rozhodně ne, neb jsem celý týden na dovolené, odvětil pouze, že to tedy pořešíme jindy a na to konto zavěsil. Řekl bych, že se jedná o další z polo-podvodných telefonátů, který si klade za cíl vytáhnout z vás adresu, na kterou přijde obchodník, který vám bude něco vnucovat. Ideálně takovým lidem hned zavěsit. Myslete na to, že smlouvu lze dnes uzavřít pouhým souhlasem po telefonu! Mnoho zdaru a mějte se na pozoru.
Obtěžující hovor Negativní
11.09.2019
Nabídka lahve vína, domluvená schůzka ohledně pojistných smluv mnou zrušena, pan v tf. dost neodbytny a tahá z Vas podivnými dotazy soukromé udaje, neduveryhodny rozhovor.
Neznámý Negativní
10.09.2019
Nabízejí láhev vína za kontrolu vašich pojistných smluv. Na všechny otázky rychlá naučená odpověď. Bylo těžké hovor slušně ukončit. Příště nezvedám!!!
Obtěžující hovor Negativní
06.09.2019
Vyloženě obtěžující telefonát s účelem vytáhnout nějaké info, získat kontakty a pokusit se něco prodat!
Hlas agilní mladé ženy, která se ohlásila jako "Klientské centrum" a vychrlila cosi o ověření pojištění a že mám nárok na lahev vína. Na dotaz "Klientské centrum čeho?" odpověď zněla, že se to tak jmenuje a týká se to pojištění, že určitě mám nějaké pojištění. Dále plynule pokračovala, že v oblasti se pohybuje zástupce, který mi lahev předá a pořeší se mnou všechny detaily. Na moji otázku "Jakou oblast má na mysli, že se pohybuji v mnoha oblastech." už vyvalila požadavek na adresu a když jsem řekl, že jí adresu nedám, tak zavěsila...
Obtěžující hovor Negativní