730779176 Česká republika T-Mobile

  • 730 779 176 +420 730 779 176 Další formáty čísla:
  • 1594 Počet zobrazení:
  • 22.09.2019 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    5 - Negativní
  • 10 Počet komentářů:
  • 19.09.2019 Poslední komentář:
  • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 730779176, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 730779176. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 730779176 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore

Pokud k telefonnímu číslu 730779176 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 730779176

datum komentář
19.09.2019
Telemarketing, bez predstaveni, kdyz jsem chtel jmeno spolecnosti, rekli ze je to omyl a zavesili.
Telemarketing Negativní
19.09.2019
Ještě že jsem zkušená z práce v callcentru a znám všechny praktiky 😂😂 ano když začal o víně... Tak jsem mu řekla, to víš že jo... Odteď v pojišťovně rozdávají víno a zavěsila. Před pár dny jsem čekala hovor od kuryra a zvedla číslo neznámé a zas volal kdosi z pojišťovny či ohledně elektřiny už sama nevím. Od té doby to číslo nezvedam. Jednou mě takto zaskočil obchoďák mezi dveřmi a já spěchala z domu... No ve finále mě upsal k jedné společnosti kam převedl moje energie a dodnes toho lituji protože mě to stálo nervy a spoustu peněz ukončit s nimi smlouvu. Takže pozor na podobné hovory. Jako ex zaměstnanec callcentra můžu s jistotou říct, že my se vždy představovali za společnost pro kterou jsme volali a věděli jsme proč voláme. Tito budou asi jiná sorta když požadují údaje které by jako zaměstnanci dané společnosti měli mít v pc. No ne?
Obtěžující hovor Negativní
17.09.2019
Už mě tyto otravný telefonáty fakt serou 😬 Měli by to zakázat. Akorát otravujou lidi. Když budu něco chtít, tak zavolám sám. Blokovat, blokovat a blokovat ... jak u blbejch ...
Obtěžující hovor Obtěžující
16.09.2019
Na základě údajných uzavřených smluv a jako vážného klienta vám hned po zvednutí a sdělení, že hovor je monitorován nabídne pan víno s dotazem zda chcete červené či bílé.
Telemarketing Negativní
13.09.2019
Nabízí láhev vína a je to pojistovak jak víno 😂👍nebrat
Neznámý Neutrální
12.09.2019
Čekala jsem důležitý hovor a číslo jsem bohužel neznala,tak jsem to zvedla. Přesně jak psali lidi přede mnou. Já jsem bohužel řekla i adresu. Tak teď nevím co mám čekat. To je tak když člověk dělá 2 věci najednou a nedává úplně pozor. Doufám že mi nepřijde nějaká šílená smlouva.
Neznámý Negativní
11.09.2019
Podobně jako jiní přede mnou. Pán se ohlásil jako "Klientské centrum", které mi volá, aby zrevidovalo moje pojistné smlouvy a že mám nárok na láhev vína a hned prý jestli mám radši bílé nebo červené. Pak se ptal, jestli mi už bylo 55 let. A pak jestli mi to víno mohou přivézt už zítra. Na moji odpověď, že rozhodně ne, neb jsem celý týden na dovolené, odvětil pouze, že to tedy pořešíme jindy a na to konto zavěsil. Řekl bych, že se jedná o další z polo-podvodných telefonátů, který si klade za cíl vytáhnout z vás adresu, na kterou přijde obchodník, který vám bude něco vnucovat. Ideálně takovým lidem hned zavěsit. Myslete na to, že smlouvu lze dnes uzavřít pouhým souhlasem po telefonu! Mnoho zdaru a mějte se na pozoru.
Obtěžující hovor Negativní
11.09.2019
Nabídka lahve vína, domluvená schůzka ohledně pojistných smluv mnou zrušena, pan v tf. dost neodbytny a tahá z Vas podivnými dotazy soukromé udaje, neduveryhodny rozhovor.
Neznámý Negativní
10.09.2019
Nabízejí láhev vína za kontrolu vašich pojistných smluv. Na všechny otázky rychlá naučená odpověď. Bylo těžké hovor slušně ukončit. Příště nezvedám!!!
Obtěžující hovor Negativní
06.09.2019
Vyloženě obtěžující telefonát s účelem vytáhnout nějaké info, získat kontakty a pokusit se něco prodat!
Hlas agilní mladé ženy, která se ohlásila jako "Klientské centrum" a vychrlila cosi o ověření pojištění a že mám nárok na lahev vína. Na dotaz "Klientské centrum čeho?" odpověď zněla, že se to tak jmenuje a týká se to pojištění, že určitě mám nějaké pojištění. Dále plynule pokračovala, že v oblasti se pohybuje zástupce, který mi lahev předá a pořeší se mnou všechny detaily. Na moji otázku "Jakou oblast má na mysli, že se pohybuji v mnoha oblastech." už vyvalila požadavek na adresu a když jsem řekl, že jí adresu nedám, tak zavěsila...
Obtěžující hovor Negativní