730779294 Česká republika

  • 730 779 294 +420 730 779 294 Další formáty čísla:
  • 3028 Počet zobrazení:
  • 02.07.2022 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    5 - Negativní
  • 23 Počet komentářů:
  • 14.05.2021 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 730779294, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 730779294. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 730779294 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 730779294 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 730779294

datum komentář
14.05.2021
Dobrý den, dnes mi volal také neodbytný chlap, jen nově na konci tel.čísla ne 294 ale 174. postup stejný, arogant, dotaz na můj věk a že se jedná o mé smlouvy. Sdělila jsme že nemám zájem, že mám svého poradce, načež začal slovy že ale vůbec nevím o čem mluvím, takže ačkoliv mluvil dál, prostě jsem zavěsila. je to totiž cca 2 měsíce, kdy mi volala jeho kolegyně, na můj dotaz o jaké klientské centrum se jedná, odpověděla že prostě klientské centrum, drzá a na mou odpověď že nemám zájem mi "výhružně" sdělila, že mi stejně zavolají a znovu. A jak je vidět nekecala.
Finanční služby Negativní
08.10.2020
Telemarketing, nabídka finančních služeb - revize pojistných smluv.
Arogantní, neodbytný chlap, který mi neustále skákal do řeči. Musela jsem to típnout, nepustil mě ke slovu, ani když jsem se chtěla slušně rozloučit.
Doporučuji nezvedat, zablokovat.
Telemarketing Negativní
30.09.2020
Obtěžující hovory z firmy Klientské centrum, prý chtějí kontrolovat pojistné smlouvy, dotaz na věk přes 55 let
Finanční služby Negativní
29.09.2020
Operátorka se nepředstavila jménem, oznámila, že volá z "Klientského centra". V hovoru mi řekla, že se jedná o revizi pojištění a vyjmenovala různá pojištění od životního až po pojištění majetku a zeptala se mi, zda-li mi bylo již 55 let. Odpověděla jsem, že ne a ona na to, že mají odborníky na všechna pojištění. Ihned jsem řekla operátorce, že nemám zájem o žádné nabízené služby a stejně vedla hovor dál s tím, že se nejedná o nabídku ale o revizi pojištění, takže jsem se zeptala ze které pojišťovny volá, odpověděla, že z Klientského centra. Tak jsem se dále zeptala, aby mi řekla IČO a to odpověděla, že nezná. Hovor jsem poté ukončila.
Podvodný hovor Negativní
26.09.2020
Včera jsem měl možnost absolvovat telefonní hovor z tohoto čísla. Pracuji jako dispečer a denně vyřizuji desítky
telefonu a tohle byl opravdu zážitek. S Panem se nedalo normálně bavit, skoro jsem měl dojem že na něčem jede :0)
Hovor jsem ukončil ze svojí strany. Pan nezaváhal a zavol znovu. Jeho jediným cílem bylo sjednat schůzku s finančním
poradcem a přehodnocení stávajících smluv. Několikrát jsem mu zopakoval že nemam zájem a že spolupracuji se
s vím finančním poradcem. Myslím že se nejedna o klasické call centrum, jsou to šmejdi se vším všudy.
Jediné řešení je blokace tohoto telefonního čísla. Telefonní čísla lze blokovat přímo v telefonu, nebo při instalaci antiviru ESET. Různá telefonní čísla zatím nepoužívají.Bezpečné číslo Negativní
22.09.2020
Naštěstí jsem nebyl u telefonu a před zpětným zavoláním jsem si ověřil zde. Pomalu začínám chápat lidi, že si stále mění telefonní čísla, e-maily apod, aby unikli takovýmto zmetkům. Škoda jen, že ještě nelze vypnout reklamy, a to ani na veřejnoprávní televizi, kterou si platíme. Jsme skutečně v absurdistánu.
Obtěžující hovor Negativní
21.09.2020
Sondování informací k životním a jiným pojistkám.....když jsem ho nechal vykecat a oznámil mu, že nemám zájem cokoliv řešit, sprostě to položil.

Už mě ti šmejdi začínají vážně srát....fakt se divím, že se najdou tací, kteří mají koule na to tuto práci dělat. Bych se styděl....
Finanční služby Negativní
21.09.2020
Volal pán, údajně z klientského centra. Prý mi přijedou zkontrolovat pojistky. Odpověděla jsem, že máme svého poradce a nepotřebuji žádnou kontrolu. Na to mi odpověděl, jestli mám čas zítra dopoledne nebo odpoledne. Znovu jsem mu zopakovala, že máme svého poradce a položila jsem mu telefon. Je to velice obtěžující.
Finanční služby Obtěžující
18.09.2020
Už jen název Klientské centrum je podezřelý. Říkám ´copak potřebujete´a ona, že volá kvůli pojistkám, já říkám, že mám svého finančního poradce, že nic nechci a ona začala zostra ´vždyt já vám taky nic nenabízím/neprodávám´, něco v tom smyslu, tak říkám, tak proč mi voláte a ona že jsem drzá, že už s tím svým ´co potřebujete´jsem začala drze a dávala mi lekci. :D Položila jsem.
Obtěžující hovor Negativní
16.09.2020
paní mi volala nabízela mi, že přijedou mi zkontrolovat pojistné smlouvy, načež jsem ji odpověděla, že mam jednu, která je v pořádku a že navíc nemám ani čas. Její odpověd byla, že to je semnou jak s debilem :D NEBRAT nebo rovnou poslat do PR.... :D
Finanční služby Negativní
14.09.2020
Zmeškaný hovor z neznámého čísla. Při zpětném volání obsazeno, zřejmě nějaké callcentrum.
Neznámý Obtěžující
11.09.2020
Paní ze společnosti klientské centrum, přijede za mnou jejich top poradce a podívá se mi na stávající smlouvy, abych v případě pojistné události nebyla tratná. Když jsem se zeptala, jaké smlouvy u nich mám, na kterých má proběhnout revize, tak že svoje smlouvy ukážu panu expertovi a ten mi to dá vše do pořádku :D poděkovala jsem jí, že mám svého finančního poradce, kterému věřím a ona neodbytně, že si vyslechnu názor od top poradce a že za mnou přijede. Jelikož pracuji na pojišťovně, tak jsem jí řekla, že mám svoje smlouvy v pořádku a položila telefon. Jsou to šmejdi, kteří to zkouší. Dávejte si pozor a hlavně jim prosím nedávejte žádné smlouvy ke kontrole a nic nepodepisovat. Ve své praxi se setkávám s tím, že uzavírají i ruší smlouvy klientům a klienti o tom vůbec neví.
Neznámý Negativní
10.09.2020
Klientské centrum, na otázku "čí klientské centrum?" že prostě "klientské centrum", že zastupuje různé velké pojišťovny, pán by neodbytný, nabízel revizi stávajících pojistných smluv, aby díky chybě nebylo odmítnuto plnění. Když jsem mu nechtěl poskytnout své údaje, ptal se "jak, že nechcete?", pak jsem opakovaně říkal, že už nemá volat, tak "že zavolá, až budu klidný a budu ho poslouchat".
Finanční služby Obtěžující
08.09.2020
Na základě komentářů k tomuto číslu jsem ho zablokoval. Kupují čísla od e shopů a zkouší někoho nchytat.Šmejdi!!!!
Neznámý Obtěžující
03.09.2020
Klientské centrum, revize finančních smluv, tváří se jako že jsou to smlouvy od nich.. a poslední měsíc jsem je 2x upozornil, že si nepřeji kontakt a stejně volají dál.
Finanční služby Negativní
02.09.2020
Nevyžádaná nabídka revize pojistných smluv od "klientského centra".
Obtěžující hovor Negativní
27.08.2020
10:38 volal, tušil jsem a nevzal. Tady jsem si ověřil.
Neznámý Obtěžující
27.08.2020
Chlápek začal meldovat o úpravě smluv, když se mě zeptal, jestli mi ještě nebylo 55,zastavila jsem ho dotazem, z jaké je společnosti. Položil telefon.
Obtěžující hovor Negativní
26.08.2020
zavolali mi, žena co byla u telefonu chtěla po mně nějakou poradu a kontrolu smluv, jak mile jsem řek že nic nemam(auto,byt atd.) hned zavěsila
Neznámý Obtěžující
25.08.2020
také volal kontrola smluv ale kterých ?
Neznámý Negativní
24.08.2020
Nechápu jak tyhle " ŠMEJDI " pořád získávají telefonní čísla.
Firma / Společnost Negativní
24.08.2020
Kontrola smluv s evidentní snahou sjednat schůzku a uzavřít jiné smlouvy. Nezvedat pokud nepotřebujete dávat peníze někomu komu nechcete. Jednosměrné číslo na které nelze zavolat!!!
Obtěžující hovor Negativní
24.08.2020
Nepřesvědčivé... pravděpodobně snaha uzavřít nové pojistné smlouvy s "kýmsi".
Obtěžující hovor Obtěžující