587070455 Česká republika Olomoucký

  • 587 070 455 +420 587 070 455 Další formáty čísla:
  • 6095 Počet zobrazení:
  • 18.07.2019 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 15 Počet komentářů:
  • 10.07.2019 Poslední komentář:
  • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 587070455, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 587070455. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 587070455 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore

Pokud k telefonnímu číslu 587070455 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 587070455

datum komentář
10.07.2019
obtěžující
Telemarketing Obtěžující
26.06.2019
Jde slyšet jen ticho :D
Neznámý Obtěžující
20.06.2019
Představila se žena, jménem a příjmením, uvedla firmu T-Mobile a že hovor nahrává, nabízí tarify, telemarketing.
Telemarketing Obtěžující
11.06.2019
Opakovaně volá, když telefonu zvednu, tak se ozve drzá paní, prý z mall nabízí prodloužení záruky na TV, kterou jsem tam skutečně zakoupila. Z mall ale evidentně není, nerespektuje, že nemám čas, vlezlá. Prodloužení záruky, ale prý není zadarmo. Takže FO:)
Telemarketing Obtěžující
07.06.2019
Toto číslo a ještě 5 dalších jsem měla jako nepřijatý hovor.Po nějaké době,když opět toto číslo vyzvánělo, jsem hovor zvedla...obtěžující nabídka.Drzá paní na druhé straně nerespektovala,že jsem v práci a dožadovala se,kdy může opět zavolat.Asi po 1/2 roce opět stejné číslo,tentokrát jsem ho vytípla a následovalo dalších 5 různých čísel, během 10 vteřin.Pokud neuspějí s předvolbou 587.... volají z předvolby 770....Nerespektují vytípnutí a pokouší se dovolat z jiného čísla.Nevhodné!!!!!
Telemarketing Obtěžující
05.04.2019
po zvednutí je slyšet jen šramot
Neznámý Neutrální
04.03.2019
Prozvoní a nic. ta už je na černé listině a už se mi nedovolá otrava.
Podvodný hovor Obtěžující
03.03.2019
Kontaktovala mě žena a představila se jako t-mobile. Sdělila mi, že hovor je nahráván. Bez toho aniž by se mě zeptala na to, zda chci změnit tarif, mi oznámila, že mi t-mobile zvýšuje mobilní data o 500mb. Ujistila mě, že se podmínky smlouvy nemění. Nedala jsem výslovný souhlas se změnou tarifu a přijala jsem informaci, že se mi zvedne datový limit. Následně jsem v aplikaci zjistila nárůst měsíčního poplatku o 250 Kč, se kterým nesouhlasím. V případě potřeby dat si je mohu dokoupit za nižší cenu. Při telefonické reklamaci v t-mobilu mi bylo sděleno, že nelze tarif reklamovat a vrátit, že změnu zařídil obchodní partner, anonymní, hovor není nahrán. Jak je možné, že jakýsi anonymní obchodní partner má mé telefonní číslo a představuje se jako t-mobil. Považuji toto jednání za nekorektní až podvodné. Lze říci, že jsem narazila na “šmejdy”.
Neznámý Neutrální
21.12.2018
me volali dneska s tim ze mam spatny tarif,zbytecne predrazeny a kdesi cosi,odpalkovala jsem jednou vetou.A vzapeti volala na t-mobile,at mi zablokuji telefonni cisla nabidek tretich stran.Mam zablokovane a konecne snad od podobnych otravujicich bude klid
Neznámý Negativní
20.12.2018
Volala mi paní, která se představila jako zaměstnankyně T-mobilu, i když ve skutečnosti není. Řekla mi, že můj tarif končí (i když má ještě půl roku platnost) a převádí se ve zkratce na dražší a horší. Během hovoru jsem neprojevil jakýkoliv souhlas. Později jsem šel na pobočku, kde mi řekli, že se nejedná o jejich společnost a nic nemusím řešit. Tudíž by vše mělo zůstat stejné. Tak jsem s klidným svědomím odešel. Bohužel mi asi o 3 hodiny později přišla SMS od T-mobilu, s tím že se doopravdy můj tarif převádí. Poté jsem kontaktoval skutečnou T-mobile linku, kde jsme celý problém vyřešili a na paní jsem podal stížnost.

Ve zkratce, hovor od paní je celkem neškodný, dokud Vás ovšem nezkontaktuje operátor, že se doopravdy něco mění.
Telemarketing Negativní
23.11.2018
Slečna mi zavolala a tvrdila, že můj tarif, který je na dva roky a tedy má platit ještě jeden rok, se u T-Mobile ruší, a je nutné, abych přistoupila na dražší tarif. Ověřila jsem si to přímo u T-Mobile, nebyla to pravda; slečna chtěla asi bonus za uzavření dražší smlouvy.
I kdyby u T-Mobile tento tarif zrušili, musí platit smlouva uzavření na dva roky, a teprve potom je možno uvažovat o tarifu novém; proto se přece smlouvy uzavírají. U T-Mobile mi můj dosavadní tarif bez problémů ponechali.
U T-Mobile by měli slečnu použit, jak má se zákazníky komunikovat, aby nekazila jejich dobré jméno firmy.
Neznámý Neutrální
10.11.2018
Vydává za T-mobile, ale NENÍ! Je to externí firma, nabízí "lepší tarif" . V mém případě...mám tarif 499Kč- volání+SMS mám zdarma,platím jen za MMS (cca 0-50Kč měsíčně). Slečna mi tvrdila,že nemám kompletní tarif a ona mi to přepne na kompletní za 690Kč, abych nic nedoplácela.Ptám se jí proč, teď platím míň A ŽÁDNOU ZMĚNU NECHCI.To se můj tarif ruší? Na to neodpověděla, ale platby PRÝ BUDOU STOUPAT a můj tarif NENÍ KOMPLETNÍ! Cituji: "proto vám to TEĎ HNED PŘEPNU NA KOMPLETNÍ TARIF za 690Kč. A chtěla to udělat i přes můj výslovný a nahlas vyslovený NESOUHLAS !!! Až když jsem zvýšila hlas a DŮRAZNĚ ŘEKLA, JAK SI TO MŮŽE BEZ MÉHO SOUHLASU DOVOLIT,zmírnila a řekla, že jestli tedy nechci,tak to nechá, jak to je.
Volala jsem na T-MOBILE ...u mě tarif a vše v pořádku a volali mi prý z externí firmy,která pro ně shání zákazníky na tarify. A NEJSEM PRÝ PRVNÍ,KDO SI STĚŽUJE a volá o ověření informací a pomoc.
Dejte si pozor,příp. hovor nahrávejte, bez důkazu nemůže T-mobile nic dělat. Já to bohužel neudělala.
Telemarketing Negativní
25.10.2018
obtěžující tel. číslo T-mobile, velice neodbytné, i když hovor odmítnete, volá sedmkrát do hodiny, několikrát denně, několikrát do týdně
Neznámý Neutrální
03.10.2018
Nabídka nového tarifu T mobile
Neznámý Obtěžující
02.10.2018
po zvednutí ticho, jen je slyšet šramot
Neznámý Obtěžující