587070455 Česká republika Olomoucký

  • 587 070 455 +420 587 070 455 Další formáty čísla:
  • 7595 Počet zobrazení:
  • 22.09.2019 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 18 Počet komentářů:
  • 29.08.2019 Poslední komentář:
  • Telemarketing Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 587070455, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 587070455. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 587070455 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore

Pokud k telefonnímu číslu 587070455 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 587070455

datum komentář
29.08.2019
Neznámá čísla neberu, pokud mám možnost hned se koukám jestli číslo už nškdo hledal. Volali mi snad pět minut. A navíc z několika čísel a pořád dokola.
Neznámý Obtěžující
20.08.2019
I když jsem nezvedla a zjistila na kdo i volal, o co se jedná a přečetla si negativní komentáře, musím napsat komentář. Nemám operátora T-mobile a přesto otravuji, opakovane po několika minutách a následně z čísla 770. Nechápu, proč proti těmto šmejdum nic nedělá- připravují nás o klid
Obtěžující hovor Negativní
01.08.2019
Dnes jsem zvedla tomuto číslu telefon,prý paní volá ohledně vyúčtování mobilu z O2 a ohledně změny tarifu.Chtěla rodné číslo kvůli ztotožnění . Vůbec jsem nepochopila,co chce,špatně jí bylo rozumnět,pak mi řekla ať si užiju volání zdarma a já koukala jak blázen.Vešer mi to nedalo a podívala jsem se do sekce Moje O2 a zjistila jsem,že mi byl změněb tarif z 375Kč na 499Kč. Volala jsem do 02,tam si mysleli,že si dělám srandu,paní nechápe,jak se to mohlo stát.Musím to celé vyreklamovat,protože zrušit to prýž nejde. Co to volá za svini,která ve změně tarifu uvedla i číslo mého občanského průkazu ? Jak se k tomu vůbec může dostat ? Takže zbytečné problémy a ode dneška nezvedám cizí čísla.
Podvodný hovor Negativní
10.07.2019
obtěžující
Telemarketing Obtěžující
26.06.2019
Jde slyšet jen ticho :D
Neznámý Obtěžující
20.06.2019
Představila se žena, jménem a příjmením, uvedla firmu T-Mobile a že hovor nahrává, nabízí tarify, telemarketing.
Telemarketing Obtěžující
11.06.2019
Opakovaně volá, když telefonu zvednu, tak se ozve drzá paní, prý z mall nabízí prodloužení záruky na TV, kterou jsem tam skutečně zakoupila. Z mall ale evidentně není, nerespektuje, že nemám čas, vlezlá. Prodloužení záruky, ale prý není zadarmo. Takže FO:)
Telemarketing Obtěžující
07.06.2019
Toto číslo a ještě 5 dalších jsem měla jako nepřijatý hovor.Po nějaké době,když opět toto číslo vyzvánělo, jsem hovor zvedla...obtěžující nabídka.Drzá paní na druhé straně nerespektovala,že jsem v práci a dožadovala se,kdy může opět zavolat.Asi po 1/2 roce opět stejné číslo,tentokrát jsem ho vytípla a následovalo dalších 5 různých čísel, během 10 vteřin.Pokud neuspějí s předvolbou 587.... volají z předvolby 770....Nerespektují vytípnutí a pokouší se dovolat z jiného čísla.Nevhodné!!!!!
Telemarketing Obtěžující
05.04.2019
po zvednutí je slyšet jen šramot
Neznámý Neutrální
04.03.2019
Prozvoní a nic. ta už je na černé listině a už se mi nedovolá otrava.
Podvodný hovor Obtěžující
03.03.2019
Kontaktovala mě žena a představila se jako t-mobile. Sdělila mi, že hovor je nahráván. Bez toho aniž by se mě zeptala na to, zda chci změnit tarif, mi oznámila, že mi t-mobile zvýšuje mobilní data o 500mb. Ujistila mě, že se podmínky smlouvy nemění. Nedala jsem výslovný souhlas se změnou tarifu a přijala jsem informaci, že se mi zvedne datový limit. Následně jsem v aplikaci zjistila nárůst měsíčního poplatku o 250 Kč, se kterým nesouhlasím. V případě potřeby dat si je mohu dokoupit za nižší cenu. Při telefonické reklamaci v t-mobilu mi bylo sděleno, že nelze tarif reklamovat a vrátit, že změnu zařídil obchodní partner, anonymní, hovor není nahrán. Jak je možné, že jakýsi anonymní obchodní partner má mé telefonní číslo a představuje se jako t-mobil. Považuji toto jednání za nekorektní až podvodné. Lze říci, že jsem narazila na “šmejdy”.
Neznámý Neutrální
21.12.2018
me volali dneska s tim ze mam spatny tarif,zbytecne predrazeny a kdesi cosi,odpalkovala jsem jednou vetou.A vzapeti volala na t-mobile,at mi zablokuji telefonni cisla nabidek tretich stran.Mam zablokovane a konecne snad od podobnych otravujicich bude klid
Neznámý Negativní
20.12.2018
Volala mi paní, která se představila jako zaměstnankyně T-mobilu, i když ve skutečnosti není. Řekla mi, že můj tarif končí (i když má ještě půl roku platnost) a převádí se ve zkratce na dražší a horší. Během hovoru jsem neprojevil jakýkoliv souhlas. Později jsem šel na pobočku, kde mi řekli, že se nejedná o jejich společnost a nic nemusím řešit. Tudíž by vše mělo zůstat stejné. Tak jsem s klidným svědomím odešel. Bohužel mi asi o 3 hodiny později přišla SMS od T-mobilu, s tím že se doopravdy můj tarif převádí. Poté jsem kontaktoval skutečnou T-mobile linku, kde jsme celý problém vyřešili a na paní jsem podal stížnost.

Ve zkratce, hovor od paní je celkem neškodný, dokud Vás ovšem nezkontaktuje operátor, že se doopravdy něco mění.
Telemarketing Negativní
23.11.2018
Slečna mi zavolala a tvrdila, že můj tarif, který je na dva roky a tedy má platit ještě jeden rok, se u T-Mobile ruší, a je nutné, abych přistoupila na dražší tarif. Ověřila jsem si to přímo u T-Mobile, nebyla to pravda; slečna chtěla asi bonus za uzavření dražší smlouvy.
I kdyby u T-Mobile tento tarif zrušili, musí platit smlouva uzavření na dva roky, a teprve potom je možno uvažovat o tarifu novém; proto se přece smlouvy uzavírají. U T-Mobile mi můj dosavadní tarif bez problémů ponechali.
U T-Mobile by měli slečnu použit, jak má se zákazníky komunikovat, aby nekazila jejich dobré jméno firmy.
Neznámý Neutrální
10.11.2018
Vydává za T-mobile, ale NENÍ! Je to externí firma, nabízí "lepší tarif" . V mém případě...mám tarif 499Kč- volání+SMS mám zdarma,platím jen za MMS (cca 0-50Kč měsíčně). Slečna mi tvrdila,že nemám kompletní tarif a ona mi to přepne na kompletní za 690Kč, abych nic nedoplácela.Ptám se jí proč, teď platím míň A ŽÁDNOU ZMĚNU NECHCI.To se můj tarif ruší? Na to neodpověděla, ale platby PRÝ BUDOU STOUPAT a můj tarif NENÍ KOMPLETNÍ! Cituji: "proto vám to TEĎ HNED PŘEPNU NA KOMPLETNÍ TARIF za 690Kč. A chtěla to udělat i přes můj výslovný a nahlas vyslovený NESOUHLAS !!! Až když jsem zvýšila hlas a DŮRAZNĚ ŘEKLA, JAK SI TO MŮŽE BEZ MÉHO SOUHLASU DOVOLIT,zmírnila a řekla, že jestli tedy nechci,tak to nechá, jak to je.
Volala jsem na T-MOBILE ...u mě tarif a vše v pořádku a volali mi prý z externí firmy,která pro ně shání zákazníky na tarify. A NEJSEM PRÝ PRVNÍ,KDO SI STĚŽUJE a volá o ověření informací a pomoc.
Dejte si pozor,příp. hovor nahrávejte, bez důkazu nemůže T-mobile nic dělat. Já to bohužel neudělala.
Telemarketing Negativní
25.10.2018
obtěžující tel. číslo T-mobile, velice neodbytné, i když hovor odmítnete, volá sedmkrát do hodiny, několikrát denně, několikrát do týdně
Neznámý Neutrální
03.10.2018
Nabídka nového tarifu T mobile
Neznámý Obtěžující
02.10.2018
po zvednutí ticho, jen je slyšet šramot
Neznámý Obtěžující