956777655 Česká republika

  • 956 777 655 +420 956 777 655 Další formáty čísla:
  • 180325 Počet zobrazení:
  • 25.05.2024 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 151 Počet komentářů:
  • 20.05.2024 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 956777655, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 956777655. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 956777655 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 956777655 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 956777655

datum komentář
20.05.2024
Byla jsem u svého bankéře v ČS,který mi v georgi nastavil spořící účet. Hned druhý den volala paní, že viděla, že klikam v georgi na nějaké věci a že co potřebují. Tak jsem jí řekla, že kdybych něco potřebovala, vím kam zavolat a tohle mne fakt obtěžuje. Zvlášť, když volají do zamestnani!!!! Hned jsem cislo zablokovala.
Obtěžující hovor Obtěžující
15.05.2024
Česká spořitelna
Neznámý Neutrální
07.05.2024
Tyhle čísla ani nezvedám. Povídat si nechci. Zablokováno.
Neznámý Obtěžující
07.05.2024
Nikdo se neozval..
Neznámý Obtěžující
24.04.2024
Společnost Mediacall, spolupracují se Spořitelnou, bez problému se ihned ověřila přes kód do bankovnictví. Snaží se vyděsit špatným zabezpečením účtu, aby prodali pojištění karet a osobních věcí. Není to podvod, je to prostě business. Stejné pojištění vám vysvětlí i poradci na pobočce, kde se můžete rozmyslet, jestli vám k něčemu je nebo ne.
Finanční služby Neutrální
19.04.2024
Obdržela jsem hovor od paní, která se představila jako Česká spořitelna. Nejdřív chtěla potvrdit moje jméno a potom se zeptala na datum narození. Všechno jsem jako blba sdělila, ale na její nabídky jsem odmítala. Nabízela něco s kartou a pojištění. Po zavolání jsem zavolala do své banky a ta mě ujistila, že s takovými údaji se nedá nijak zneužít a taky to volal někdo od nich. Takže mě to uklidnilo, ale peníze jsem radši převedla na druhý účet.
Finanční služby Neutrální
19.04.2024
Číslo lze dohledat na stránkách České Spořitelny pod hlavičkou “Externí call centrum”. https://www.csas.cz/cs/kontaktni-cisla-adresy
Zdá se, že tedy opravdu volá ČS. Stačí si vyžádat ověření přes George
Finanční služby Neutrální
15.04.2024
Číslo patří skutečně pracovníkům od České spořitelny.Nechal jsem si ho prověřit svou bankéřkou a potvrdila mi že o kyberšmejda nejde.Takže bez obav.Nicméně je třeba být ostražitý v dnešní době neustále.
Firma / Společnost Užitečné
10.04.2024
Sdělí že volá jménem České spořitelny a žádá ověření datem narození. Zavěsila jsem
Podvodný hovor Obtěžující
05.04.2024
Paní volá za Českou spořitelnou, na začátku chce po Vás po pro ověření datum narození, jinak nic nesdělí. Pokud jí ho nesdělíte, je velmi nepříjmená. Paní mluví velice rychle, nepřehledně a okolo X dalších zvuků.
Finanční služby Obtěžující
21.03.2024
Divná paní chtěla vědět moje datum narození
Obtěžující hovor Negativní
19.03.2024
Volala paní, údajně z ČS, chtěla krátký nahrávaný hovor. První byl dotaz na datum narození. Když jsem řekl, že toto se mi nelíbí, hovor byl u konce
Neznámý Negativní
19.03.2024
Volala paní, údajně z ČS, chtěla krátký nahrávaný hovor. První byl dotaz na datum narození. Když jsem řekl, že toto se mi nelíbí, hovor byl u konce
Neznámý Negativní
19.03.2024
Hovor od pana Tauera (?) z agentury Medianěco, nabízí pojištění účtu, chtěl po mně datum narození, odpověděla jsem, že to sdělovat nebudu a ať mi pošle ověření přes internetbanking. S tím neměl problém, skutečně mi přišla žádost o ověření do George, včetně jména bankéře. Hovor jsem přesto (slušně) ukončila, protože mám v plánu si účet u ČS rušit. Podvod by to být neměl, pokud ano, tak už zvládli nabourat i George, což se mi nezdá. Každopádně to velkou důvěru nebudí, ČS by měla změnit taktiku.
Obtěžující hovor Obtěžující
19.03.2024
Údajně Spořitelna. Zavěsit.
Podvodný hovor Negativní
11.03.2024
Volala mi paní z nějaké agentury (Medianěco) Česká spořitelna, ohledně toho, že mi budou posílat novou kartu, protože té co mám skončí brzy platnost, což nebyla pravda. Platební karta mi platí ještě hodně dlouho. Na to mi odpověděla, že se kolega asi spletl, že si to u něj ověří a zavěsila. Už se neozvala.
Neznámý Neutrální
08.03.2024
Volají několikrát denně. Údajně česká spořitelna, ale na pobočce o nich nic nevěděli. Ihned po přijetí hovoru otázky na jméno, datum narození a chtějí nabízet služby.
Finanční služby Obtěžující
01.03.2024
Paní z nějaké agentury (Medianěco), že volá v zastoupení České spořitelny. Ihned chtěla osobní údaje jako datum narození nebo rodné číslo. Řekla jsem jí, že jí po telefonu osobní údaje sdělovat nebudu a v jaké věci volá. Tak prý mě může ověřit přes aplikaci George. Tak jí slušně říkám, že pokud si budu chtít cokoliv zařídit, udělám tak přes George nebo přímo na pobočce. Na rovinu jsem řekla, že o žádné pojištění ani úvěry nemám zájem a rozhodně nic takového nikdy nebudu sjednávat telefonicky s člověkem, kterého si nemohu já ověřit....začala být nepříjemná, arogantní, prý na to nejsou na pobočce školení, že od toho je callcentrum. Tak jsem jen slušně podotkla, že to ať vypráví někomu jinému, že v případě potřeby mi pobočka jistě doporučí jejich specialistu na daný produkt, pokud to nezvládnou sami. Tak na mě jen štěkla, ať si tedy zjistím něco k pojištění karet a osobních věci a vztekle zavěsila. Profík k pohledání...
Obtěžující hovor Obtěžující
29.02.2024
Paní z České spořitelny. Chtěla datum narození. Dnes jsem si na pobočce ověřila, že se opravdu nejedná o jejich pracovníka. Dávejte si pozor!!
Obtěžující hovor Negativní
22.02.2024
Volala paní, údajně s České spořitelny. Měla hlas robota (což bylo dost podezřelé). Chtěla po mě datum narození k ověření totožnosti volajícího. Nabízela mi nějaké pojištění kreditní karty. Zeptala jsem se, jestli si to mohu sama v Georgi nastavit. Odpověděla, že ano. Tak jsem jí poděkovala a zavěsila jsem.
Podvodný hovor Negativní
22.02.2024
Paní se nesrozumitelně představila jako ČSpořitelna a hned chtěla moje jméno a rodné číslo, na mou otázku proč, že kvůli zabezpečení účtu .... omluvila jsem se, že nemám čas a že má zavolat jindy. Číslo jsem zde ověřila a okamžitě zablokovala, klasický účet totiž u ČSp nemám, ale v minulosti jsem ho měla. Takže patrně podvod.
Neznámý Neutrální
19.02.2024
paní z české spořitelny, dokonce se číslo zobrazilo jako česká spořitelna. Pojistit kartu, datum narození, pak zabezpečení účtu. Měl jsem s ní svatou trpělivost, na vše ji odpovídal.......no, po 20 minutách mě to přestalo bavit, tak jsem ji teda prozradil, že u ČS opravdu nemám ale vůbec nic, načež se ozvalo k...a a paní zavěsila.
Podvodný hovor Negativní
12.02.2024
Volala paní "Lucie Hrůzová" za Českou spořitelnu, znala mé příjmení, nejdříve nesdělila proč volá, hned ale požadovala, abych ji sdělila své datum narození. Když jsem jí řekla, že jí to z bezpečnostních důvodů nepovím, řekla, že tím pádem nepožaduje nic jiného a začala se loučit.
Neznámý Negativní
09.02.2024
Paní bez představení či sdělení společnosti, za kterou se vydává (ani nevěděla, komu volá a vytočila mne snad při překouknutí z listu?) požadovala datum narození a dotazovala se, zda mi již dorazila karta. Na druhé vyžádání, s kým hovořím jsem se dozvěděla, že s Českou spořitelnou. V systému viděla, že nemám pojištěnou kartu, účet a jsem tedy snadná oběť phishingu (asi protože jsem jí ještě nezavěsila), tedy mi nabízí výhodné pojištění, nejlépe pro celou rodinu.
Odmítla jsem, kontaktovala svou osobní bankéřku po kontrolu a samozřejmě nikdo ze společnosti mi nevolal.
Obtěžující hovor Negativní
08.02.2024
Dnes mi také volali z "externího call" centra České spořitelny. S tím, že mi slečna po telefonu chtěla "sdělit novinky od ČS", ale potřebuje v rámci mého ověření moje RČ. Samozřejmě jsem odmítl. Uložte si toto číslo jako šmejdy a rozhodně nikomu nedávejte svoje RČ po telefonu.
Podvodný hovor Negativní
31.01.2024
Hovor z externího call centra z České spořitelny i když značně neprofesionální. Nabídka pojištění. Ověřoval jsem i na lince Spořitelny a prý to je v pořádku.
Firma / Společnost Obtěžující
30.01.2024
Volala paní, chvíli šramot a ticho, pak se nesrozumitelně představila a že je z České spořitelny. Chtěla datum narození. Na dotaz "Kvůli čemu voláte?" odpověděla, aby sdělila novinky z České spořitelny. "Žádné novinky ale nepotřebuju.." a zavěsila.
Podvodný hovor Negativní
25.01.2024
Pozor, podvodníci! Představují se Českou spořitelnou, ptají se na osobní údaje, zda nakupujete na e-shopech. Česká spořitelna potvrdila, že to NENÍ jejich číslo.
Podvodný hovor Negativní
19.01.2024
Podvodnici tahají z lidi info pozor na číslo ověřte si to na pobočce zda opravdu je tohle číslo pod Českou spořitelnou
Neznámý Neutrální
18.01.2024
Česká pojištovna se snaží prodávat pojištění. :)
Finanční služby Obtěžující
17.01.2024
17.1.2024 po zvednutí ticho nikdo se neozval a to dvakrát za sebou.
Neznámý Neutrální
09.01.2024
Ticho.... nikdo se neozval.
Neznámý Obtěžující
08.01.2024
Nevyžádaný hovor z České spořitelny ... ač opravdu od nich, tak zbytečný a obtěžující
Finanční služby Obtěžující
08.01.2024
dnes volali,nestihl jsem zvednout,avšak po přečtení komentářů k tomuto číslu,blokuju a nahlásím české spořitelně,
Neznámý Negativní
15.12.2023
Volala paní, údajně s české spořitelny. Nedokázala ani správně vyslovit moje příjmení. Prý kontrola údajů a chtěla moje datum narození. Prosila jsem ji třikrát ať správně řekne celé moje jméno a příjmení. Měla smůlu jelikož mám dva jména a pokud by volala z banki tak to určitě ví. Navíc v této bance nic nemám. Takže pozor!!!
Finanční služby Negativní
12.12.2023
Paní se představila z České spořitelny. Bylo jí velmi špatně rozumět, řešila zda mám bankovní kartu už vyměněnou (měnila jsem ji však již během léta), následně chtěla osobní informace, řešila, že mám špatně zabezpečeny účet i přes to, že mám nastavena všechna zabezpečení. Po mé odpovědi, že pokud je nějaký problém s mým účtem tak to budu řešit s bankéřem, mi bylo řečeno, že něco takového není možné a následně mi byl hovor zničehonic ukončen.
Obtěžující hovor Obtěžující
01.12.2023
Dnes telefonát, údajně paní z ČS. Jelikož mám svoji bankéřku, hned jsem věděla, že je to podvodník. Chtěla osobní údaje, atd. Poslat do zádele. Dávejte si pozor, lidi.
Podvodný hovor Neutrální
30.11.2023
Nevím, jestli se tomu dá říkat přímo podvod, paní údajně z České spořitelny věděla, že čekám na výměnu karty, chtěla moje datum narození, ale pak se snažila vehementně sjednat pojištění karty a dalších nehod a ztrát za 3.30 Kč denně, třikrát jsem musela opakovat odmítnutí, pak se rychle rozloučila.
Neznámý Neutrální
27.11.2023
Ticho, nikdo se nepředstavil, asi podvodníci.
Neznámý Neutrální
24.11.2023
vyližte si
Neznámý Neutrální
23.11.2023
Call centrum české spořitelny - snaží se vám vnutit pojištění karty
Obtěžující hovor Obtěžující
20.11.2023
Nejedná se o nějaké šmejdy, ale o Externí call centrum České spořitelny (956 777 655).
https://www.csas.cz/cs/kontaktni-cisla-adresy

Nějaká paní Katarina mě lámanou češtinou začala zpovídat, tak jsem to ukončil.
Průzkum Obtěžující
23.10.2023
Externí call centrum České spořitelny - ověřeno na oficiálních stránkách banky https://www.csas.cz/cs/kontaktni-cisla-adresy
Finanční služby Neutrální
19.09.2023
Ticho...nikdo se v telefonu neozval.
Obtěžující hovor Negativní
19.09.2023
Paní se představila, že volá z České spořitelny a že by ráda se mnou probrala novinky ve smlouvě. Chtěla po mně datum narození. Řekla jsem ji, že vše vidím v aplikaci George a na to mi řekla, že ona má jiné informace…
Finanční služby Negativní
14.09.2023
Právě volala paní manželce. Představila se, že je z České spořitelny. Chtěla po ní datum narození.
Manželka odmítla s tím, že nic takového jí nedá, a že zavolá nazpátky do ČS, aby si prověřila, že je telefonát opravdu z ČS.
I tohle se může stát když víte jak se zachovat správně.
Podvodný hovor Negativní
08.09.2023
Nabídka pojištění karet, na dotaz kdo jsou mi tvrdila, že externí společnost-specialista na produkty pojištění karet, poslal jsem ji slušně do hajzlu s tím, že na tyhle věci mám osobní bankéřku.
Neznámý Obtěžující
28.08.2023
BACHA!!!
Jsou to finanční ŠMEJDI zaměření na důvěřivé důchodce!!!
Podvodný hovor Negativní
28.08.2023
Paní se představila jako pracovnice České Spořitelny. Ptala se na datum narození a nabízela pojištění platební karty a osobních věcí. Po ověření v ČS se potvrdilo mé podezření, že z ČS nikdo nevolal.
Podvodný hovor Negativní
24.08.2023
Paní se představila jako pracovník České spořitelny ,chtěla vědět moje datum narození ,jméno věděla,prý chce projednat zabezpečení mého účtu, okamžitě se zavěsila
Finanční služby Obtěžující