956777955 Česká republika Ostatní neveřejné sítě

 • Kdo to volá:
  Česká spořitelna
 • 956 777 955 +420 956 777 955 Další formáty čísla:
 • 14634 Počet zobrazení:
 • 15.12.2018 Poslední zobrazení:
 • Hodnocení:
  3 - Neutrální
 • 40 Počet komentářů:
 • 15.11.2018 Poslední komentář:
 • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 956777955, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 956777955. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 956777955 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play

Pokud k telefonnímu číslu 956777955 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 956777955

datum komentář
15.11.2018
Prý Česká spořitelna, ale to se mi nezda, když mi chtěji něco důležitého, tak mi zavolaji, ať se stavim do spořitelny..
Neznámý Obtěžující
15.11.2018
Pětkrát za hodinu.Vždycky to típnu,ale stejně nechápou.Na druhý straně nejspíš sedí dementi.Kdyby šli radši do ulic uklízet bordel.
Neznámý Obtěžující
30.10.2018
Je to ČS a nabízí finanční produkty. Často volají i 4x za den!
Finanční služby Negativní
08.10.2018
Volali prý z české spořitelny a chtěli pro zahájení rozhovoru moje datum narození. Nope, thank you.
Finanční služby Negativní
04.10.2018
Po 2 měsících opět každodenní volání i 4 x denně. Číslo mám na černé listině po minulé zkušenosti. Volá neznámé číslo, tak říkám prosím a nepředstavím se. Milá paní se představí jako Česká spořitelna a chce potvrdit vaše jméno a datum narození. Neodpovídám na nic a ptám se jestli jsou skutečně Česká spořitelna. Paní najednou řekne jméno firmy kterou neznám, že volá v zastoupení ČS. Slušně jsem jí požádal ať už nevolají a moje číslo ať odstraní z databáze.
Finanční služby Neutrální
29.08.2018
Dne šest volání během 3 hodin, všechny jsem odmítla, pořád volají znovu,
poslední jsem vzala Česká spořitelna, obtěžující
Neznámý Obtěžující
28.08.2018
Volá mne každý měsíc ohledně pojištění karty za 80 Kč měsičně. A když tu nabidku odmítám, chova se nekulturní! Nechcí aby mne otravovala ale nemužu zablokovat ji čílo, pořad vola z nového... Divně je to, že v České Spořitelně nikdo jí nezná!
Neznámý Negativní
18.07.2018
Dnes dvakrát volání,odpoledne jsem si zjistila ,že Česká spořitelna,při druhém volání zvednu telefon ,představím se a na druhé drátě nic a nic.Co si mám pak myslet .Tudíž příště skutečně nebudu reagovat a zvedat tyto a podobná čísla.
Neznámý Neutrální
12.07.2018
Tohle zasr**ý číslo si ze mě dělá pr**l nebo co? 2x se mi dneska pokoušeli dovolat, ale protože ho mam zablokovaný, tak se nedovolaj. Ale ráda bych věděla, proč mě musely votravovat do práce a proč nechtěj chápat, že o nějaký zku****ý ankety nemam zájem. At s tim jdou do (víte kam). Myska
Neznámý Obtěžující
12.07.2018
Česká spořitelna
Bezpečné číslo Užitečné
01.07.2018
Cizi cisla zasadne nezvedam. Je ale az neskutecny, ze jsou schopni otravovat min. 5x denne pomalu kazdych 10 minut. Mam aplikaci, diky ktere se mi negativne zhodnocena cisla automaticky vytipnou a mam klid
Neznámý Negativní
28.06.2018
Dobrý den, dnes mi volalo taky toto číslo.Volala zaměstnankyně české spořitelny, paní Kryštofová, ptala se na datum narození kvůli ověření jestli jsem to já.( To zase někdo prodal někomu naše Tel. čísla). Nabízela nějaké připojištění proti krádeži osobních věcí, i klíčů. Řekla jsem jí že nic po telefonu odsouhlasovat nebudu, že si zajdu osobně na pobočku ČS. A ouha, na pobočkách se to neřeší. Tak jsem jí to ukončila. Paní Kryštofová se okamžitě stáhla a že mi veškeré nastavení ponechá.
Ještě říkala, že mi pojištění osobních věcí končí. Tak se na to musím zeptat ve spořitelně.
Tak pozor!
Finanční služby Obtěžující
26.06.2018
Volala zaměstnankyně české spořitelny, ptala se na datum narození kvůli ověření jestli jsem to já. Nabízela nějaké připojištění proti krádeži osobních věcí, jestli to bylo vyhrožování, od hodnocení je tu někdo jiný, Já pojištění považuji za zbytečné, je to jen tahání peněz z lidí a tím zasahovat do peněženky (to je vždycky nepříjemné). Vždycky se najde důvod proč škodu neproplatit, je to jen dohadování o slovíčko. Jestli někdo vyhrožoval takto, když si nezařídím pojištění, že nebude platit dluhy. Tak to by měl řešit třeba soud. Já už měla různé návrhy. Když si od zloděje nekoupím telefon, tak nebudu mít výhody u Telefoniky a vlastně o to, že se mstí kvůli tomu že s ním nechci nic mít. Mám v poslední době různé hovory. Někteří jedinci opravdu nejsou normální. Někdo je tak závistivý, že prostě dluhy platit nebude, závidí. - Kdyby nám radši někdo zavolal něco hezkého, třeba že nám něco dají, něco na co máme právo a ne jen peníze chtít. Na řeči o práci není nikdo zvědavý. Že se dostává jen za odměnu. Já jsem z těch hovorů unavená.
Neznámý Neutrální
22.06.2018
Volala Česká spořitelna, ano chtěli po mne datum narození s tím nemám problém. Paní mi poradila, jak můžu sloučit půjčky, dokonce i naplánovala schůzku. Takže za mne spokojenost:) ušetřila jsem stovky korun měsíčně.
Bezpečné číslo Užitečné
14.06.2018
Česká Spořitelna našel jsem ti na jejich stránkách. Prej Externí Call Centrum
Finanční služby Negativní
07.06.2018
Česká spořitelna - nabídka doplňkových služeb k účtu. (pro vnímavé osoby, odkazující se na GDPR -datum narození není zneužitelný údaj). Číslo lze ověřit na jejich webu. Neměla jsem čas na hovor, paní pochopila, rozloučila se a bylo po :)
Firma / Společnost Užitečné
31.05.2018
Volající se představuje jako Česká spořitelma jestli jsem dobře slyšel. Ověřoval někdo, jestli je tomu opravdu takto? Pokud ano, stěžoval si už někdo z nás u této instituce na obtěžování nevyžádanými telefonáty? Ono existuje i jiná, více konspirativní verze důvodu tohoto pravděpodobně cíleného obtěžování. Z nějakého důvodu, pravděpodobně mylného anebo na objednávku, možná jdou po vás tajné služby. Někdo škodolibý z vašeho okolí se postaral o to, aby vám tajné služby udělaly ze života peklo (viz Enemy of the state - Nepřítel státu). Možná jste si všimli i jiných incidentů, které se obecně řadí do kategorie tzv. Gang Stalkingu, nebezpečného pronásledování, případně i útoků novými mikrovlnými, sonickými atd. zbraněmi přes stěny, kdy si vás vybrali jako pokusného králíka k experimentům. A v této souvislosti není vyloučeno, že nějaké tajné služby uzavřely s nějakými vám volajícími osobami (externí partner) nelegální dohodu o obtěžování vás nepříjemnými telefonáty. Ony tajné služby, eventuálně i nějaké zločinecké bandy totíž získávají i určité informace takovýmito telefonáty, přinejmenším GPS souřadnice, kde se aktuálně přesně nacházíte.

Neznámý Negativní
25.05.2018
Dělají si ze mě p**el nebo co jako? Dneska mi zase volali, ženská (její jméno sem nerozuměla) se představila z Český spořitelny a prej zda mám čas na monitorovaný rozhovor, ale já jí odpálkovala s tím, že jsem v práci (i když dnes mám volno) a že odpoledne odjíždím pryč (což jsem si vymyslela, aby nevotravovali). Já nevím, vo co jim jako go, že musej votravovat Bůh ví s čím. Já moc nevěřím, že jde o něco legálního, ale myslím si, že jde o levárnu. Myska
Neznámý Obtěžující
22.05.2018
Dnes mi z tohoto čísla volala paní a chtěla vědět datum mého narození. Řekla jsem jí, že takové údaje nesděluji po telefonu a zavěsila jsem.
Neznámý Obtěžující
18.05.2018
Česká spořitelna
Firma / Společnost Užitečné
18.05.2018
Česká spořitelna
Firma / Společnost Užitečné
17.05.2018
Tohleto číslo si ze mě už dělá p***l nebo co, protože mě votravola včera i dnes. Zajímalo by mě, proč mě musejí votravovat do práce a jak dlouho v tom hodlaj pokračovat mě obtěžovat. Já se jim na to můžu vys***, ale vadí mi, že mě musej volat do práce - já nemám čas zvedat nějaký zas***ý neznámý čísla. Raději pozor si dej. Myska
Neznámý Negativní
14.05.2018
Velmi by mě zajímalo, proč mi dneska v 11:02 hod. volali do práce právě v době, kdy jsem "vydávala" jídlo klientům na pokoje. Taková nehoráznost volat někomu do práce a rovnou jsem jim to vytípla. Nas*** leda, neburu anonymy. Myska
Neznámý Negativní
11.05.2018
Česká spořitelna
Bezpečné číslo Vyhovující
10.05.2018
Česká spořitelna , nabídka doplňkových služeb, ani jsem o nich nevěděla, paní byla milá.
Finanční služby Užitečné
24.04.2018
Nebavil jsem se sní. Otravovala před týdnem 3x a dnes 4x. Asi jí svrbí.
Finanční služby Obtěžující
19.04.2018
Nabídka kreditní karty prý od České spořitelny.....neoblomné přemlouvání na pořízení, číslo zablokováno
Neznámý Obtěžující
17.04.2018
Česka spořitelna, nabídka pojištění karty a osobních věcí. Zbytečná investice. Paní byla příjemná, ale neodbytná. Slabší povahy podlehnou :-) . Hovor ukončen a číslo zablokováno.
Finanční služby Obtěžující
10.04.2018
Věřím že hot-linka české spořitelny by měla nějaké jiné čislo než 956... nejspíš se snaží z lidí dostat jejich udáje platební karty.
Telemarketing Negativní
10.04.2018
Snad Česká spořitelna. Paní byla hodně přesvědčivá, chtěla mi pojistit karty a na pobočce prý to nedělají.
Hlavně z ní vypadlo že moje domovská pobočka je úplně v jiné části Prahy kterou jsem v životě nenavštívila a hnedle mě chtěla přesvědčovat že to není možné. Prostě chtěla vytáhnout údaje. Vymluvila jsem se a okamžitě zablokovala toto tel. číslo
Neznámý Negativní
05.04.2018
Paní volá ohledně pojištění karet atd. co se týká České Spořitelny, zvláštní je, že pojistit si to můžete jen přes ní, na pobočce prý ne. ?! . Opakovatelně a zdlouhavě volá, až je to otravné -> černá listina u mě
Firma / Společnost Obtěžující
03.04.2018
Paní se představila jménem České spořitelny, což je lež a jednalo se o pojištění platební karty, po mém sdělení, že si vše vyřídím na místní pobočce, mi řekla, že to není možné a chtěla po mně slůvko ANO, že mi vše hned zařídí, natož jsem se s ní rozloučila a číslo si zablokovala.
Neznámý Obtěžující
23.03.2018
Od té doby, co jsme převedli peníze ze stavebka na běžný účet, mne toto číslo neustále obtěžuje - mám na mobilu zablokované, přesto stále zkouší volat.
Firma / Společnost Obtěžující
12.03.2018
Česka spořitelna, nabidka pojištění věci a karet. Zbytečná , nemám zájem.
Finanční služby Obtěžující
09.03.2018
Česká spořitelna, nabídka pojištění, nemám zájem - paní byla velmi příjemná :)
Bezpečné číslo Užitečné
28.02.2018
Česká spořitelna, nabídka doplňkových služeb - pojištění? Poděkoval jsem, odmítl a vše bylo ok.
Finanční služby Vyhovující
28.02.2018
Nevyžádaný hovor s nabídkou služby. Když jsem odmítla, tak následovalo přesvědčování a neustálý dotaz "proč". Nechápu co je jim do toho. Když jednou odmítnu, tak přece nemám zájem.
Finanční služby Obtěžující
31.01.2018
Česká spořitelna - nabídka cestovního pojištění, zrovna pojedu na hory - poměr kvalita x cena super! Chodit si vyřizovat pojištění na zdravotní pojišťovnu? Zbytečnost..
Finanční služby Užitečné
29.01.2018
Spořitelna ohledně nabídky na pojištění karty apod.
Telemarketing Vyhovující
29.01.2018
V pohodě volala Spořitelna, upozornili mne na to, že zbytečně platím za něco co nevyužívám, takže super :)
Bezpečné číslo Užitečné